Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
20508049 => Vanesa (23) [Gribu.lv]
Ierakstīts

Es arī neņēmu, bet uzskatu ka pasākums kā tāds, nebija arī tās 40 naudas vērts...bet tas ir tikai mans viedoklis,  pie kam ņemt vērā to, ka par Vanesu ir daudz labas atsauksmes, tad kādas ir pārējās? :D

nu pārējās ... kā jau te reakstīja "šausmu ieleja" :D 10-20 min paglauda kā kaķi un parausta bez emocijām... tad ir tā tie kas no tādām atnākuši priecājas kā bērni :D

 

Psc, vai nu neņemu atpakaļ vai dodu precīzi....... Man vienīgajam liekas ņemt zdāču atpakaļ, kaut kā ne tā? :D

nu tas gan tiesa :D savādāk jau sajūta kā tirgū :D vienmēr pirms braukšanas esmu samainījis tā lai ir precīzi.

Link to post
20508049 => Vanesa (23) [Gribu.lv]
Ierakstīts

Esmu bijis pie šīs meitenes. Jāatzīst ka viņa ir patiešām centīga un pieiet šim pasākumam noietni, šķiet ka grib, lai katrs klients atgriežas pie viņas atpakaļ. Pa lielam patika attieksme, bet tas arī bija viss....nepatika seja, krūtis mazas un nokarājušās (kā pēc bērna)... apgrāpstīt ļauj visu, bet pati no procesa neuzvelkas (toties tēlo labi). Nedaudz traucēja tas ka pa dzīvokli staigāja vēl kāda darbone, starpcitu vai kāds zin ar ko kopā viņa strādā?

Otreiz noteikti neiešu, gandarījuma sajūta pēc pasākuma nebija.

kāda tur uzvilkšanās var būt ja 5-10 veči grābstās katru dienu da viņai nelabi jau ir turās un tēlo  lai neapvemtos. Padomā pats gadiem šitādā garā močit kas tur var būt pāri palicis?? Otra darbone ir Anna http://www.xtra.lv/topic/4060-20303763-anna-22-gribulv/?hl=%2Banna+%2Bmas%C4%81%C5%BEa

 

cik ilga bija masāža 30 min vai ne? Un 40 paņēma?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.