Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
On 9/7/2021 at 12:24 AM, asimgasim said:

Nu ko, lai Jums saka. Viņa arī ir mūsu forumā kā ANNIJA. Lasa, bet neatbiId, kā tik raksta melno forumu angliski pa klientiem. Laigan sen aplauzusies un neko mav likusi. 
 

Šeit ļoti noderētu saite uz lietotājas profilu vai topiku kuru tu pieminēji. Drošs paliek nedrošs, manuprāt, mums te veselai koalīcijai vajadzētu pārbaudīt vai neesam nonākuši melnajā sarakstā...

Link to post

Esmu vīlies..

Vīlies jūsos veči..

Kā arī sevī, jo kā gan 'Megija' vēl var turpināt sludināties burtiski šonedēļ pēc visām šīm jau gadu krātajām skanīgajām atsauksmēm?! 🤔😅 Viņai taču jau sen vajadzēja būt izbeigušies potenciāliem klientiem, ja visi vismaz nedaudz palasītu un kautcik uzticetos svešinieku rakstītajam!

Tad nu redz kur ir mans stāsts, kā kolēgis augstāk rakstīja, "papildināšu šīs meitenes dainu skapi ar savu teiku" arī es:

Es pie šīs meitenes devos pagājušā gada vasarā. Tas visdrīzāk bija Jūlijs vai Augusts.
- Tad kāpēc es rakstu šo komentāru tikai tagad?
Pirmāmkārtām, jo es pie šīm daiļajām meitenēm reti kad staigāju. Vienreiz ~2-3 mēnešos uznāk vēlme, vai kā daži te raksta "spiediens no lejas daļas" un tad uzmetu aci dažādiem variantiem. Pārāk beiži nekas arī neuzrunā. Kā arī otrāmkārtām tāpēc, ka tolaik vēl nebiju aktīvs šī foruma lasītājs.

Tad nu vakardien es biju tādā šokā ieraugot šīs meitenes sludinājumu (puh.lv), bez maz vai kā Hollywood filmās sākās tā saucamais "Vietnam Flashback" - kad tu caur atmiņām redzi tikai karu un postu, par piedzīvoto ar šo meiteni...


Tajā laikā vēl šī meitene sludinājās zem vārda 'Amanda' ar redzamu seju un man ļoti iepatikās bildēs redzamais -> smaidīgā smukā sejiņa, skaistais augums..

Ar otro reizi norunāju tikšanos, pirmajā reizē laiki nesakrita manā gadījumā komunikācija caur sms šķita, ok.

Ierados (tolaik Mežciemā), zvanu, viņa paskatās ārā pa logu (jau vērtē vai laist iekšā vai nē), uzspiež pogu, lai es tiktu iekšā kāpņutelpā, sagaida dzīvoklī pie durvīm ar suni pie kājām, uzreiz jautāja par naudu, kuru es uzreiz arī iedevu (tajā laikā cena uz 1h bija viens ar divām nullēm + 20 vai 30; nezinu kāda cena uz šo brīdi, bet nemaz neinteresē! 😅), es jautāju par dušu (lai gan biju pats iepriekš nomazgājies), uz ko viņa man atbildēja, ka duša nav paredzēta. Mana reakcija bija: Nu ok, esmu jau nomazgājies. Naudu šī aiznesa uz otru istabu. Ieveda mani iekšā dzīvojamajā istabā, neaiztaisot durvis un uzreiz momentā sāka izģērbties, suns no blakus istabas sāka skatīties kas tur notiek, es viņai par to piebildu, viņa tupi pasmaidīja, pasmējās un pateica: "nu labi" aiztaisot durvis ciet sunim...

Esmu redzējis discovery kanālā reizēm rāda ka sauvaļas dzīvnieki skatās kā citas sugas nodarbojas ar seksu, taču es negrasījos kļūt par dzīvo discovery kanālu viņas sunim...

Un kā jau citi rakstīja, viss notika ne uz gultas, bet šaura, pagara, pelēcīga dīvāna.

Sāka ar minetu - tiklīdz ielika mazo Džoniju mutē, uzreiz varēja sajust zobus, kuri strīķējās.

Centos izveidot kautkādu sarunu, pajautāju par viņas tetovējumiem. Uzreiz man parādīja un pastāstīja par savu kristīgo tetuvējumu, kurā redzams dievs, dieva dēls un svētais gars. Nu ļoti interesanti. Interesanta kombinācija ar dzīves uzskatiem un profesiju... Vēl vienā tetovējumā laikam bija redzams enģelis - gan jau, ka tas čalis kura kaulus vārīja (skatīt Pikachu2020 rakstīto) ...

Seksa laikā kopumā ļoti gausas darbības. Pret vairākām pozām iebilda, jo "tās neesot normālas" vai "tādas jautā tikai pediņi" 🤷‍♂️ 🤦‍♂️, jātnieces pozā sūdzējās, ka es neko neizpaužos, teica, ka viņai patīk, ka piemēram uzšauj pa pakaļu seksa laikā - es to uztvēru kā mājienu, bet viņa man atbildēja, lai es tā nedaru... 😂

Un visu laiku šī par kautko nesakarīgu runāja un smējās. Stāstija man par to kā ar savu bijušo čali kopīgi esot porņukus skatījušies. Cik labi, ka tikai pareizās pozas un ne to ko pediņi grib... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Gribēju nomainīt pozu kārtējo rezi un īsti ne līdz galam nokomunicēju ko es gribu, vina uztvēra, ka vēlos 'ieņemt viņas aizmugurējos vārtus' (un nē, tas nebija tas ko es biju domājis) un uzreiz aizsvīlās: "NORMĀLI ČAĻI NEKO TĀDU NEPRASA, TU LAIKAM ESI PEDIŅŠ..." un tad aizgāja uz pilnu klapi.

