Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Krista(36),29956992
Ierakstīts

Biju paris dienas atpakal pie Kristas.Lokacija nemainiga Elijas iela.Sagaidija pie durvim,Dusa,tirs dvielis,minutes 20 masaza.Tad prasa vai drikst pagriezt mani,nedaudz masaza un olu laizisana,tad metelis un mutiskie darbi.Ka vienmer pirmaja piegajiena tev ar to ari pietiek Ja ir velme tad +10 un turpini darbinat

+10 par darbinaasanu ir kkas jauns... ne jau ta, ka baigi dargi butu jo tapat jau lēti, bet iepriekš nebija +10. Vismaz kad es biju pēdejo reiz

Link to post
Krista(36),29956992
Ierakstīts

+ attieksme 

+ ķermenis savam vecumam odziņa 

+ cena (40 naudas) 

+ atrašanās vieta (turpat 5 min no vecrīgas) 

+ minets, olu laizīšana 

+ šaura kājstarpe 

 

- tikko bija sākusi masēt tā iezvanījās un pacēla, teica, ka tagad nevar un lai pec kādas stundas uzzvana 

- masāža pēc telefona zvana (šausmīgi ātri sāka ņemties, eļļu uz rokām nepapildināja kaut prasījās - varbūt gribēja ātrāk sākt otro daļu :D

- runas defekts (it kā sīkums, bet ja jāpiekasās) 

- šaurās kājstarpes rezultātā beidzu ļoti ātri - varbūt pats lohs ka nepaliku uz otro piegājienu 

 

nevar saprast + vai - tas, ka pēc tam, kad lieta jau nodarīta, sāka komplimentēt, tipa "kāds man labs rīts izdevies (laikam biju pirmais todien), Apollons apciemojis" un tml.... :D it kā jau parāda labu attieksmi bet kaut kā jokaini tomēr

 

tāds normāls cougar variants 

Link to post
Roxya
Ierakstīts

ir verts 100%

Piekrītu. Ļoti laba attieksme, tas profesionālisms varbūt nedaudz var patraucēt kādam, bet iespējas pie viņas dažnedažādākās. Galvenais, lai pats esi formā, tad var būt ļoti interesanti. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.