Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Krista(36),29956992
Ierakstīts
pirms 2 stundām, argo99 teica:

Par tiem mūžīgajiem 36 es vairāk ar humoru,jo sievietei augums labs,kopts Tu skaidri saproti,ka viņai sen nav 30...bet nu nejūt to vecumu,es saku ka vismaz man vienmēr tur viss ir bijis ok...

Kā viņai tagad ar zobiem? 😁 Kad biju minētos 10 gadus atpakaļ kā ieraudzīju tā pa durvīm ārā 🙈

Nākamo reizi atgriezos dēļ krūtīm un vienojāmies par "tit fuck" bet tās arī viss tad arī cenas bija ļoti demokrātiskas. 

Link to post
Nika (25) mol***@inbox.lv
Ierakstīts
pirms 3 stundām, zirgs23 teica:

Nav tik traki.. par vienu orandžo seks un minets.. tik sudīgi ka vietas nav.. izskats labs.. 8/10, ar divām reizēm pietika. Nav odziņas

Tā pat kā man 1:1

pirms 4 stundām, Nol1f3r teica:

7 sarkanie par šķirbas izlaizīšanu, nopietni? Kur kaifs laizīt un atpakaļ neko nesaņemt? Izlaizi un pēc tam uz mājām ķepā noraut. Tas ir līmenis :D

 

Link to post
Nika (25) mol***@inbox.lv
Ierakstīts

Jā, ir būts pāris reizes. 

Slāvu tautības slaida meiča, gadi varētu atbilst. 

Ļoti patīk Kuni un saprotams arī to izbauda. 

Ir pēcdzemdību pazīmes, bet man tas netraucēja. 

Pirmajā reizē tikāmies uz Kuni un beigās pierunāju arī uz ātro minetu. 

Otrajā reizē tikām arī līdz sex. 

Tikšanās vairāk bija intereses pēc, un ar divām reizēm man bija gana 😁

Bet noprovēt var, ir tāds labs budžeta variants. 

Ja manā gadījumā būtu ērtāka lokācija iespējams piebrauktu vēl kādu reizi. 

Link to post
Viktorija , Alina (22) 203299** ( 205697** )
Ierakstīts
On 6.04.2022. at 22:44, Lieliskais25 said:

Man patika, augums manā gaumē(bomba)! Slaida, miniatūra. Seja ok nav nesmuka (gaumes lieta).  Komunicēja ļoti maz, centās nesmaidīt. Minets 7/10 Pozas maina labprāt, var kārtīgi padarboties. Pati arī labi pakustās.8/10 Dzīvoklis, viena istaba, nav nekas īpaš, priekš šāviena man tas nav tik svarīgi 7/10 Vai iešu vēl, jā noteikti piekāpšu! Mīnusi,divi orandžie tikai viens šāviens. Man gan šoreiz pietika ar vienu.

Zvanīju, man teica ka viena reize 3 zilie, stunda 5 zilie. Prasīju vai tās stundas laikā var beigt 2 x šī saka - cik gribi 😄 bet pēc tam kad zvanīju otro reizi, lai jau sarunātu konkrēti tikšanos vairs necēla. Mēģināšu šodien vēlreiz tikt pie Viņas... 

 

1 hour ago, jebkurs said:

Neesmu pie šīs bijis un par 2 oranžiem uz 1 koku iet pie dāmas ar šādiem aprakstiem par zobu problēmām galīgi nav vēlēšanās. 
Kaut gan varbūt ja vińai nav zobu, tad taisa ahujennāko minetu? 😄

Dēļ auguma un krūtīm vien ir vērts aiziet 😄

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.