Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai

Paldies, kungi par atsauksmēm, citādi nebūtu man šī kontakta. Parasti gribu.lv.neskaros, šķiet pabriesmīgs. Biju, man patika. Meitene smuka, uzkrāsojusies, nesaprotu kā neizsmērējas oro taisot. Vēders tievs, smuks, plakans. Epilācija veikta perfekti. Masāža gan vienveidīga, es sunim vēderu ar lielāku izdomu kasu.  Bet viņa romēr šķiet gana svaiga, gumiju ar muti uzsūkt nemāk, metamo masē nenu gluži divos pirkstos bet kā lēdija: oooo, daikts, pamasēšu, bet uzmanīgi lai nav aiz priekādiņas. Un man atkal jau mūžīgais vainuvai. Skuķis smuks, tādu gribu ilgi un dikti,  velku pāri pirmajiem uzplūdiem un tad sākas visas tās prostitute viltības kuras parādās ja piša ilgāk kā 10 min:, doggy jā, bet kājiņas kopā. Kājiņas palest jā bet tad plešam un plešam un laižam dibenu uz leju līdz no sulīgā pisiena un iestādīšanas paliek vien tāda pipeles liekšana un trīšanās. Dupsi uz augšu jā, bet kustamies neritmā lai samazinātu pisiena jaudu. Nu tāds es uz iekšu, viņa uz  augšu. Īpaši rūpīgi vērtēju šķirbiņu, kā nekā rekomemdācijas ka labākā tirgū. Secināju ka kopta, epilēta....bet nu laikam tas nav mans, kautko sliktāku negaidu.

Iešu vēl, ja neizbrauks.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.