Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Bulgārijas pievedums
Ierakstīts
On 6/22/2023 at 4:04 PM, exid said:

Jo, biju pie šitās gribēju mest Petite sadaļā, bet nē lai iet šeit, ja serviss būru labāks mestu pie mazajām, jautāju no kurienes, atbild no Beļģijas es pie sevis nu nu, labi pa tēmu standarts pusstunda 4zilie, stunda 9zilie, no dopiem tikai atsūkā bez gumijas plus 1zilais, pati dāma maza auguma ap 1,6m bildes viņas atsūta papildus ja pajautā no tā paša hatona, labs auguma tuvu manam ideālam mazs dupsis smukas dabīgās krūtis tuvu 2jam izmēram, šaurs viduklis, atgādināja vjetnamieti, kas agrāk mūs apkalpoja, seja nu tāda, nepārāk, process, ņēmu uz pusstundu, sāk ar zelēšanu velk gumiju uz mīksta, skatās acīs zelēšanas laikā, kāpj rodeo, vāverē pīrsings, ilgi nejāj, ātri piekūst, ar domu ka vēl uz daudzām vafelēm šodien  jāuzkāpj, atcerās starp pozām mutē vairs neņems nav pēc programmas, labi nolieku četrāpus, skats labs, viduklis ka var pirkstus savienot, labi biku pārspīlēju, visu pasākumu piebeidz nežēlīgi čīkstošā gūlta, pat pie mazākās kustības, kkā atradu vietu kur nečīkstēja varēja kārtīgi pavālēt, sapratu ka jābeidz dāmai nav baigā iedvesma, plus visu laiku pa hatonu kāds vazājās savilku ka viņas tur vismaz 3, plus vēl mužika balss dzirdama bija pa starpai. Nākošais konvējera gājiens es saku ka es uz dušu, no no just ome shower, es ej ratā pa garo gaiteni uz dušu,a pie dušas durvīm vēl viena kas reklamejas, es šai jautāju vai brīvs, jes, un es ieksā, karoče sajutos kā kojās studentu laikos vai kā apmaiņas programmā Erasmus, ar pliku vafeli pa kojām, dvieļi kaudzēm liekas ka nemazgā, tikai uzmet izžāvētie, es par neslaucījos, karoče es šo adresi ar kīkumu Lp13. Vai iesaku, nu ja traki gribas pettite, un var pārējo pieciest ko es piedzīvoju, tad tā teikt velkam!

IMG_0392.jpeg

Nevermind.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.