Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Linda 26665020
Ierakstīts
On 7/31/2020 at 9:53 AM, Auseklis said:

Palasot labos vārdus devos pārbaudīt.

Par cik es biju jauns klients, meitene bija uzmanīga. Komunikācija caur SMS. Pieņēma Zolitūdē, par ko man bija liels prieks.
Lokācija lieliska, pieņemšana precīzi noteiktajā laikā un ne minūti agrāk.
Durvis atvēra maza apaļīga meitene. Man sākumā likās, ka tā ir Okiana, bet sapratu, ka tomēr nav. Pēc tam viss standartā - duša, dvielis.
Masāža uz kušetes, kas bija diezgan plata un ērta.

Par pašu masāžu. Es gribētu teikt, ka viņa ir meistars ar zelta rokām. Kur tie laiki, kad tādu masāžau vispār taisīja.. bija i stiprāk, i erotiskāk.
Pirkstus slidināja pāri mugurai starp dibenu u.t.t. Reāli labi. Mūzika man ne pārāk patika, bet nu.. par gaumi jau nestrīdas.
Kad vajadzēja griezties apkārt, meitene bija biksītēs, bet neprotestēja, ja es biksītēs ielīdu.

Īsumā viss bija ļoti labi, iešu vēl. Kā jau minēju, meitene īsa apaļīga. Gaumes jautājums, ne kuram katram patiks, bet ja ir jāizvēlas starp kvalitatīvu
servisu, vai smuku zaķi, kas neko nemāk, tad es izvēlos kvalitatīvu servisu. Var jau gulēt ar acīm ciet un pēc procesa fiksi pazust.

Cena - Divi zilie un viens pelēkais. Es rekomendēju vismaz reizi aiziet. Man šobrīd viņa ir Top 1 kvalitātes dēļ.

Saslavēji. Būs jāapciemo! 👍

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.