Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Mazā Maša
Ierakstīts
1 minute ago, sidlav55 said:

tas labi, ne jau manis dēļ centies!  es tā apmācīts un dzīves pieredzes savācies ,  agresīvs praktiski nepalieku. jo lielāka plēšanās , jo mierīgāks klūstu.....  tā vieglāk nokaitināt oponentu un ja viņš niknumā sāk raustīt valodu un dejot sv. Vita deju, tad esmu vinnējis.  lai veicas!

👌🏼

Link to post
Mazā Maša
Ierakstīts
1 minute ago, sidlav55 said:

vispār pie mums  sievietes vārds , pat teikuma vidū rakstās ar lielo burtu...... ja nu vienīgi esi Umma sekotājs, vai vēl te pāris čomu , kas tāļāk par gaļas gabaliem nav tikuši!....  konkrēti datumu noteikti pateiks Moderātors, bet atceros , ka kaut kad oktobra sākumā viņa šeit ievietoja lūgumu , lai dzēš visu , kas rakstīts par viņu.    devās uz citurieni.....

Paldies par pasīvi agresīvo atbildi, turpmāk labošos 😉

Link to post
Даша (28) 257142**
Ierakstīts
57 minutes ago, inesis said:

Patīkama meitene. Lokācija pie Daugavas stadiona. Runā daudz. Procesā grozi kā gribi- paļaujās un mēģina izpatikt- tas bija labi.
Mīnusi, kas man nepatika.
Sen jau atbraukusi no Baltkrievijas, bet par savu prusaku-caru fano un neieredz ukrainietes.
Pēc apmeklējuma visas drēbes smaržos pēc automātiskā dezodoranta bet ķermenis pēc masāžas eļļas.

Zvaigžņu iela? Labprāt pēc pāris gadu pauzes apmeklētu vēlreiz, bet ja tā ir zvaigžņu iela, tad nah.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.