Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Aleksandra 20561813
Ierakstīts

Biju pie šīs meitenes.

Varu teikt, ka pasākums tīri labs. Meitene smaidīga un centīga, kā lielākā daļa ukrainiešu.

Smukas krūtis un laba pakaļa!

Mazliet traucēja mākslīgā stenēšana un tas, ka nepievērsa uzmanību riekstiem mineta laikā)

Kopumā dodu 7 balles.

Var arī aiziet vēlreiz)

Link to post
Zaika (28) 26851881
Ierakstīts

Palasīju atsauksmes un arī devos pie šīs darbones. Protams, mani mulsināja dažas negatīvās atsauksmes, bet nodomāju, ka pozitīvo ir vairāk un būs ok.

Bet, visu, ko biju izlasījis negatīvajās atsauksmēs, saņēmu no viņas.

Attieksme ļoti auksta. No procesa viņa galīgi negūst baudu. Visu dara ļoti mehāniski un bez entuziasma. Par acu skatienu varat aizmirst.

Pulksteņa modinātājs protams uzjautrina beigās)

Un krūtis... labāk es to nebūtu redzējis...mūsu laikos fejai strādāt ar nošļukušiem piena dziedzeriem ir nolaidība)

No plusiem. Labs, tīrs dzīvoklis, kā arī dvielis, bet nu ne pēc komunālajiem apstākļiem mēs tur ejam.

Ņēmu uz stundu ar domu, lai izšaut divas reizes, bet pēc pirmā piegājiena madamma uzreiz rokās paņēma telefonu un sāka sērfot sociālajos tīklos un redzot, ka esmu nobriedis uz turpinājumu atļāvās vēl pajokot, ka visi programmas elementi ir izpildīti) 

Kā tautā saka - Trešā šķira nav brāķis)

Man pat grūti novērtēt šo surogātpasākumu pēc 10 baļļu sistēmas)

Link to post
Melnādainās
Ierakstīts
On 10/4/2023 at 6:25 PM, kick_ban said:

Netālu no Jaunā Rīgas teātra, Lāčplēša ielas rajonā. Būs līdz 08.10. Rīgā.

 

On 10/4/2023 at 9:24 PM, AAA+ said:

Šodien biju, vnk super melnaos zaķis,

ciči, dupsis, seja, tumšā āda, attieksme vnk supper.

Ja gribās melno šokolādi, tās ir super vaeiants.

Un kā viņu sazvanīt, ja sludinājumā nav telefona?

Link to post
Sofia 27 29791494
Ierakstīts

Biju vakar aizbraucis līdz šai darbonei. Iegāju un uzreiz aigāju. Bildes sludinājumā nav viņas un arī tā bilde, kuru viņa man atsūtīja, bija sveša. Neviekli sāka attaisnoties, ka pie tā vainīgi operatori... bet nu skaidrs, ka diršana..

Nebrauciet, pavisam tālu no sludinājuma bildes. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.