Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Nastja (26), 26942903
Ierakstīts
On 9/18/2023 at 2:02 PM, Nikolas0102 said:

Подруга вернулась из отпуска.

Качественный индивидуальный подход сохранился.

Локация прежняя.

На телефонные звонки не отвечает, 

О встрече договорился по WhatsApp.

Horosaja novostj. :) vsjo ne mogu sobratsja sjezditj i vspomnitj oscuscenie. Skolko zelaet za vstrecu?

Link to post
Nastja (26), 26942903
Ierakstīts

Uzklausost biedru pozitīvās atsauksmes par Nastju, nolēmu viņu apciemot.

Whatsapp komunikācija viegla, patīkama. Atsūtīja savas bildes, pretī paprasīja manu. Viss bija kārtībā. 

3 zilie 30min, 2 oranžie 60min.

Kad ierados pie viņas, uz jautājumu, cik ilgi vēlos, atbildēju, ka negribētu skatīties pulkstenī, tā vietā vienkārši baudīt viņu. Neprasīja uzrādīt maka saturu - uzticējās. 

Dvielis -> duša. Pieklusināta gaisma, mūzika, ventilators. No viņas skūpsti, acu skatieni, tad minets. Pēc tam sekss pozās, kādās vien fantāzija ļauj.

Mīlējāmies nepilnu pusstundu bez apstājas. Abi bijām slapji, bet ventilatora vējš patīkami veldzēja. 

Biju bezgala patīkami izlādējies. Uzmetu skatu pulkstenim - nedaudz vairāk kā pusstundu biju pie viņas. Varēju doties prom. Es to neizdarīju. Dušā noskalojos. Atgriezos istabā, gulšņājām, pļāpājām. Tik tiešām saturīgas sarunas, viņā viegli iemīlēties.

Atkal glāsti, skūpsti, atkal draudziņs augšā un sākām vēlreiz mīlēties. 

Piekrītu metro.metro vērtējumam, izņemot izskatu. Bet tas ir gaumes jautājums. Tāpēc mans vērtējums: 

Dzīvoklis: 10/10

Attieksme: 10/10

Izskats: 8/10

Minets: 8/10 

Sekss: 10/10

Kas tieši nebija ar augumu kārtībā? Iespējams tikai tas, ka pēc bildēm bija  ekspektācijas, ka seja būs kā modelei + grims, sarkanas lūpas. Bet viņa bija bez kosmētikas. Viss pārējais viņas augumā bija seksīgs: smalka, slaida, smuks dupsis - tieši tādas kā man patīk. ( ꈍᴗꈍ).

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.