Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
4 hours ago, fantomas said:

Iegāju duša, gandrīz uzgāžot dušas kabīnes durvis sev virsū + daudz netrūka lai noliktu uz gurķi. Dušas paliktnis hvz ar kaut kādu eļļu, slidens pēc velna. Kabīnes viena vērtne šlanderējas kā pa Jelgavu.

Haha, šis labs. Manā gadījumā viņas bija līdz galam vaļā un ar dāmu jau sākotnēji bija brīva atmosfēra, tāpēc ne pirms, ne pēc tās vienkārši nekustināju un atstāju vaļā 😁 Es pat laikam tās, līdz galam atvērtās vannasistabas durvis, nedaudz naivi nolasīju kā signālu, ka šī varbūt gribēs piekāpt. 😁

Link to post
1 hour ago, addict said:

Da shitaa nelaime arii pie mums iesedusies kaut kaa stipri ilgi, nav vinai vel viza beigusies? 🤔 uzkersies uz kadas parbaudes tiks deporteta. 😄 

Mani vairak interese kas tur pie vinas iet ar tam mistiskajam, no pirksta izzistajam cenam - kur apmeram, ja vienu kruti gribi aiztikt tad viena cena, ja otru arii tad japiemaksa 🤣🤣

Mana atziņa no tikšanās pirms laiciņa, ka 80 eiriki par tiešām labu ķermeni un labām bumbām. Kad viņa ņēma mutē, ir tā retā siltuma sajūta (nezinu kā izskaidrot, ļoti labi ar muti apkļāva draudziņu) un kopumā BJ caur condom bija reti labs. Man nav īstie vārdi, bet ne tik daudz tehnikas ziņā, bet laba mute 😁 gan jau daži saprot, ko mēģinu pateikt. 

Un ja neskaita to, ka pēc izšaušanas ceļas kājās un saka paldies, citādi jau pieredze pie viņas ir patīkama. Saprotot, protams, ka tur ir konveijers. GFE, protams, nav jāgaida pie šādas.. 

Gribēju šo pateikt, paldies par uzmanību. 

Link to post

100 no 10 es neliktu, kā te daži izteicās, bet par servisu sūdzēties nevar. Neredzu iemeslu nepiemest tos 2 sarkanos par skūpstiem un saņemt labu eskortu. Par labo nereti nerunā, tāpēc pieturēšos pie šī formāta. Uztveriet to šādi - viss, kas zemāk nav minēts, ir labs. 

*Seja ir Ukrainas klasiska iegarena nedaudz un iegareni arī zobi. Nav neglīta, bet gaumes lieta. Laikam tiektu, ka tāds nobriedušas sievietes tips nedaudz. Tiem kam patīk vairāk jauneklīgas jeb mazās, varētu būt mazliet ne pa ceļam. (tieši seja, ķermenis ir tieši mērķī) No otras puses - daži gavilēs.

*Krūtis ir, mazas, bet gribas needaudz lielākas pat uz viņas miniatūras ķermeni. 

*Neizslēdza telefonam notifikācijas. Nebija daudz, bet kopā kādas 10 atnāca (nu relatīvi nebija daudz). Aizrādīju, bet valoda mums nebija stiprā puse - par šo pēdējais punkts. Beigās modinātājs bija uzlikts - tas jau laikam cool, bet nu stop signāls būs, kungi, ja nu kas 😁 Bet, pēc tam lēnām nobeigums, kas ir eskorta līmenis. Satraukumam nav pamata. 

!! Valoda - tikai RU. English is 0, pat ja veiksmīgi caur translate komunicē Whatsapp un rada iespaidu, ka būs kaut kas. Iepriekš visu atrunājot, sanāca tāpat viss līmenī, bet man tās sarunas patīk, attiecīgi pietrūka. 

Pārējais kā jau teicu, ir eskorta līmenī. 9/10.

2oranži/3zili (+2sarkani skūpsti). Barona iela centra pusē. 

 

Link to post
ANNA (~26) 25357363
Ierakstīts

Gari nerakstīšu, te viss ir brīnišķīgi. Skaists 2 stāvu dzīvoklis Sapieru ielā (gulta otrā stāvā). Slaida UK dāmīte uz 23-26. Krūtis ir, bet mazas, bet proporcionāli piestāv, tāpēc 0 iebildumi. GFE variants, reāli neskūpstas covid dēļ, bet citādi ļoti atdodas. Pat ja atsaka kaut ko, izdara to tik eleganti, ka jūties svarīgs, pat ja kaut kam atsaka. Sīkāk varu privāti, ja kādam aktuāli. Nav vēlme šo sīkāk tirzāt. 👌

Link to post

Inspektora cienīgi. 👍Par anglicisiem ir kā ir, bet viņiem baigais šarms un sajūta, ka pasaka domu daaudz labāk. Soo much bettaaaa 😁

Teiksim tā, noziedznieka profils ir diezgan precīzs, pie kā vēl savu artavu demogrāfijas jautājumā esmu arī jau pielicis. Opcijas jau ir. Bet.. 

Nāk prātā salīdzinājums - kad ej uz kādu greznāku balli/pasākumu (lasīt: uzsāc attiecības), kur būs labas uzkodas - ja iepriekš nepaēdīsi, varbūt turēsi turēsi sevi rāmjos kādu brīdi, bet tad lēnām ņemsi vairāk un vairāk uzkodas, līdz uz Tevi sāk skatīties un viena brīdī arī teikt, "Vecais, nu moš mierīgāk?". 

