Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Lana (23) 28761474
Ierakstīts

Shitaa tak sen zinaama aukstaa vobla 🙈 bildes jai smukas pec velna vinai, bet nu taa attieksme brrr....😬 Pie ledus karalienes ir siltak un majigak, nekaa pie vinas, tada sajuta it kaa tu vinai sniegtu pakalpojumu, pie tam daritu to loti, loti slikti ☝️😅

Link to post
FERNANDA ANAL, 28 (+353 830 783 ***)
Ierakstīts
12 hours ago, pifpafz said:

Skatoties uz to cik ir “Thanks” šim postam, nav brīnums ka viņi uz šejieni tā brauc. 😀

Thanks ir dzekam par atsauksmi un skaisti un smiekligi izklastito piedzivojumu 😅

Un shii isti neiekriit tradicionalaja Tranny kategorija, jo ir jau pecoperacijas variants, kadi pie mums paradas ipasi reti.... 👆

Link to post
13 hours ago, Zigs112 said:

Nerunāju par muguru, bet gan vāverīti, kas visa bija pumpās un izsitumos.

P.S. Smieklīgi, ka pēkšņi uzrodas biedri, kas baigi cenšas atspēkot novēroto. Kā tik nav kādi labvēļi, kam cieša saistība ar konkrēto meiteni.

 

Pilniga dirshana! Kartejais neslavas celajs, kam drosi vien meitene atteica, vai kas cits neaizgaja pec vina scenarija! 

Biju pie meitenes 5dien pa dienu, viss bija kartiba, nekadu pumpu intimajas zonas nebija! Jaa uz muguras bija kada, ko uz tausti vareja sataustit, bet tas procesam netrauceja. Meitene svaru nometusi, nekaa lieka nebija, process bija loti labs. Vienigi nesaprotu, kas te par krutim teica, ka labas, nu manuprat sazuvusas plumes, pilnigi nekadas, bet nu kopeja gfe pieredze atsvera so minusu, un viss bija ok. Savu naudinu meitene atstrada un noteikti ir taa verta.

Link to post
On 6/8/2022 at 9:42 PM, tekmambeks said:

Kas vainas detalizētām atsauksmēm ? Jo detalizētāk jo labāk. Kādam varbūt zobi, ausis, utt ir svarīgi. ja kādam nav svarīgi var nelasīt. Arī man ir svarīgas šīs mazās nianses.

Bet tacu viss ir redzams, jo sis ir tas gadijums, kad tiesam visas bildes ir ta kaa istaas. Un viss ir izlasams, par pieredzem, kas vel tev vajadzigs? Asinsgrupa? Personas kods? Kadu zobu pastu lieto? 🤷 Tik daudz un smalkas info kaa par so meiteni, nav praktiski ne par vienu, ja tev ar to nepietiek, tad jocigi kaa tu vispar kadreiz pie kadas aizej...? J

Link to post
Алёна (25 gadi)
Ierakstīts

Hmm, laikam kvalitates kritusies, meitene laikam nogura 😅

Es biju pasa sakuma, pirmajas dienas kad vina bija ieradusies, tad bija viss ok. Mes pat sarunajam no rita tiksanos, sii bija agrak pamodusies, pati uzrakstija, ka ir pamodusies, ja velos varu agrak vinu apciemot... 

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts
36 minutes ago, MartinSaldus said:

Nu jā, nedaudz neprecīzi uzrakstīju. Nevis "nevar", bet "nevaru atļauties" 😄

Tici man, ja vina tevi gaiditu katru dienu majas, tad arii atri apniktos, un liktos - nothing special, saktu citu meklet pie kuras aiziet.... 😉😅 

Link to post
Алёна (25 gadi)
Ierakstīts
14 minutes ago, Māris krass said:

Rakstīju, cenas atsūtīja. Laiku gaidu.

Par bildēm neko nesaka. Es prasīju, kuras tad ir īstās. Wacapa bilde izskatās perfekti.

