Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Lika (33) 26860826
Ierakstīts
On 1/16/2022 at 11:30 PM, tantuks said:

Nē, diemžēl viņas te nav. Nemaz i nemēgini kontaktēties. Sludinājums ir maldinošs, kad tu ierodies norādītajā vietā, sastopi tikai tukšumu, izmisumu un divus ļoti īsus vīriešus vārdā Koļa. Ļoti negatīva pieredze.

Ko tu ar to gribi teikt ... ? Tur kādi veči priekšā nevis meitene?!

Link to post
Natalie (29), 20455201 ( 25377524 )
Ierakstīts

Kungi, ir pabūts pie šīs dāmas. Visumā viss kā iepriekš rakstīts.

Mazs dzīvoklis, bet tīrs. Ņēmu vērā ieteikumu par iešanu no labās puses ;)

Sagaidīja pilnīgi kaila !!!

Attieksme ļoti draudzīga un nepiespiesta.

Process ļoti aktīvs, brīvs un meitene bauda procesu. Ieteikums par jātnieces pozu arī tika ņemts vērā un meičuks ātri vien beidza. 

Laiku neskatās, kas ir ļoti pozitīvi.

Caurmērā stiprs 7/10.

Vai iešu vēl: laikam jau nē... 

No tā kas nepatika:

- kā viens no biedriem teica - pelnu trauks.

- nogurusi seja un īsti nav manā gaumē

- kkas īsti nav ar zobiem ... bet nekas traģisks... vienkārši manā uztverē zobiem ir jābūt pienācīgiem ja jau tirgo ar fasādi ;)

Link to post
On 4/22/2021 at 11:09 AM, Markus.preea said:

100 no 10 es neliktu, kā te daži izteicās, bet par servisu sūdzēties nevar. Neredzu iemeslu nepiemest tos 2 sarkanos par skūpstiem un saņemt labu eskortu. Par labo nereti nerunā, tāpēc pieturēšos pie šī formāta. Uztveriet to šādi - viss, kas zemāk nav minēts, ir labs. 

*Seja ir Ukrainas klasiska iegarena nedaudz un iegareni arī zobi. Nav neglīta, bet gaumes lieta. Laikam tiektu, ka tāds nobriedušas sievietes tips nedaudz. Tiem kam patīk vairāk jauneklīgas jeb mazās, varētu būt mazliet ne pa ceļam. (tieši seja, ķermenis ir tieši mērķī) No otras puses - daži gavilēs.

*Krūtis ir, mazas, bet gribas needaudz lielākas pat uz viņas miniatūras ķermeni. 

*Neizslēdza telefonam notifikācijas. Nebija daudz, bet kopā kādas 10 atnāca (nu relatīvi nebija daudz). Aizrādīju, bet valoda mums nebija stiprā puse - par šo pēdējais punkts. Beigās modinātājs bija uzlikts - tas jau laikam cool, bet nu stop signāls būs, kungi, ja nu kas 😁 Bet, pēc tam lēnām nobeigums, kas ir eskorta līmenis. Satraukumam nav pamata. 

!! Valoda - tikai RU. English is 0, pat ja veiksmīgi caur translate komunicē Whatsapp un rada iespaidu, ka būs kaut kas. Iepriekš visu atrunājot, sanāca tāpat viss līmenī, bet man tās sarunas patīk, attiecīgi pietrūka. 

Pārējais kā jau teicu, ir eskorta līmenī. 9/10.

2oranži/3zili (+2sarkani skūpsti). Barona iela centra pusē. 

 

Pilnīgi piekrītu visam iepriekš rakstītajam un visiem būs vērts zināt, ka meitenei nepatīk kad ar rokām pieskaras vāverei + tiem kam patīk laizīt teikums no meitenes bija tāds, ka nesaprot ko visi tur meklē, jo tas viss viņai sagādā diskomfortu! Šo faktu viņa man pavēstīja pirms visa pasākuma, jo startā izlēmu uzzināt par to kas viņai patīk un ko var darīt ar viņu.

 

Kopējais vērtējums būtu ap 7-8/10, bet nav mans tips tādēļ noteikti neatgrieztos

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.