Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Nataly TS 254130**
Ierakstīts
On 18.07.2023. at 13:38, Transdrazis teica:

Vārdu sakot teikšu tā. Daudzu gaidu gaitā izmalu Rīgu, Latviju, Vāciju un ne tikai. Pamēģināju dažādas meitenes, bet kad sāka parādīties šīs TS būtnes un jo īpaši tieši šī, es sāku aizdomāties par to ka īsti pedarasts nejūtos, bet šitik skaistu varētu arī pamēģināt.

Pirmajā reizē kad Nataly TS bija Rīgā, es protams noraustījos, bet otrajā reizē es trīcēdams sarunāju tikšanos un devos ciemos ar domu ka ja atvērs durvis un es būšu šokā, nax tīšos prom.

Durvis atvēra.. nepārspīlēju, tāds zaķis ka es gandrīz nokritu. Ar krāna galu domājot saprotu ka gribu viņu tagad un tulīt, bet ar smadzeņu vienu pusi saprotu ka viņam arī ir krāns starp kājām. Devu naudu par stundu, bet Nataly laipni piedāvāja pamēģināt pusstundu un tad izdomāt. Nu ko tur domāt. Teicu ka man pirmā reize un palūdzu, lai ievada mani TS pasaulē.

Pat nezinu ko daudz stāstīt. Ar apmeklējumu biju nereāli apmierināts. Minets bija afigennijs un ja parastās fejas par anālo seksu prasa ekstra šausmīgo naudu, tad te var dibenā drāzt kamēr vien laiks beidzas. Nataly piedāvāja savu krānu.. Tā nu gan bija dīvaina sajūta pieskārties citam daiktam, bet lai cik dīvaini tas nebūtu, tas nebija pretīgi. Nu mutē gan es neņēmu, lai gan tika piedāvāts. Teicu varbūt citreiz, bet kā man viena eskorta draudzene teica, no šiem tomēr vajag uzmanīties. Var arī norauties uz kaut ko lipīgu ko pēc tam būs sievai grūti paskaidrot. Uzreiz arī pateicu ka drāzt gribu tikai es, jo man nebija vēlēšanās tikt izdrāztam. Nataly arī teica ka tur vajag pierast, lai nebūtu ļoti nepatīkami pirmajā reizē.

Vēlāk pamēģināju arī citas TS būtnes bet šī ir atmiņā palikusi kā viena no labākajām. Plānoju šoreiz apmeklēt vēlreiz.

Pēc Nataly biju pie vēl vienas citas, bet neatceros vairs kuras un tad pie vēl vienas tādas, kura ja man būtu patrāpījusies kā pirmā reize, es nekad vairs negribētu šīs būtnes apmeklēt. Sanāk ka pirmā reize ir ļoti svarīga un man laikam paveicās.

Tie kas domā ka ir baigie veči nevis pedarasti, varu pateikt tā ka man liekas ka tā nav pedarastija. Tā ir eksotika kuru ir ļoti grūti paskaidrot un katram attiecīgajā vecumā var pienākt tāds brīdis kad sāc to novērtēt. Vai arī nē.

Līdzīgi kā ir daži kas saka ka bezalko alus ir pirmais solis uz gumijas sievieti kam es arī īsti nepiekrītu, bet nu katram savs.

Tā teikt - ja gribās pamēģināt, tad šo es noteikti iesaku apmeklēt.

sievai vieglāk būtu paskaidrot ka gāji uz eksotiku vai vnk pie eskorta? respect bet nu katram savs

Link to post
Nataly TS 254130**
Ierakstīts
On 3.04.2022. at 18:05, kakss teica:

Būs jāsaņemas nākamaja reizē, kad šī būs Rīgā: https://www.ashemaletube.com/videos/507716/kelly-class-beutiful-shemale/

Nu sorrz. Tas žoklis ļoti specifiskai gaumei.. Dzīvē visādi gadās, bet pie skaidra prāta un pēc sludinājuma pie šī nonākt.. Reiz kādā ārvalstu karnevālā pat zem labiem grādiem ātri nolecu no simpātiskas sejas īpašnieka, atlika tik uz deju grīdas saprast, ka tas nav mans maks, kas spiežas kājā..

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.