Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Гостьи из Кубы
Ierakstīts
10 hours ago, Sneakyone said:

Sveiki, kungi! 

Savas anonimitātes saglabāšanas dēļ, izveidoju jaunu profilu, jo man jums ir jāpastāsta šī situācija. 

Sēžu darbā, spiež bumbas, izdomāju, ka pusdienās vajag izšaut. Uzrakstīju meitenei shantall no puh.lv. Apjautājos čo-počom, un uzjautāju bildes. Saņemot bildes, sapratu ka sludinājumā vai nu nav īstas vai arī stipri uzlabotas. Pateicu meitenei, ka nav īsti manā gaumē... Tālāko lasāt paši. 

 

 

Screenshot_20221031_123432_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20221031_123438_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20221031_123444_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20221031_123450_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20221031_123452_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20221031_123452_com.whatsapp.jpg

Kā sacīt jāsaka, tad kad sunim nav ko darīt tad viņš sev olas laiza... 😂

Šeit biedram un viesstrādniecei nebija ko darīt un abiem sanāca kopā labi jautrs dialogs 😂😂

 

Bet nu tas tiešām parāda to ka vismaz konkrētajai eksotiskajai darbiniecei galīgi nav tiešo aroda pienākumu ko darīt 35 minūšu garumā.

Link to post
Sofia (20) 20056718 (27183062)
Ierakstīts

Kamēr atradīsies pieteikami liels skaits tādu kuri maksās lielus ciparus par nekādas kvalitātes pakalpojumu, tikmēr arī būs tāda situācija. 
Jo pircēji jau balso ar savu naudu…

Gan jau tāpata kā mēs apspriežam fejas, tieši tāpat arī viņas apspriež klientus un LV klienti gan jau ka tiek apzīmēti kā “aļņi” viesmākslinieču forumos. 

Cenas tiek pateiktas kādas var droši rubīt iekšā un ka par to cenu arī ja negrib tad var neko īsti nedarīt un tikai retais kaut ko iespējams protestēs - to viņas noteikti apmāca citas aroda māsas jau laicīgi

Link to post
Melnādainās
Ierakstīts
7 hours ago, Gunarsss said:

Watsapp sarakstē vaicāju vai 30 min var divas reizes ,teica ka jā, būs jāiet !

Tas ko šitās pa tel apsola, tas neko nenozīmē - uz vietas varēsi ar viņu spāniski diskutēt, cerams ka spāņu valoda tev ir stiprā puse 😄

Bet nu lai jau veicas medībās ar mello pantēru✌️

Link to post
Melnādainās
Ierakstīts
11 hours ago, Oskarsj said:

Da nu nahui tà Valentīna ir tik resna un tizla ka skatoties uz viñu draudziñš pievīla un vispar tàs resnàs Sivenmammas no Spànijas tagad tik daudz sabraukušas Kas te notiek zelta bedre vai??? un tas standarts 120€ pus stunda 200 stunda taču sagaida Begemots kuru pat par velti neñemtu🧟‍♀️

Pieņemot ka tirgus situācijā, pieprasījums veido piedāvājumu, un ka tie ruksēni tādiem bariem šeit mauc, tad nu attiecīgi jāsecina ka gribētāji viņām šeit pietiek 😂

Pat par tādām cenām, par kurām var paņemt tiešām ļoti labas figūras meitenes, tomēr tiek izvēlēts atdot šādas summas ruksēniem. Bet nu katrs jau ņem tādas uz kādām viņam stāv... 

Man ir draugs kurš kotletes izvēlēsies ēst kaut katru dienu, taču steiku un garneles vispār nē 🤷🏻‍♂️ Tā ka katram sava gaume gan uz ēdamo gaļu, gan uz klapējamo.

 

Link to post
10 hours ago, Golfs said:

Sastapos ar to pašu pie otrā dopa, sarunājam ka viss 2* bet pēc pirmā velk garumā, saku nu aiziet šitā neies cauri .

Beigās pamaniju ka modinātājs skanēja 15 min atrāk nekā stunda. 

 

Kopumā domaju ir ok ja ej pa 4 ziliem uz 30 min , ilgāk mav ko darīt.

 

Bleģ nu veči ja jau maksājat par stundu un vēl sarunājat ka 2 reizes ietilpst stundā, tad piekāpties uz 1 reizi par stundu…! Nu pēc tāda razklada kas par večiem?