Nu arii sludinajuma tas bildes kuras ir ar to zalo/kremkrasas apaksvelu ir istas, mani sagaidija tiesi taja vela, un tiesi taa izskatijas, tikai man pirms tam atsutija visas bildes pilna izmera, ar visu seju utt.

Link to post
Алёна (25 gadi)
Ierakstīts

Bildes sludinajuma nav vinas, bet kaa vina pati teica - "tipazhnije" 

Atsutija arii savas istaas, kas protams nav tik efektigas, bet vilties ari noteikti nelika. Gala sagaidija tiesi taa pati meitene, taja pasa apaksvela, ko bija privati sutijusi, atbilstiba 100%

Skaista meitene, slaids augums, neparspiletas silikona krutis, es teiktu 3 izmers. Neslikts oralais, kas labi uzkurinaja, diezgan dzils. 👌 Velak meitene laujas sevi grozit un dariit kaa velies, bet bez baigas aktivitates no savas puses, patikami, ne parak parspileti vaid. Pec tam var kopa uzpipet saltinu un parunaties par visparigam temam. 😅

Kopuma es teiktu, ka uz doto bridi loti labs variants, vienigi ka padargs...

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts
9 hours ago, sioux1 said:

Kādas tad tevi interesē? Pazemīgas un kompleksainas? Tās kas sludinājuma tekstā 5x uzraksta - Lūdzu atbrauc? 🤔 Lūk tos es sauktu par putniem, kas radušies pēc psiholoģiskām traumām. 

Prichom pazemigas un kompleksainas? Bet ja Tevi jau sludinajuma 3x piedraud nobloket, un noladet, ja kaut ko ne taa pateiksi, tad par siltu un patikamu, tadu atteksmi isti nenosauksi manuprat. 🤷 

Man personigi uzreiz rodas iespaids, ka ari tiksanas laika tad, ja kaut ko ne pa pratam pateiksi vai izdarisi, uzreiz pakalpojuma kvalitate un attieksme stipri cietis.

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts
4 hours ago, XXMenXX said:

Paviesojos pie Likas, sazināties nebija problēmu. Varu teikt, ka attieksmes un atpūtas ziņā līdz šim labākā pieredze kāda man bijusi. Varu ieteikt.

Tiesam? Pec vinas sludinajuma teksta liekas, ka tur tada augstpratiba, pasparliecinatiba, un vel hz kadi putni galva dzivo, ka diez vai tur jauku un patikamu attieksmi sagaidisi...? 🤔

Link to post
1 hour ago, tetris said:

Видимо, именно так и думали те товарищи, которые здесь попали в черный список, а потом выяснилось, что если погуглить их телефоны, то можно найти их фирмы. Ну, а так-то да, конечно, ваще пох :D

Nu un kas par to, nu atrada kada firma bumbieris strada? Un ko tagad? Rakstis uz darbu, tur kadam tas interese vai? 😅 nevajag sabiezinat krasas, bez vajadzibas😅 nav te nekads detektivserials 😅

Ja neesi politikis kas piekerts gulta ar kokainu un ielenem, domaju, ka visiem pofig 🤷‍♂️😅

Link to post
8 hours ago, tetris said:

Ну, это ненормальный подход с ее стороны. В то же время, даже если и не женат, все равно не следует переписываться по таким вопросам с обычного номера. 

Nu esli odin togda vashe poh, esli s zhenoj togda koneshno drugaja pesnja 😬

Nu a skolko nomerov dolzhen celovek imetj? 😄 otdelnij telefon dlja prostitutok? Eto nevizivaet podozrenije? 😅

Dorogoj 4to eto u tebja za truba?

Oj eto prosto tak - po rabote, a tam odni prostitutki. 😅😅

Link to post
Соломия, 22 (Kristina, 20, 21), 28305395, (25591981; 26247285; 26166889; 28794966 )
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 13. septembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 13. septembris - Iemesls nav norādīts
21 hours ago, fruity said:

Так, а что в итоге, у нее пизда рыбой воняет или нет? А то был сверху коммент, что коллега приметил такой моментик.

