Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Diana (21) 27154281
Ierakstīts
pirms 8 stundām, nuinafig teica:

 

Tā jau arī zināju, ka iesi retrītā, sakot : “es jau tikai to čali aizstāvēju, kurš masāžu veica.”

Lai gan pats skaidri runāji par dažādām baudām, konjakiem, nobriešanām, redz nepiepildītām vēlmēm un vēl citu figņu, nevienā brīdī pats nepieminot “masāža” ne reizi…Uz ko es arī atbildēju, ka huiņu gvelz, tam nav nekāda sakara ar visu to, ko tu tur piemini.

Runājot konkrēti par “masāžu” - skaidrs, ka nekas tur tāds, gribi spaidi un glāsti. Bet tā nav masāža. Tā ir - spaidīšana un glāstīšana 😁

Protams, protams, tā nav masāža, bet Tu , aizejot pie fejas, cik saprotu, ar riebumu,  ievieto vienu miesas daļu gumijā, tad  tikai ievadi un virzi to turp-atpakaļ   citas personas slidenā, cauruļveida miesas veidojumā, par šo procesu personai samaksājot skaidrā naudā. Bet nu labi..  vari sev atzīt, ka Tev visur ir taisnība un Tu rīkojies vispareizāk.

Link to post
Diana (21) 27154281
Ierakstīts
pirms 20 stundām, nuinafig teica:

Miljono reizi - nekas nav pret fetišiem per se. Es par to, AR KO to dari. Un dažas lietas darīt ar pērkamo, kam iet pāri simtiem, ir stulbi darīt un tam ir / būs sliktas sekas. Attiecīgi arī pašcieņas jautājums - necieni savu veselību, neko.

Visi kas te turpina nākt tirst topikā par šo tēmu, esat vnk pierādījums ka jums nav smadzeņu un tak ejat, turpinat darīt ko jūs tur darāt. Nevar pazaudēt to kā nav tāpat 

Bet personīgi tu, liliom, nemīz, tu turpini piemaksāt meitenei par french kiss, kad pusstundu iepriekš esmu pielaidis pilnu rīkli viņai. “Nobriedušais” nelatent, dažādo baudu novērtētāj 🤦🏼‍♂️😄😄

Redzi, te es vairāk domāju par to, ka Tu sacepies un nosauci par pašcieņu zaudējušu to džeku, kurš veica meitenei masāžu, nesapratīsi, ka tas ir ļoti parīkami citreiz, paglāstīt jaunu meiteni, īpaši, ja pašam gadu vairāk, bet nu ko Tavas  jaunības maksimālismā bieži nāk pieredze (drāzt var , pamasēt- zaudēt pašcieņu- pašam neliekas stulbi?). Tu esi līdzīgs vienai beibei, kas nu nekad nedraudzēsies ar korpulentiem cilvēkiem, vai blogerim, kuram vajag 20K mēnesī pelnīt. Bet, rūpējies pats par savām smadzenēm, gan.... 

Link to post
Diana (21) 27154281
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. aprīlis - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. aprīlis - Iemesls nav norādīts
On 30.03.2024. at 04:20, xtris teica:

Nu jau pis taisni,esi pateicis savu  3x,pa ceturtam aplim klausīties vienu atgremojumu nevienam nevajag!

+ viss tavs sniegums šeit ir labi piedirsts topiks

tā ir ar tiem nabaga latentajiem... nav piepildījuši savas vēlmes un par to vien runā, līdzīgi kā karojošie homofobi, viena kaite.

Link to post
Diana (21) 27154281
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. aprīlis - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. aprīlis - Iemesls nav norādīts

Redzi, bērniem konjaks negaršo, bet daudzi nobrieduši vīri to spēj novērtēt. Tāpat par citu cilvēku baudām, nevajag spriest salīdzinot ar savām, bet tīņa vecumā tas ir saprotami.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.