Ja sākas atmazkas ka nu karsti, nogurusi jeb vēl kas tamlīdzīgs no prostitūtas puses, tad labi naudu par 2 reizi lai atmaksā atpakaļ un viss kārtībā 👍

Laiku arī piefiksēt nav grūti, visi zinam uz cikiem sarunāta tikšanās un kad prostitūta pasaka ka laiks beidzies, tad apskaties pulkstenī, jeb telefonā un būs skaidrs vai šeit arī nemēģina appist. 
 

Link to post
ANNA (~26) 25357363
Ierakstīts

Biju sazinājies ar Annu par to ko piedāvā un saņēmu atbildi ka atslābinošo masāžu un erotisko masāžu ar okoņčaņije.

Uz manu precizējumu vai ir iespējams kas vairāk, neko neatbildēja, jeb citiem vārdiem sakot "molchanie bilo emu otvetom" 🤷🏻‍♂️😄

Gan jau ka tiem kas ir bijuši agrāk tad pakalpojumu klāsts ir iepriekšējā apjomā un iespējams ka arī ejot uz masāžu tad var uz vietas ko vairāk sarunāt, jeb pēc kuras tur masāžas reizes, pēc tam piedāvājuma klāsts palielinās. 

Tā kā erotiskā masāža un dročka mani galīgi neinteresē, tad laimi meklēt pie viņas nemēģināju 😁

Hvz kāpēc izvēlējusies no full service pāriet uz massage/handjob par to saņemot ievērojami mazāku naudu nekā būtu par to pašu laika posmu saņēmusi ja sniegtu pilnu komplektu, un vēl arī zaudējot klientus kuriem massage/handjob nav aktuāli.

Es vēl saprastu ja būtu tikai profesionālu masāžu piedāvājusi šobrīd, tad jā būtu godīga masiere un viss 👌

Link to post
17 hours ago, Zigs112 said:

Nepatika. Viss ļurdzīgs, meitene samākslota. Intīmajā zonā kaut kādas milzīgas pumpas un izsitumi.... (tiem, kas skūpstas, kur jums prāts???). Cerams, ka nav kaut ko saķērusi un tagad pusi tautas aplaidusi...

Dzīvoklis pat ļoti smaržīgs. Pēc aiziešanas vēl odīsiet 1-2 dienas dienas.

 

Maša viennozīmīgi ir labāka par šo un citām. 

 

11 hours ago, KASNU said:

Nu nez, bet ja parastās pinnes neatšķir no izsitumiem, tad uz skolu atpakaļ. Pie kam tās pāris ar bija uz muguras tikai. Nekur citur neko nemanīju. Vienīgais biku stingrāku gan gribētos. 

Piekrītu KASNU, uz muguras jā pa kādai pumpai bija, baigi nepētīju, bet sajutu uz tausti, man gan tas galīgi netraucēja.

Bet ja nu konkrētajam biedram Zigs112 intīmā zona skaitās tieši mugura, tad tā arī sanāks kā viņš uzrakstīja 😄

Vispār katrai sievietei jau pa kādai pumpai vai dzimumzīmei atradīsies kaut kur uz ķermeņa. Ja nu biedrs grib pavisam ideālu un bez nevienas pumpiņas, tad tādu sievieti viņam būs jāuzpūš pašam 😂

Link to post

Beidzot sakrita apstākļi satikt šo meiteni un esmu ļoti priecīgs par to 👍

Atbildēja uz whatsapp diezgan raiti un saprotami, arī noteikto laiku nemainīja.

Bildes sludinājumā ir viņas un aktuālas, tas ir foršs retais gadījums ka pat bildes ar seju tiek liktas reālas!

Es komunicēju ar viņu krieviski, taču arī angliski teica ka mākot sarunāties, to gan nepārbaudīju.

Jauna, skaista un diezgan miniatūra meitene, pēc dažiem komentāriem šajā tēmā par viņas liekiem kg, biju nedaudz aizdomīgs pirms tikšanās. Taču vai nu esmu ar sliktu redzi, vai istabas apgaismojuma trūkums, bet neredzēju un nesajutu ka būtu kādi liekie kg viņai. Dibens lai arī nav liels, bet labi varētu būt stingrāks, taču tas tā lai viss nav tik saldi uzrakstīts.

Krūtis mazas, bet proporcionāzlas augumam, uz tādu augumu lielas dabīgās krūtis nemaz negaidītu, un man vienmēr daudz labāk patīk nelielas bet dabīgās, nevis lielākas mākslīgās.

Ļoti viegli uzreiz nodibināt kontaktu gan pirms seksa, gan procesā, gan pa vidu starplaikā starp piegājieniem saturīgas sarunas un skūpsti.

Minetu taisa labu un centīgi, pati palika mitra abas reizes un neizmantoja papildus lubrikantu tas ir +. Seksā kaislīga, gan pakļaujas, gan uzņemas aktivitāti, pozas maina labprātīgi un arī pati kādā brīdī iesaka.

