Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Deepthroat/throatfuck/facefuck
Ierakstīts
pirms 12 minūtēm, J_S teica:

Viņai ir dziļās rīkles talanti? 

Kkad sen prasīju, šī atcirta, ka nē.

Biju arī iegriezies ar cerību uz dziļo rīkli... teiksim tā paņemt var līdz galam, bet ar baigi brutālo spiešanu iekšā, nav kā pie Sofijas viss brīvi un plūstoši. Izskatās ka patīk tā lieta, bet ir kur piestrādāt un zobu pieskārieni arī nedaudz traucēja 😆

Link to post
SindijaReal (33) (Laima) 28011905
Ierakstīts

Neesmu pierakstījis nr. bet ja pareizi atceros tad līdz šai biju aizbraucis pirms kāda laika...cerēju uz ko labu, jo sludinājums ļoti reti parādijās.

Ezermalas pašā galā daudzstāvenē kaut kāds 7 stāvls laikam. Komunikācijā jau likās, ka kaut kas tur nav ok, pārāk komunikabla viņa ir. Atvēra durvis un biju uz pakaļas no tā gaģušņika visapkārt + vizuāli pati ļoti kalsna, bez pupiem utt. Pāris sekunžu laikā atvadījos un devos prom.

Link to post
Amelia 266333**
Ierakstīts
pirms 2 stundām, box247 said:

Anoreksija tur ir, nevis fitness

Gluži manas domas... biju pirms gada un reāli paliku uz pauzes ienākot. Jo gadi 3 atpakaļ bija ļoti laba figūra, attieksme un atdeve, viss ļoti ok līmenī. 

Tagad vizuālais ir ļoti slimīgs... protams mans subjektīvais viedoklis. 

Link to post
275177** - Ss.lv
Ierakstīts

Arī biju ieskrējis pie šīs. Ka simpātiskāka kā bildē neteiktu, bet sieviete tiešām simpātiska tur nav ko teikt.

Masāžu tiešām nevar nosaukt par masāžu,bet gan erotisku glaudīšanu... par cik man vairāk interesē vnk relaksēties tad man kopumā patika :) Beigas nekas īpašs parasta kulačkova bez īpašas izdomas.

Augums priekš saviem gadiem ļoti ok, smuki silikona bumbuļi, viss ka pienākas :) Domāju ka apciemošu vēl.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.