Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Майя (35) 262422**
Ierakstīts

Biju iebraucis ciemos uz 30 min. Tīrs jauks dzīvoklītis. Nekas nesmirdēja, arī elpa pēc zemenēm. Atmosfēra patīkama, mīļa un jauka. Tiešām GFE. Atvērta visam, protams anal +50 bet to nav vērts, jo pašai ir ļoti cieta un patīkama. Man patika garums, ap 1.80, krūtis smuks silikoniņš. Patīkami aiztikt bija. Meitenei laikam patīk seks, jo divreiz beidza, kamēr es tik vienreiz. Teica, ka līdz mēneša beigām šeit. Ja patīk Melnmate un pietrūkst apskāvienu, tad šī būs meitene pie kuras griezties. Radās pat sajūta, ka negrib, lai es eju prom. Uz atvadām apskāva un sabučoja. Iesaku,bet labāk rīta pusē, lai nav sagurusi. 

Link to post
Natalie (29), 20455201 ( 25377524 )
Ierakstīts

Šodien biju iegriezies uz pusstundu. 3 zilie. Sagaidīja kaila ar lielu patīkamu smaidu, kad smaidīja izskatījās pēc aktrises Anna hataway. Trausla Tieva ukraiņu meitene. Figūra saida. Gari blondi mati. Ap 170 cm, krūtis smuki bumbieri. Bija dažnedažādas pozas, bija dziļais minēts, skūpsti, glāstiacu skatieni, reāli šķita, ka pat līdz orgasmam aizgāja. Bija GF experience. Pilnīgi cita kvalitāte nekā pārējās ukraiņu darbinieces. Iesaku. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.