Liels pluss ka viņa gan taisot minetu, gan arī seksa laikā bieži skatās acīs un nenovērš skatienu uz sienu/griestiem utt 👍

Skūpstīšanās ar viņu tas ir gan pilnīgs lidojums kosmosā - tik kaislīgi ka vārdus tam nepiemeklēšu lai aprakstītu, to var tikai izbaudīt 😋

Tikšanās sanāca superīgs GFE variants no pirmā mirkļa līdz iziešanai pa durvīm un laiks paskrēja tā kā nesapratu ka jau izbeidzās. 

No mīnusiem ir jau pieminētais, ka telefonam skaņa nav izslēgta un tas ik pa laikam nopīkst pie gultas tumbočkas un beigās arī šķiet bija uzlikts signāls kad laiks beidzas, taču arī pēc tā kādas pāris minūtes līdz manam otram šāvienam tika veltītas bez steidzināšanas.

Kopumā sabiju par stundas tarifu aptuveni 1h10m

Noteikti vēl apmeklēšu ja sakritīs apstākļi un viņa tai laikā būs LV

 

Link to post
Anastasia 281024**
Ierakstīts
21 hours ago, Mistyfly said:

Jūs tur visi rindā nestāvat pie viņas? 

Vecīt žēl tevi apbēdināt, taču vismaz man pie vińas parasti atrodas laiks tieši uz to brīdi kad paprasu, kaut tai pašā dienā 🤷🏻‍♂️
Atbild arī vienmēr operatīvi, ja nu vienīgi nav kāds ciemińš vińai tai brīdī. 
Nebiju iedomājies ka pie vińas varētu būt tik grūti tikt kā te tagad lasu. 

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts
On 5/31/2022 at 8:25 AM, addict said:

Tici man, ja vina tevi gaiditu katru dienu majas, tad arii atri apniktos, un liktos - nothing special, saktu citu meklet pie kuras aiziet.... 😉😅 

Zelta vārdi!☝️

Kā reiz man sen sen teica čoms, tad kad ieraugi uz ielas visskaistāko sievieti, tad apzinies ka kādam pat vińu jau ir apnicis pist..! 🤷🏻‍♂️😅

Link to post
Sasha, 31, 28929353
Ierakstīts

Cik tad var pa tukšo komentēt Sashas tēmā - izlēmu ka man jālabojas un arī jāapciemo 😁

Sarunāt tikšanos ar viņu Whatsapp ļoti ātri un vienkārši, viņa ļoti labi saprot gan krieviski, gan angliski, jo daudz dzīvojusies pa ārzemēm.

Atver durvis caurspīdīgā melnā halātā, apakšveļa nebija uzvilkta zem tā un skats jau no sliekšņa ļoti labs, seja arī skaista. Bildes ir viņas un tiešām dzīvē izskatās daudz labāk, kā jau te minējuši kolēgas 👌 

Pēc dušas, pirms procesa paprasīja čaukstošos, ņēmu uz stundu par 2 oranžiem, biju patīkami pārsteigts jo tik labu ciparu kopš gada sākuma jau nebiju maksājis, parasti šogad importam esmu sastapies ar 12 vai 15 jeb vēl vairāk sarkanie par stundu bez dopiem.

Sākumā gultā papļāpājām, pēc tam glāsti, skūpsti un uzreiz apakšējais ir kaujas gatavībā. Tad uzvilka gumiju un turpināja ar minetu. Šeit piebildīšu ka man minets ar gumiju reti kad vispār kaut ko izsaka. Taču viņas izpildījumā ja nebūtu gumija, tad pielādētu viņai pilnu muti bez variantiem 😂 Patika ka viņa minetu taisot vispār neizmantoja rokas un taisīja to izjusti un variējot ātrumus, kā arī minets abās reizēs bija reāli ilgs. Pēc mineta viņa sevi iezieda ar un kāpa virsū, vispār jāsaka ka viņai tāds niķis pirms katras jaunas pozas atkal un atkal sevi lubrikēja, tas tomēr no mīnusiem, par daudz lubrikants arī daļu sajūtas nozog.

