Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
27121153 => Loretta (38) [Gribu.lv]
Ierakstīts

Esmu bijis pie šīs dāmas (LORETTA 27121153) vairākas reizes, bet nu jau kādu laiciņu atpakaļ. Man patika, lielie pupi ir tiešām iespaidīgi!

Lokācija vienmēr bija Elku ielā. Domāju, ka tā ir palikusi vecā. Iela maza tādēļ ar auto novietošanu, kā paveicās.

Dzīvoklis parasts, pa lielam nekad baigi tiem nepievēršu uzmanību. Protams ja nav baigais bomžatņiks, tad gan laižos prom, jo ja cilvēks dzīvo lielā nekārtībā un netīrībā, tad tas daudz ko pasaka par viņu...

Pats process ir diezgan vienveidīgs, to zinu, jo esmu bijis vairāk kā 2 reizes. Protams vari mainīt pozas u.t.t bet kaut kā nepameta deja vu sajūta. Bet tas, ja dodies pie viņas jau Nto reizi. Ja pirmo reizi un esi lielo pupu fans, tad noteikti iesaku! Sieviete ir kopta un visu laiku sevi pieķūnē(pupi, zobi, u.t.t.)

Cena - par 30 min bija 40euro, par stundu neatceros(nekad neesmu ņēmis). Kaut kad nesen biju redzējis, ka sludinājumā bija norādīta cena par 30 min - 45 euro. Bet nu tas jāzvana un jāprecizē pirms došanās pie viņas.

Palielam tas arī laikam arī viss. Īsti nezinu, ko vēl piebilst. 

P.S visas augstāk norādītās foto ir reālas un ir viņas. Kā jau iepriekš teicu, šo dāmu iesaku!

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.