Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
1 hour ago, Marcis07 said:

Biju apciemot uz pus h. Uzreiz teikšu, ka neiesaku. Sagaidīja laipni, dvieli dušai iedeva kaut kādu maziņu, raupju, ko parasti liek uz grīdas (tikai beigās pamanīju svaigi salocītus 3 dvieļus uz galda). Kaut kā noslaucījos. Uz gultas un tad sākās... Gulēt vajag strikti vienā gultas pusē, minets vājš, neizteiksmīgs, bet nedaudz padevāa, kad sāku spiest galvu uz leju. Processs vienkārša fuj, tur viņu neturi, tur pieskarties nevar (es jau neko, tik jātnieces pozā uzlikusi rokas uz gurniem), no šitā visa ko nedrīkst, man sāka mīksts palikt un viņa man prasa vai es esmu piekusis... Nē man vienkārši besī... Vobšem finišēju no aizmugures. Tad viņa vēl man saka, ka pirmā ies dušā un es ar savu šmekaino krānu varu koridorī pastavēt. Psc. Prom taisījos mega ātrumā.

Secinājums - nevienam to nenovēlu. Ir daudz labāki varianti par to pašu cenu vaipat lētāk. Vēlreiz neiešu.

Telpas 8/10 Kungu 25 dzīvokļi visiem zināmi.

Attieksme 4/10, ķipa laipna bet visu laiku aizrāda vai dusmojas.

Ķermenis 7/10 tievo meiteņu fanatiem varētu patikt, bet nedaudz par kaulainu manai gaumei.

Seja 9/10 - ļoti glīta 

Mutiskas 5/10

Process 4/10 - jā, esmu maksājis arī par sliktāku pieredzi, bet tikai kādas 2 reizes dzīvē. Ja maksāju, tad geibu normālu, aktīvu darbu, ar visu pačamdīšanu un kādās pozās gribu. Vienīgi vāvere labi cieša.

Pilnīgi piekritu, tikko biju, žēl ka nepaspēju izlasīt šo atsauksmi…

vel jāpiemin, ka 1 stunda ir durvju koda nosūtīšanas un vēl rēķina 15 minūtes uz došanu prom.

krutis viņai arī galīgi uz 20 gādīgo nevelk…

neiesaku nevienam

 

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.