Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts

Sveiki! 

Biju pie šīs dāmas pirms nedēļas. 30min = viens nulle nulle! 

Atradās Mežciemā, Velnezera krastā! Ātri pārlasot dažas atsauksmes daudz kam var piekrist, bet tieši šī iemesla pēc nolēmu uzrakstīt, jo man nebija tik traki! Īsa un konkrēta saziņa whatapp! Ierodos pie adrese, tad jau sarunā pasaka kura kāpņutelpa un kods. Ierodoties priekšā smaidiga meitene kā bildēs! Rokas jāmazgā! Tad uz istabu, saka izģērbies tūlīt sāksim! Aiziet, atnāk kaila! Sākam procesu pamaigojoties un skūpstoties. Zobus nepārbaudīja! Skūpstās ne manā gaumē vairak sauktu tās par bučām! Tad kažociņš draugam un minetiņš, kas man patika gan skatijas acis, gan izjusts, gan centās, gan dziļais tā ka pat pašai nedaudz asaras acīs sariesās un ristijās! Mineta laikā hopā 69...bet saņēmu piezīmi, ka esot no tiem kas nelaiza! Bet tas nebija pārmetuma formā un viss turpinājās bez aizvainojumiem vai garastāvokļa maiņām. Uzsēdās virsū ar muguru pret mani... skaisti, forma viss labi, aktīva pluss pati ar dupša vaigiem paspēlējās. Tad misionārs, kas ari likās labs! Meitene skatās uz procesu elso nesamāksloti vismaz ir sajūta ka pašai patīk un grib. Visu nianses nerakstīšu, lai paliek izzināšanai. Pec galvenā procesa pati pieteicās, ka vēl var nedaudz pamasēt muguru no kā neatteicos parunājām un devos prom! 

Jā cena nav no uzrunājošākajām par 30min, bet kopumā devis prom labā garīgajā! 

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.