Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Liza (267750**)
Ierakstīts

Čau cīņu biedri feja atkal Lv😅

Maziņa kā vienmēr 1,55 m un un patīkami apaļīga nu tā gaumes lieta…

Bet nu pupus ielikus Pizgets labie un forši mīksti nav cieti😍

Ir laba vērts patestet tik tā māja briesmīga Ģertrūdes ielā bet iekšā istaba laba

Link to post
Melnādainās
Ierakstīts

Da nu nahui tà Valentīna ir tik resna un tizla ka skatoties uz viñu draudziñš pievīla un vispar tàs resnàs Sivenmammas no Spànijas tagad tik daudz sabraukušas Kas te notiek zelta bedre vai??? un tas standarts 120€ pus stunda 200 stunda taču sagaida Begemots kuru pat par velti neñemtu🧟‍♀️

Link to post
Гостьи из Кубы
Ierakstīts

Domaju nafig vairs atsauksmes nelikšu taču piektdienas spiediens ņēma virsroku un aizbraucu pie Spānietēm uz Ģertrūdes ielu 62 VEČI NEEEEEEEE TUR NEEJAT😬😬😬

Ja ļoti Smukas divas Mulatenes taču tik slinkas un tik pretīgas DA NU NA…UJ

Ja un atbildot tam viszinim pie melnas Tallinas 85 biju velreiz un ja vina ir garāka par mani un man nav zem 1,63

Un iespejams ja biji kaut saubos vairak izklausies pec datordirseja pie vinas draudzenes ta ja mazina un Smuka iespejams slinka…

Link to post
Гостьи из Кубы
Ierakstīts

Cau cinu biedri varu teikt 1000% daudzi slepj piedzivojumus ar Kubietem Venucuelietem utt tacu tas visas ir no Spanijas ar pilnigi nekadu zinasanu anglu valoda

Tacu starp vinam ir perles kas par tiem 12 sarkanajiem 30 min atstrada loti labi..,

Lidz sim tadas bijusas Erica vaira nav Riga

Carol visulaiku tagad atsaka ir Riga piedava citas

Un sodien domaju pameginasu extreermm Tania bildes melna…

Nu tad meklejat pasi lai Jums jautrak

Gara auguma ap 1,83 ar milzu pupiem un milzigu dupsi un neko neproteste vari drazt ka gribi tik smaida un si si jo anglu valoda pat nesaprata kad prasiju cik ilgi bus Lv

Man tadas patik tik drazu un ari si si ja ko tur proteste

Bet sita Melna ir bomba es iesu noteikti vel vina ir 120€ verta uz 30 min

Uz stundu pa 200 nenemat jo vinai nav IDEJU KODARIT STUNDU🙈😂

 

Bildes siet gruti ielikt un neesmu it spec

Carol jau kope cita 

Piedodietneesmu specs bet naudas man daudz lai pirktu darbones virs 100€ tapec nerakstiet ka es lohs parmaksaju

Ju savam sievam vismaz 1000€ menezi atstajat un tapat eksotiku nedabujat🧟‍♀️

Link to post
3 hours ago, Martins Majors said:

no problem. Android tel.var ielikt 2 sim kartes un aktivizēt pēc vajadzības, arī skaņu noņemt kad nevajag. Es personīgi būtu priecīgs, ja man pirmā uzrakstītu tik jauka, simpātiska petit meiča, kurai cita starpā ir skaista 8.vai pat 16.parauga kiska (arī Oskarsj to bija pamanījis)

Man arī uzrakstīja sapriecājos ka es īpašais taču nē vēl citiem kuri zem Sievu tupelēm sēž un trīc par telefonu ari uzrakstījusi🙈😂

Es uzreiz pēc uzaicinājuma biju klāt un kārtīgi viņu izdarbināju… Nu laba traki laba…

Link to post

Vienu dienu spiediena rezultata uzrakstiju Wathapp aizbraucu Un tur jazvana … Piezvanu upsss balss ka vecim domaju jarauj nitka tacu spiediens darija savu… Tacu nonakot dzivokli sapratu ir ok Nu seja Ja ka jau visi pamanija Nu ta. Augums reali labs un kompresija labaka ka Vjetnamietei…

Un seksa pilnigi kerta Jums patiks😂

Link to post
Nastja (26), 26942903
Ierakstīts

Heiii cinu biedri esmu pie sis jaukas Fejas bijis daudz reizu parak Laba,lai dalitos,tacu nu jau esmu dabujis pietiekami :)

Ko tur teikt te viss ir uz 10, tacu parak labi var piekerties..,

Un piedevam tads dargums par Lv standarta cenu…

pedeja laika paradijusies tadi Ukrainu Siventini Un prasa tadu piki arprac…

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.