Sam kolega tam pohodu riboj vanaet, mozhet voblu s pivasom hujarel do togo, tam vsjo v porjadke 😃👆

Link to post

Nu tad sodien bija nedaudz brivs laiks un mazliet spiediens kermena lejasdala. 🤣 Tapec sakas meklejumi...neviena no pirmajiem uzrunatajiem variantiem man brivaja laika nebija pieejama, tapec izvele krita uz so darboni.

Ka jau teicu, meitene nebija mana pirma izvele, bet pec apmeklejuma ne bridi nenozeloju, ka taa sanaca.

Ierados noraditaja vieta Vecriga, padevu zinu, ka esmu klat, meitene piezvanija uz tel un nodeva instrukcijas, ka tikt talak, atri erti, viss ok. 

Atveras durvis, un mani sagaida ta pati meitene, kas bildes, gerbta skaista apaksvela un kurpes, atbilstiba 100%. Priecigs dodos uz dusu, dusaa viss kartiba, dzivoklis arii labs, kaa jau parasti Vecrigas iretie apartamenti, gana plass arii. Iznakot no dusas atstaju naudu uz plauktina, kaut gan meitene neprasija. Talak gan seko vienigais apmeklejuma minuss - tiek uzlikts modinatajs uz apmeklejuma laiku, bet meitene tik skaisti grozas taja sava apaksvela, ka ilgi nepardzivoju par to 🤣

Talak viss kaa parasti, glasti, skupsti (tas +20), lena izgerbsanas un pareja uz gultu. Jaatzime, ka meitenes augums ir vienk fantastisks, ists petite variants, slaida, smalka, bet ar riktigi smuku apalu, stingru dupsi, dupsis vienk bomba, 👌 krutis mazas, bet nav ne cik nokarajusas, nav dzemdejusi. Pec sejas nu nav skaistumkaraliene, bet bija smuki uzkrasojusies un izskatijas gana labi. 👍

Gulta talak atkal maigosanas, kamer riiks ir pilna darba kartiba, tad gumijnieks virsuu un nedaudz oralais, nu tur nekas ipass nebija, bet nu no orala ar gumiju jau nav arii ko gaidiit (man personigi sajutu ar gumiju nav prakstiski nekadu, tikai tik cik vizualais baudijums), tapec par to baigi nepardzivoju un mudinu pariet uz galveno dalu. Pec tam sii no augsas, sten patikami, bet neparspileti, velak pamainijam no aizmugures, bet pec briza izradijas, ka saja poza vinai par taku ir un nevar likt lidz galam, tapec saudzejot meiteni pargajam uz misionaru, kur ari nobeidzam so pasakumu. Meitene laujas groziit un aiztikt sevi kaa velies, arii iekerties sava forsaja tvirtaja dupsii taa stiprak. 👌 

Pec tam vel viena dusa, nedaudz sarunas, un atvadijamies kaa draugi. Ejot ara a durvim tiesi saka skanet modinatajs, ta kaa biju loti punktuals un savu laiku nepartereju.👆 🤣 Ka jau mineju ieprieks, nevienu bridi nenozeloju, ka nokluvu pie sis meicas, un domaju, ka visiem kam patik tada auguma tipa meitenes vajadzetu patikt sai damai. Attieksme arii laba un draudziga, bet nu tas jau drosi vien no katra individa pasa atkarigs. 

Link to post
Olivia (32) 28843452
Ierakstīts

Es esmu bijis pedeja laika, kam patiik gara auguma skinny tipa meitenes shii bus tiesi laika. Jaa gribetos apjomigaku pecpusi, lai var patikamak iekerties, bet visadi citadi loti labs variants 👍 attieksme arii laba, par papildus naudam var sarunat visadas papildus lietas, kaa jau sludinajums lauj noprast... 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.