Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Императрица / Maria (27-33) 24988280
Ierakstīts

Biju pie imperatorienes. Tur tiešām viss ir valislabākajā kārtībā!

Viss ķermenis ieeļļots, smukas kurpes, smuka isa kleitiņa. 

Sākām ar abpusēju paglāstīšanu, tad mutiskie darbi. Parasti, vidēji, bez fanātisma, bet man patika. Tad uzleca man virsū un drīz vien pirmais raunds bija cauri. 

Atgūlāmies, atpūtamies, sākām klaču sist.... nekādu masāžu pat nepiedāvāja, un es arī baigi nealku.

Otrais raunds jau bija aktīvāks un skaļāks. Viņa beidz un tad jau sapratu, ka nav vaors ko taupīties.

Secinājums (ne pormo reizi) man ir viens- kā Tu pret feju, tā viņa pret tevi. 

Ja atnāc, nomet naudu, apugulies uz muguras un gaidi, kad feja atsradās, nu tad viņa arī atsrādās "na otjebisj". Ja fejai atnes kaut vairāk nekā naudu un pasaki pāris komplimentus, tad var sanākt pat ļoti patīkami pavadīta stunda.

Link to post
Карина (35) 26171533
Ierakstīts

Nu, kungi.... nu vai ziniet.... Gaume, protams, ir katram sava un to apspriest ,laikam, būtu nekorekti.... 

Bet par pieredzi ar šo dāmu es nevaru pateikt nevienu labu vārdu. 

Dzīvoklī (ja tā to var nosaukt) elpot nav ko- gaisa vietā cigarešu dūmi un smaržas. Pati dāma ir atklāti resna. Dibens kā jau resnas dāmas dibens. Nekādus trenētus zirgus neatgādina. 

Komunikabla? Nu nezinu.... brīžiem gribējās pateikt, lai beidz gvelzt to sviestu. 

Pats process arii nasing spešal. 

Beigās bija ļoti žēl izterētas naudas, jo par to pašu naudu varēju labāk aiziet pie Nastjas uz Zvaigznu ielu.

Net nu kā jau minēji- gaume un ekspektācijas katram savas. Ja Jums patīk resnas, pārmālētas .... tad šis ir way to go!

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.