Līdzīgi šeit - ir vēlme neadekvāti ilgi no vietas čamdīt, piemēram, tos pupus līdz apnīk kādam laikam. Un tad vieglāk turēt sevi rāmjos arī attiecību variantos. Šeit nav runa par 'nodročī tualetē randiņa laikā, lai nestāv' variantu. Par tādu tvaika nolaišanu, pēc kā var pateikt paldies dāmai un aizvērt durvis un pēc tam būt mierīgākam. Iespējams, līdz brīdim, kad liktenis lēmis iedot dāmu, kas šos robus aizpildīs. 

Man ir baigā sajūta, ka daudzi šeit ir līdzīgu motīvu vadīti. 

Un tas pienesums, ko šeit radāt ir brīnišķīgs.

Esi dāma - gribi viegli nopelnīt? Dari tā, bet iedod džekiem skaidrus noteikumus, servisa aprakstu, bildi un atceries, ka Tev tā nauda ir jāatstrādā, lai es kā klients saņemtu to, ko es citur nevaru dabūt. Diemžēl, lielākoties tā nav. Tāpēc jau arī šis forums, ne? Lasīju dažus komentus sūdzības.lv - nu jūsu loģika ir tik racionāli normāla, ka nevar piesieties. Protams, visam savas robežas un tā 🤷🏼‍♂️

Nu kaut kā tā. 

Link to post

Šodien poētiskais noskaņojums. Zack un citiem kas vēl taustās un baigi domā - es pateikšu tā:

Es esmu priecīgs. Baigi pie atsauksmes formāta nepieturēšos, jo viss ir iepriekš minēts. Ceiņiki viņai ir gatavi (ko sūtīja agrāk, to pašu, ar nedaudz advanced ēdienkarti, sūta arī tagad).

Tā piebilde, kad sūta adresi "I don't book, whoever comes first, gets in" likās tāds BS tādam punktuālam kungam kā man, kurš dodas prom, ja esot norunātajā laikā, meitene ignorē 5 vai vairāk min. Bet tās viņas reklāmas bija tik ļoti iesēdušās manā galvā, ka bija jāaiziet pie viņas anyway. Saku kā ir. Vēl viena tāda čeklistā ir tā mazā psihā - ir tik daudz iemeslu pie viņas neiet, bet tāpat ir tāds Arrggh, man vajag. Drīz, gaidi mazā.. 😁

Dāma ir līdzīga bildēm. Nav tik skinny, bet noteikti ir petit kategorijā. Maza auguma, slaida, es pat teiktu fit, jo nu āda ļoti soft, nice and tight, kas sevišķi ir nice krūšu jautājumā. Dupsis tas pats - prieks čamdīt - labs formīgs, tvirts. Krūtis plaukstas izmērs, stingras. Patīkami pieskarties dāmai, mēģinu pateikt. 'Vēdera' nav. Petit cienītāja perfect fit. Seja, prasīsiet? Ir ok. Vairāk simpātiska, bet nekas wou wou wou. (ko gan varu teikt par ķermeni 😏

Ļauj glāstīt, skūpstīt ķermeni, arī krūtsgalus. Mana vājība.. Pie kakla tiktu, bet pie sejas nelaiž. Fair enough. 

Baigi viņa nepiedomā jāatzīst - sagaida halātā, vairāk lietišķi: naudu pa priekšu, duša te, gaidīšu gultā. (bet laipnā tonī, te svarīgi piebilst) Bet - laikam te ir tas variants, ka viņa ir tik hot un savu lomu šajā spēlē izpilda labi, ka reāli po. (sauc to laikam par konveijeri. Bet labu.)

Atnācu, nometu dvieli, uzreiz ķēros pie viņas ķermeņa - jānovērtē (jāizčamda) labas lietas dzīvē. Kamēr čamdu šo, viņa ar Mr.D spēlējās (patika), bet kad gribēju lai bik masāža, tad seko - "hei, neesi pasūtījis šo ēdienu. Ēdienkartē masāža 150 utt". Domāju, po - get down to business girl. Ko arī darīja 5min, ar rokām tikmēr ar olām spēlējās. Nekas special, bet bija ok. (maiguma cienītājiem sevišķi labi). 

Karoč, ir labi. Negaidat nekādu GFE, bet minets un sex dažādās pozās bija labs. Lieki netēlo, bet kunkstēja tieši tik, cik vajadzēja. 

Un kungi - saudzējat daiktu. Retu reizi izvilkt un atvilkt elpu neskādēs. Jo, kad izšausiet, ballīte beidzās. Pat ja man bija pagājušas tikai 20min. 😁 Gribēju gultā vēl 5-10min. pabūt ar viņu, bet kategoriskais nē. Kā jau teicu sākumā, biju ļoti happy haha. Un uz šīs nots 30min (reāli 20 man šoreiz) izmaksāja 4 zilos. 

Iešu vēl, ja gribēsies garantētu skaistu ķermeni, bet tas viņas booking process rada šaubas un pie nepareizā zvaigžņu izkārtojuma, var ļoti sabojāt garastāvokli. Saku no pieredzes, jo šis bija kāds 3. piegājiens, kad beidzot gludi izdevās sarunāt.

Ou, un komunikācija. Ja nezināt RU, tad būs tikai business. Mēģināju šo to runāt angliski, bet kad 3. reizi teica I don't understand.. Nu jūs sapratāt. 

Lai kapteinis piedod, šoreiz gribējās poētisko. Citreiz būs pa punktiem. 👌

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.