Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Майя (35) 262422**
Ierakstīts
On 3/29/2022 at 3:59 PM, jebkurs said:

Apmeklēju viņu pirms dažām nedēļām. Biju sarunājis citu variantu, taču tas atcēlās un pa ātro skatoties sludinājumus atradu ka šī Maija tieši bija Rīgā.

Apmeklējums bija ļoti patīkams. Augums viņai jāsaka kā ir  - riktīga "štanga", izskatās ka sporta zālē vien dzīvo ārpus savas nodarbošanās laika. Attiecīgi ar šādu figūru un trennētību - viņa arī seksā ir diezgan aktīva.

No mīnusiem varētu pieminēt, ka bija pārāk daudz tonālais uz sejas samālēts.

Regulāri brauc un plāno braukāt "viesizrādēs" uz Latviju mūs izklaidēt un priecēt.

Pats gan jau vēl kādu reizi apmeklēšu un varu ieteikt tiem kam nav obligāts uzstādījums 20gadīgās.

nē, ja tik daudz un aktīvi nodarbojies ar sexu, tad sporta zāle pat nav vajadzīga :D

 

 

Link to post
Майя (35) 262422**
Ierakstīts
5 hours ago, krx_ass said:

Vai tiešām neviens neraustās dod mutē bez preža? Visādas hlamīdijas un citi mēsli neuztrauc ?

kapēc domā, ka neviens neraustās. Tu piemēram rausties :D :D  nu poh, ir kā ir, bez preža orālais ir foršs, ar prezi nejūtu neko :D 

Link to post
Майя (35) 262422**
Ierakstīts
On 9/14/2021 at 4:58 PM, Johnbirch said:

Biju iebraucis ciemos uz 30 min. Tīrs jauks dzīvoklītis. Nekas nesmirdēja, arī elpa pēc zemenēm. Atmosfēra patīkama, mīļa un jauka. Tiešām GFE. Atvērta visam, protams anal +50 bet to nav vērts, jo pašai ir ļoti cieta un patīkama. Man patika garums, ap 1.80, krūtis smuks silikoniņš. Patīkami aiztikt bija. Meitenei laikam patīk seks, jo divreiz beidza, kamēr es tik vienreiz. Teica, ka līdz mēneša beigām šeit. Ja patīk Melnmate un pietrūkst apskāvienu, tad šī būs meitene pie kuras griezties. Radās pat sajūta, ka negrib, lai es eju prom. Uz atvadām apskāva un sabučoja. Iesaku,bet labāk rīta pusē, lai nav sagurusi. 

1.8m ? :D :D  nez, normāla auguma meitene, max 1.7.. nu ja vienīgi pats esi 1.4m moš liekas gara 

 

bet tā pie viņas viss labi, bildes viņas, pārējais jau katram paša jādomā - man patika

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.