Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Darina (Дарина) 20056556
Ierakstīts
pirms 2 stundām, John0405 teica:

Viss ok, ar web.archive.org un google lens palīdzību sazīmēju kontaktus.

Sanāca skrējienā, bet rajonā biju un prasījās pašam noprovēt labo atsauksmju dēļ. Ar feju vienojāmies par 20min variantu par trīs zilajiem.

Dāma ir ar mīlīgu “kārtiņu”, dabīgām 2/3 izmēra krūtīm un tiešām simpātisku seju. Esmu petit cienītājs, bet pēc mazās mašas zaudējuma, īsti alternatīvu nav. Neskatoties uz to, ka šādas miesas būves fejas nav mana pirmā izvēle, tomēr “darba ētika”, attieksme un spēja pakoķetēt un pasmieties pat pie manu viduvējo krievu valodas zināšanu līmeņa, noteikti ierindo Danu pie “var atgriezties” fejām.  
+ Dana ir diezgan elastīga, kājas misionārā var locīt pat aiz ausīm. 
Ja nu par kaut ko tomēr jāsūdzās, tad minetā zvanus varētu palutināt vairāk, bet to drošvien var palūgt. 
Divas dušas, fiksais misionārā, revers cow girl ar finišu dogijā - 25min, prom nedzen uz atvadām vēl draudzīgi papļāpā. 

Link to post
"Anita" (Vietnam) 256610**
Ierakstīts

Pievienojos, meča tiešām purināma, patīkami kautrīga, iekarst pie slodzes. Vienīgi cenas gan kāpušas, man h piedāvāja par 160, pirmajā reizē negribēju kaulēties, paņēmu uz pus h.

Bet nu tas miteklis gan ir zem katras kritikas, aukstums vēl ir mazākais. Bākošreiz ņemšu līdzi savas baseina čības, grīda matiem pilna, musara pāri gāžas tualetes papīrs, dušā, visticamāk, mitinās plaša sortimenta sēnītes… Protonu pritons, pofig ka Vecrīgā.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.