Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts
pirms 6 stundām, bomber said:

numuram 28241919 vajadzētu strādāt, ir arī wacap konts

Arii 26900059 ir wacaps bet vinja ipasi negrib rakstiities tapec labaak ir zvaniit.ganjau sobriid meitene vienkarsi ir briivdienaas.atgrieziisies bruuna un atputusies un varees doties maseeties...

Link to post
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Arcibalds said:

Es ari tā nodomāju un jau vakar pamēģināju. Tas pats, atvienojas uzreiz. Lai gan, ja tā būtu no visiem numuriem, pati saprastu, ka kaut kas ne tā.

Diivaini.bet sludekli vel pavisam nesen bija takaa aizgaajusi no nodarbes nav.pamegini vattsup uzrakstiit.

Link to post
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Arcibalds said:

Savādi, bet neviens no abiem numuriem nav sazvanāms jau divas nedēļas. Vienkārši momentā atvienojas.

Pameegini no cita nr uzzvaniit.man arii kadu laiku atpakal taa bija domaaju ka noblokeejusi manu nr kautgan neko sliktu nebiju izdariijis😁tad pameeginaaju no cita sazvaniiju un stastu vinjai ka taada lieta bet vinja sokaa pati nesaprot kapeec taa..

Link to post
Krista(36),29956992
Ierakstīts

Tikko biju es arii izlukos,adrese ta pati elijas iela,cenas zinaa arii nekas nav mainiijies XX naudinjas.sieviete savam vecumam tiesam labi izskatas un dara savu darbu ar atdevi.varu tikai piebiedroties pareejiem ka ilgi tos priekus baudiit nav iespejams.masaza laba bet neteiksu ka kautkas nebijis par parejaam extram nav ko piebilst kaa vinja sak darboties taa finiss ir klat.kopumaa tiiri ok variants.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.