Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Карина (35) 26171533
Ierakstīts
43 minutes ago, archie said:

Nu, kungi.... nu vai ziniet.... Gaume, protams, ir katram sava un to apspriest ,laikam, būtu nekorekti.... 

Bet par pieredzi ar šo dāmu es nevaru pateikt nevienu labu vārdu. 

Dzīvoklī (ja tā to var nosaukt) elpot nav ko- gaisa vietā cigarešu dūmi un smaržas. Pati dāma ir atklāti resna. Dibens kā jau resnas dāmas dibens. Nekādus trenētus zirgus neatgādina. 

Komunikabla? Nu nezinu.... brīžiem gribējās pateikt, lai beidz gvelzt to sviestu. 

Pats process arii nasing spešal. 

Beigās bija ļoti žēl izterētas naudas, jo par to pašu naudu varēju labāk aiziet pie Nastjas uz Zvaigznu ielu.

Net nu kā jau minēji- gaume un ekspektācijas katram savas. Ja Jums patīk resnas, pārmālētas .... tad šis ir way to go!

 

Ne resnā bet ar vkusnimi formami. Pēc covida laikam, ka garšu nejūti)

P.S jā, zb tie nilzirgi pa kosmosu. nez kapēc vīriešiem patīk resnas sievietes un vel dēvē to ka gaume katram sava. Neesmu gan redzējis ka tik daudzām sievietēm patiktu resni vīrieši. Visiem tikai sportiski patīk

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 4. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 4. jūlijs - Iemesls nav norādīts
On 7/1/2022 at 1:45 AM, tantuks said:

Viņa ir no Krievijas, latviski pilnīgi noteikti neko nesapratīs :)

Interesanti, Z burts bij izskūts uz vāveres

Link to post
On 9/12/2021 at 2:59 AM, laizpakreisi said:

Beidzot saņēmos atstāt savu zīmogu.

Dzivē meitene izskatās labāk kā attēlos, bet modele nav. BET meitene kopumā ir skaista, vismaz mani ar savu šarmu paņēma. Par rupjo balsi... man likās ok 🤷‍♂️

Meitenei patīk ķircināt ar mutisko ... un kā vēl! Protams labā ziņā - sadusmojos un nometu viņu uz muguras tālākajām darbībām un bija sajūta, ka viņai tas patika. Kopumā viņa ir dominants gultā, bet patīk kad sagrāb ciešāk. :)

Procesā viņa uzbudinās, it īpaši kad sāc skūpstīt viņas ķermeni. Sarunā pirms vizītes apgalvoja, ka skūpstīšanās nav opcija, bet laikam davedu līdz tam, kad pati sāka skūpstīties. 

Modeļu meklētāji ņemiet vērā, ka nav žurnāla vāku modeļu smaids (zobi)

To ka smēķētāja man kā pašam tādam netraucēja. 

Mutiskais man ļoti patika. Ļoti aktīva ar maigu zobu pieskārienu, bet ja jāvērtē tad 7/10, bet tadēļ ka manā dzivē ir bijušas meitenes, kurām šis process laikam bija hobijs :D

Klasiskais man ne pārāk ar to, ka bija pārāk cieša! Bet nelieto lubrikantus, tikai dabīgo ;)

Nepārprotiet tikai, process labs, bet katram savs... man patik, kad ir biš brīvāks un var ar spēku grūst. Varbūt viņai tas patiktu, bet ātri beidzu.

Es noteikti atgriezīšos pie šīs meitenes vien attieksmes dēļ.

Mana top 2 😇

Ja kādam ko izsaka... mana top 1 ir viestrādniece Mira, par kuru bija komentāri "kaut kāda ēde kājstarpē" utt. Uhh... kas tur bija par klikšķi katru reizi 😏😏

cik samaksāji?

Link to post
Anastasia 281024**
Ierakstīts
27 minutes ago, Mistyfly said:

Pēc iepriekšējā apmeklējuma, sakratīju naudu šai dāmai tomēr. Pēc atsauksmēm likās izcila, nu i vot, izdomāju aiziet. 

Un ziniet kungi... Es tā pisties nevaru, reāli nav spēku fiziski, bet gribās tādu dāmu griezt gan šādi, gan tādi, gan otrādi... Bet viss pa soļiem. 

Ierados, satika mani skaistā tērpā. Naudiņa uz galdiņa, dušiņa. Tad viņa sāk ap mani dejot...nu tā kā filmās rāda, netīrās dejas. Man stienis sekundē. Šī mani nogrūž uz gultas un turpina. Mans draugs, likās, ka bija gatavs atrauties un viņā ielekt. 

