Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Maukas Pardaugava
Ierakstīts

Kaa var noverteet kaa meitenes cena 40, bet 50 par daudz... Ja laba, tad ari 100 eur nav zhel, ja slikta, tad garaam.

Ir meitenes par 20, 30, 40, 50 un vairak.

Pec savas pieredzes

Katrai cenai ir atskiriba, pa 20 var aiziet uz 15 minusu konvejeru (oralais+vaginalais+pat analais) - tas tiem kas negrib beigt kulaka.

Pa 30, var sexot lidz stundai ar kadu nesmuku ar nekadu atteiksmi.

Pa 40 - var dabut normalu atputu, ar sakarigu meicu, bet tomer kaut ka pietrukst.

Pa 50 - bus kopta laba sieviete kas paliks tev atmina.

Pa 70 (tie pasi kas par 50, tikai nem dargak)

Pa 100-150-200 par stundu var izveleties gandriz modeli, ar labu atteiksmi (bet sex bus tads pats ka par 50 - neko jaunu jau neizdomasiet) seit jamaksa tikai par izskatu, varbut uzvedibu.

 

Ps. Ja tev nav zel 100, par to kas reali maksa 50, tad nez ko teikt..

Link to post
Maukas Pardaugava
Ierakstīts

ja neesat bijuši pie meitenes body2body tad esat ieguvuši sev liekas 50 naudiņas.

Dzīvoklis ciešams, tīrs un sakārtots.

Duša protams vannā, viss pasākums notiek uz matracīša kurš atrodas uz grīdas. Atklāti sakot neaizmuku tikai tapēc ka sagaidīja īsā kleitiņā un pirmajā brīdī šķita labs augums, bet jo tālāk es tiku jo trakāk viss palika...protams duša, matracis un tad pavisam reāli sāka glaudīt muguru (par masāžu nu nekādi to nevarēja nosaukt), pēc piecu minūšu glaudīšanas sāka berzēties ar saviem mazajiem, bet ļoti nošļukušajiem pupeļiem gar manu muguru, pasākums galīgi neuzvilka. Viss ķermenis, pēcpuse, kājas vienās strijās un ļumīgs, ah un vēders pamatīgi nokarājies pēc bērna. Pēcāk protams minets un vājšs skess, gribēju tikai lai tas viss ātrāk beidzas un fiksi tinos prom. A nauda vperjod, bet to paprasa tikai tad kad pliks no dušas iznāc ārā. Ar aktiermākslu viņai arī galīgi sūdīgi, pārāk nereāli nodarbojas ar tēlošanmākslu.

dzīvoklis 5

masāža 1

minets 3

sekss 3

Vai iesaku, noteikti neiesaku un pats arī pilnīgi noteikti vairs neiešu...

 

Biju Body2Body 25323259.

Ko lai teikt..

Cena 50Eur. No vienas puses zel izteretu naudu, no otras - vienu reizi aiziet var. Bet kopuma:

Masaza - 6/10 (par masazu nevar nosaukt, bet kermenu kontakts man patika, bija interesanti)

Dzivoklis - 7/10 (parasta 9.staviene Rusas iela)

Minets - 5/10 (minets bija, bet man kautka - neka :) vispar pedeja laika netceros kad man isti patika minets(ak net, atceros, viena taisija dzilo, par adekvatu naudu) )

Sex - 8/10 (nu nezinu, vot tas man patika, un paliek atmina, it ipasi no aizmugures, dupsitis labs. Protams jaatzime, ka sexa laika vina pati aktiva nebija.)

 

Vispar meitene gara, tieva (vieigais minus - loti noslurkusie pupeli un pie tam 1.izmera - pariesam nekad nessmu tadus redzejis - karajas ka kada lieka ada :( ). Pati procesu baudija no pasa sakuma lidz beigam.

Tada atteiksme man loti patika, un neskatoties uz manam atzimem, aizietu vel del attieksmes un manam sajutam, kas bija sexa laika. Cena butu adekvata 40EUR.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.