Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Hanna (28) 26919341
Ierakstīts
On 22.09.2023. at 11:43, juicycock teica:

Paņēmu test ride uz 30 min. Tāds semi gfe, principā 80% gfe. Bildes nav istas vina sludinās citā sludinājumā ar īstajām bildēm. Maza auguma simpātiska blondīne ar minimālu silikonu un uzpumpētām lūpām. Varu teikt ka jātniecē entuziastiski drāza mani un tādā intensīvā tempā turēja 5min, cepuri nost, citas jau pēc minūtes gar zemi. Minets intresants, bet ne vienreizējs un galvu reibinošs. Ja jāliek balles tad sekojošš rezumē.

 

Vieta - V22, man ir ērti piebraukt un mašīnu atstāt. Visi kas ir bijuši V22 zin ka tur ir tīrs un kārtīgs

Izskats -7/10

Minets 7/10

Sekss 7/10

Attieksme 8/10

 

Laipna pieklājīga. Ottreiz neņemšu bet Jums kolēģi iesaku notestēt nav sliktākais varianta. 90 eur 30 min 180 eilur 1h, mbr 50 EUR. 

Vai šis ir tas otrs sludinājums ar īstām bildēm? Numurs tas pats

https://sexlaguna.eu/lv/view/eskortpakalpojumi-masaza/207549.html

Link to post
Lera (24 gadi) 28260809
Ierakstīts

Maz atsauksmes meitenei, kas visai ilgi jau reklamējas, parasti nozīmē vai nu viss ir slikti, ka nevienam neceļas roka pat rakstīt, vai arī meitene ir super, ka negribas lai citi uzzina un pārāk ātri "apbružā". Šoreiz ir otrais variants, pagaidām viens no TOP variantiem, meitene ļoti skaista un patīkama.

Link to post
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts

Arī pie viņas vairākas reizes esmu bijis un patīk. Pārzina ķermeni, šo to pastāsta par fizioloģiju. Dažreiz eju pie viņas kā pie masieres pēc svaru zāles treniņiem, tikai ar to atšķirību, ka bonusā ir nevis handjob, bet gan labs minets un sex (ja patīk apaļie brazil butt, tad šī derēs. Ja modeles slaidums, tad nepatiks).

Link to post
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts

Par šo neatrodu nevienu atsauksmi, lai gan sludinās jau sen. Kādam ir komentāri?

 

Augums: 162
Svars: 58
Krūtis: 2
Vecums: 29
Хочешь отдохнуть от суеты...Приглашаю в гости на хороший релакс-массаж и веселое препровождение в...

 

 

post-12052-0-51522200-1460985006_thumb.jpg

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.