Ar skūpstiem un krūtīm pa visu ķermeni, gumiju virsū un tad orālais.... IZCILI...vienkārši izcili. Tad uzsēdās virsū, lēkāja, tad no muguras, no priekšas. Izmīcu viņai dupsi, krūtis, uzšauju pa viņiem, paņemu aiz matiem, kakla, šī tik saka, lai turpinu. A es... Es beidzu. 

Noguļos uz muguras, šī blakus, glāsta. Paprasu masāžu. Un no tik smalkas meitenes dabūju tādu masāžu... Ka ufff... No visām pusēm, stipru, bet maigu, relaksējošu... Satriecošu. 

Tad jau mans draugs saka - es gribu viņu vēlreiz, un tad visu atkārtojam vēlreiz. Nu un viss protams aizgāja pa apli. 

Satriecoši, kungi, vienkārši satriecoši! 10/10. 

Vai iesaku? NĒ! Nekādā gadījumā! Jūs, kungi, viņu samaitāsiet un sabojāsiet, un es negribu dalīties 😁 bet ja godīgi - labākais gabaliņš, kas mums ir uz doto brīdi uz tirgus, izcilākais price/performance. 

Cik biji cik samaksāji?

Link to post
Kristina, Vika (22), 281171** (252826**, 247817**, 281949**)
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 9. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 9. jūnijs - Iemesls nav norādīts
4 hours ago, olek56 said:

Я примерно тоже самое писал + добавил про перегар, гондоны на полу и вес. На меня накинулись. Так что держись)

Да тут принято корону одевать на млядей у некоторых товарищей и всячески их защищать. Рад что есть адекватные люди.

Link to post
2 hours ago, Deffachka said:

Обиженные Зайчики, ну угомоните уже свои таланты... ну правда .. ну смешно же .. ну хватит .. 🤦🏼‍♀️😊ну вот вообще не интересно стало , я покидаю чат 🤸🏼‍♂️🤸🏼‍♂️😜 надо прекращать этот цирк 😂 давно читала все ваши переживания на счёт меня... не доходила рука написать (ко мне приходили и говорили «ты такая классная, а вот на форумах пишут гадости...» и удивлялись почему же) 😌так что балякайте тут сами с собой , вам заняться нечем же😁  А хороших воспитанных мужчин, я жду в гости 😘

😇всем пока, всем улыбок и будьте добрее , и не завидуйте ☝🏼😘

Мяу мяу мяу 😻😽😽😽

Ну вот и прекрасно) Сама обиженная припёрлась тут себя защищать.

Это конечно гениально, тебе оказали некачественную услугу, а ты должен молчать, чтобы тебя не записали в "обиженные"
Тоесть не имеешь права вообще ничего сказать. Это супер конечно логика) Вообщем надо ребять из "klientu melnais saraksts" чтоб к тебе пришли проучили) Посмотрим как ты им денюжку отдашь и только попробуй где то упомянуть что тебя кинули или забрали деньги иначе будешь обиженная)

Link to post
On 5/14/2021 at 8:10 PM, pula555 said:

5 min pēc akta sākuma viņai sāka kājstarpe asiņot, redz, menstruācijas sākušās, jābeidz process. Normāla taktika, naudu gan savāca par pus stundu.

🤣 vāks... Да ЧСВшная, сидит, бомбит у неё что о "прынцессе" нелестно отзываются)
Сама бы удавилась если бы отдав деньги получила некачественную услугу. Вообще не понимаю тех кто ходит к ней, и тех кто защищает тут)

Link to post
4 hours ago, Deffachka said:

😂😂😂 Ой, обиженка, гляньте-ка 😁 так поступают с непослушными мальчиками, которые не умеют мыть нормально своего «друга» ☝Кто слушается, с теми поступают иначе 😌 и зрительного контакта не происходит в тех случаях, если несёт изо рта (можно попробовать перед приходом к девочке зажевывать хотяб орбит😌👌 а про эмоции ...- значит ты не был так хорош 😁☝ Вот такие как ты и пишут всякую чушь , которую читают и прислушиваются к ней такие же как ты, у кого нет своих мозгов 😌 

 🤦‍♂️ отмазы. Не я дура это ты дурак. Ну правильно, хочется лёгких денег и особо не напрягатся. Не так смотрел, изо рта воняло, не так себя вёл и вообще чё пришёл мог бы просто деньги перевести и всё)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.