Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
15 minutes ago, sidlav55 said:

pat LV iebraukušajām darbiniecēm nepateikšu, jo  neesmu vinas apmeklējis. bet gan SP, l un Antverpenē ir nācies paņurcīties. no teikti tik liela pieredze kā lodočkai man nav, bet kādas 10 šokolādītes esmu noprovējis no kurām 3 bija ar vairākkārtēju apmeklējumu. vai nu paveicās ka nevienu ar asti nesastapu un svītriņa nevienai nebija šķērsām.  bija pat ļoti izskatīgas un sexy. nevienai nenovēroju kaut kādu uzvedību , kas radītu iespaidu , ka nupat no koka nokāpusi.. smaidigas , dzīvespriecīgas ne ar ko no baltajām darba kolēģēm neatšķīrās. vienīgi āda savādāka uz tausti nekā  eiropietēm.   šeit iebraukušās ir zem jumta un tāpēc  tādas ir.

Ja, Portugale man bija vieni no labakiem eskorta piedzivojumiem dzive ar brazilietem. Uz Latviju brauc vai nu post-op "damas", vai kkadas low-end gala meitenes.

Link to post
diosa (30) 20305567
Ierakstīts
On 12/30/2023 at 10:53 PM, MartinSaldus said:

Izskatās, ka latino minci aiztikt nevar un mitrs nepaliek 🤷🏽‍♂️

Kas tikai pastiprina baumas, ka 90% latino, kas brauc uz Rigu, ir bijusie cali, jeb ta sauktie post-op transi :D

Link to post
Melnādainās
Ierakstīts
18 minutes ago, theotherme said:
Jūs, puiši, esat apņēmības pilni “fuck with my head” 😂
Nu, visas bedres šķita šauras, un, ja tas bija atgriezies cilvēks, es aplaudēju 👏 radītājam, jo tas patiešām bija skaistuma lieta.
Fantastisks BJ un pieklājīgs brauciens, tāpēc nekādā gadījumā nenožēloju 😏

Nesaubos, ka bija patikami. Bet atskiriba tomer ir, pats vienreiz sadi trapijos. Lai cik nebutu labi taisita operacija, atskiriba "vaginas" lenkos ir manama. It ipasi kad meitene ir virsu :)

Link to post
Melnādainās
Ierakstīts
On 10/9/2023 at 10:53 PM, theotherme said:
😲 🫣 Tu mani tur satraucēji, jā, klitors bija klāt un korekts, tāpēc domāju, ka šonakt varēšu gulēt mierīgi 😅

 

Fake klitoru ari var no pimpja uztaisit. Tapec latino gadijuma perfekti ir tad, kad tu redzi neoperetu dibenu vai it ipasi pupus. Vai ari apskati damu loti laba dienas gaisma...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.