Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Natalie (29), 20455201 ( 25377524 )
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2021. gada 2. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2021. gada 2. decembris - Iemesls nav norādīts
On 2021.09.14. at 23:46, Tagil2 teica:

Varbūt,  Trapīji istajā brīdī. Man nepaveicās, biju kādu nedēļu pirms viņa devās prom. Sarunats bija 20.00. Bez piecām esmu klat zvanu, saka ka pēc 10min. Pēc 10min sauc iekšā, trepēs satieku čuvaku, kurš tiko no viņas iznācis. Nu ok, tā kā atsauksmes labas, tomēr dodos iekšā. Duša slapja pilnīgi, viņa joko, itkā baigi draudzīgā, bet nu tada konveijeta sajuta vēl nekad nebija bijusi. Protams klade uz galda ar padsmit, kas bijuši todien pirms manis arī stojaku nepalielina. Piša itkā ok, aktiva, it kā ieinteresēta, bet cauri sit lai atrāk beigtu un ietu prom, ko gan censas ar jokiem visu laiku slept. Nauda pirms procesa, es saku ka gribu uz stundu, viņai jau nakamais pierakstīts, biju kādas minutes 50, ejot ārā, jau satiku nākamo kolēģi. Tapēc man loti nepatīkama pieredze. 

Šī ir patiesaka atsauksme, prosta meiteni izbojāja moments, kad viņa saprata cik daudz lohu pavilksies

Link to post
Olivia (32) 28843452
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2021. gada 2. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2021. gada 2. decembris - Iemesls nav norādīts

Solījās būt back oktobra vidū.si ir mana numur 1,tāpēc ka minetu pēc gumijas taisa,un daudzko var sarunāt. Bet tas jau ka kuram 

 

 

Link to post
Natalie (29), 20455201 ( 25377524 )
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2021. gada 2. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2021. gada 2. decembris - Iemesls nav norādīts

Šai arī tuvu 40.bet tā visskartiba buferi,labi neparlielu neparmazu. Dibens gan nekāds.pati ar humoru uz tu,šo to vairāk par klasiku ar var sarunāt.karoch gaidām atpakaļ.process nākošreiz neļaut jatniece sevi dragāt,kaut ka savadag procesu vaig sākt.sex 7 ,izskats 6,minēts 2minutes

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.