Vēl no minusiem ka procesa laikā nav acu kontakta, it kā viss tāpat bija ļoti forši, taču būtu vēl patīkamāk. Kā arī telefons viņai pie gultas blakus nolikts, regulāri kaut kādas ziņas pienāca un otrā mineta laikā vēl kaut kas arī zvanīja, labi ka vismaz uz vibro režīmu uzlikts, ā vēl zibspuldze par katru ziņu mirgoja kā stroboskops. Procesa laikā gan viņa neatbildēja uz telefona ziņām, vismaz tas pozitīvi, lai gan vispār telefonu gribētu lai noliek citā istabā jeb pavisam uz klusuma režīmu 🤷🏻‍♂️

Starp raundiem vēl papļāpājām un palūdzu masāžu, man patika laba relaksējoša masāža. Ar viņu ir par ko parunāt, meitene arī ar prātu nav apdalīta.

Kopumā paliku ļoti apmierināts un nekāda rūgtuma sajūta par izšķiestu laiku un vējā izmestu naudu šeit nebija. No durvīm līdz durvīm 1h10m un nevienā brīdī netiku steidzināts, pats ievēroju ka laiks jau beidzies un taisījos prom. 

Ņemot vērā ka smuka meitene tiešām vēl manā gaumē, un cena kā teikt ļimonadnaja, tad vispār super 😁

Visticamāk ka apciemošu vēl kādu reizi

 

 

Link to post
Sasha, 31, 28929353
Ierakstīts
12 hours ago, Vienkārši Haris said:

Te ir diezgan līdzīgi kā ar restorānā līdz galam neapēstu ēdienu, jo vairs neiet iekšā, var jau protams būt zābaks un prasīt daļu naudas atpakaļ, tikai par ko lai to vispār dotu?

Naudu protams restorāns atpakal par neapēsto ēdienu neatgriezīs. Taču ja pēkšńi pazuda apetīte tad restorāns vienmēr bez problēmām iesaińos pasūtīto ēdienu līdzi ńemšanai. 
Fejām protams šāda situacijā sarežgītāk - hren zin ko fejas varētu iesaińot šādā gadījumā līdzi ńemšanai klientam 😂
Tipa lai vilks paēdis un kaza arī dzīva 😁

Link to post
Natalie (29), 20455201 ( 25377524 )
Ierakstīts
On 4/1/2022 at 5:10 PM, exrt said:

Нет у нее оператора, просто девочка супер и у нас судя по всему на долго. Нет конвейера и бережет себя...

Tiešām jācer ka šoreiz uz ilgāku laiku atbraukusi nevis uz 1-2 nedēłām. 
A to jau kādu laiku gaidu kad atbrauks un dažas pēdējās reizes kā vińa ierodas, tå man tieši jābrauc ārpus valsts 🤬

Šoreiz atkal tā pati situācija. 
Jau sāk izskatīties pēc situācijas kura saucās “не судьба” 😄

Link to post
Майя (35) 262422**
Ierakstīts

Apmeklēju viņu pirms dažām nedēļām. Biju sarunājis citu variantu, taču tas atcēlās un pa ātro skatoties sludinājumus atradu ka šī Maija tieši bija Rīgā.

Apmeklējums bija ļoti patīkams. Augums viņai jāsaka kā ir  - riktīga "štanga", izskatās ka sporta zālē vien dzīvo ārpus savas nodarbošanās laika. Attiecīgi ar šādu figūru un trennētību - viņa arī seksā ir diezgan aktīva.

No mīnusiem varētu pieminēt, ka bija pārāk daudz tonālais uz sejas samālēts.

Regulāri brauc un plāno braukāt "viesizrādēs" uz Latviju mūs izklaidēt un priecēt.

Pats gan jau vēl kādu reizi apmeklēšu un varu ieteikt tiem kam nav obligāts uzstādījums 20gadīgās.

Link to post
Anastasia 281024**
Ierakstīts

Attieksmes un centības ziņā grūti iedomāties kā šo varētu pārspēt.

Visas reizes cik būts, esmu saņēmis super servisu, bez nekādas haltūras.

Kādā reizē kad biju pēc ļoti nogurdinošas darba nedēļas, un otram šāvienam jutu ka spēkus nemaz negribas vairs tērēt. Tā vietā vienojāmies ka uztaisīs kārtīgu masāžu, un teikšu godīgi ka to darīja ļoti profesionāli. Uz manu jautājumu par masāžas apmācību, tad teica ka esot apguvusi pie kāda meistara dzimtenē, neatceros bet iespējams ka arī sertifikāts viņai ir. 

A tā parasti starp pirmo un otro piegājienu vienmēr uztaisa labu relaksējošo masāžu.

Pavadītais laiks ņemot uz stundu ir vienmēr ir vairāk, aptuveni 1h15m-1h30m, prom it kā arī tad nedzen, taču sāku jau saprast ka pašam jāprotas 😄

Priekš saviem gadiem ļoti kopta un uztur sevi labā formā

 

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.