Centos viņu nomierināt, mazums kas varbūt vajag sirdi izkratīt un ja izdodās, tad var tā saucamo fuck-buddy jeb friends with benefits dabūt. Bet nē, nesanāca. Pēc katra manis teiktā vārda aizsvīlās vēl vairāk.
""Labākais"" gabals no viņas teiktā bija tas, ka viņa man 3 reizes pārprasīja: "vAi Tā Ir MaNa VaInA, kA tAgAd EsMu TiK dUsMīGa PaLikUsI ????".
Uz ko es vienreiz atbildēju ar 'Nē', otreiz ar 'Jā', trešoreiz ar 'Es nezinu' - lai gan neviena no tām galu galā nebija pareizā atbilde.

Vienā momentā lielāka daļā no saprāta ieslēdzās un sapratu, ka vairs nekā nebūs: Jālasās prom.
Ģērbu drēbes virsū kamēr paralēli tiku nolamāts, ka esmu tāds kā visi vīrieši un visi vīrieši ir pediņi. - Kas man atgādina par slavenu teicienu: Ja tu no rīta satiki idiotu, tad tu no rīta satiki idiotu un tas ir viss kas notika. Savukārt, ja tu idiotus satiec visas dienas garumā, tad varbūt tu esi tas idiots ko citi satiek vienreiz dienā..

Nolēmu arī pie reizes pajautāt - kāpēc viņa nolēma strādāt par ekskort meiteni, ja nemaz nepatīk tā darīšana, ir jau vieglāki veidi kā dabūt naudu var jau kā e-girl online laiku pa laikam netīšām dibenu parādīt pret donācijām utml... Bet tur laikam viss saglabājās, tur arī laikam tās bailes...

Lai gan bija pagājušas tikai 20-30 minūtes un es biju samaksājis par 1h es veicu ļoti labu lēmumu - glābt svarīgāko: savu saprātu jebšu to kas tobrīd vēl no tā bija palicis; glābt savu laiku un pašcieņu, lai gan no tās arī daudz kas nebija palicis un vienkārši atstāt naudu.

Man prieks, ka vismaz suns bija mierīgs un nemaz neizskatījās agresīvs pret mani. Drīzāk līdzjūtīgs.

Rezultāti pēc tikšanās:
- Laiks izsviests vējā;
- Mazais draugs saskrāpēts;
- Iegūtas jaunas traumatiskas atmiņas;
- Nauda izsviesta vējā;
- Atziņa, ka tā vairs nevar turpināt un nākotnē kautkas jāmaina (kopš tā laika sāku rūpīgi googlēt un skatīties atsauksmes par dažādām meitenām, kuras ieinteresēja)

Arī jauns pats zemākais moments palīdz papildināt konkrētu spektru...

Ko varu piebilst jau citu sniegtaiem komentāriem:
- Drausmīgs servis. - Ticiet vai nē, šis pat pēc manas pieredzes izklausās kā kompliments...
- Nav vērts tērēt naudu, kur nu vēl 130 eiro par stundu. - Stunda ir vērtīgāka, bet žēl arī par naudu.
- Ļoti draudzīga , bet tik un tā var just, ka ātrāk grib atkratīties. - Draudzīga, līdz kamēr tu kautko nepareizu pasaki vai pajautā - kas pietam ir ļoti vienkārši, tad uzreiz uzsprāgst. To, ka neko negrib darīt var saprast pēctam kad pagājušas pirmās 5-10 minūtes...
- "labak savu dzivi dzivojis, nevis 24/7 sedejis kaut kada slimu mauku saita!" - cik labi, ka darbone nemaz nav hipokrāts...

Varat mani arī pieskaitīt, kā cilvēku kurš no savas pieredzes apgalvo, ka meitenei galvā kautkas savāds notiek, vienā kategorijā ar šiem komentāriem:

- Da shitaa pilnigakaa dura, kaut kada maza histerike pahodu, kurai hz kas galvaa notiek 🤦‍♂️
Meitēnam tiešām lieli putni galvā, jeb sēž uz smagām vielām.
Respektīvi, ja tu neesi tīrs Latvietis jeb Ārietis - ieeja liegta. Manuprāt krieviski runājošiem vīriem vispār bans. 
- Ar tik idiotisku attieksmi saskaros pirmo reizi un, ja ilgāk palikšu, būs gruti sevi savaldīt."
Vai nu cilvēkam garīga rakstura traucējumi, lieto spēcīgus medikamentus, šausmīgi psiholoģiski traumēta vai kaut kas līdzīgs, jo tur uzvedībā, acīs un sejas pantos bez grima vien skumjas, bēdas un aizvainojums pret pasauli
Ar galvu tieshaam meitenei ir nopietnas probleemas , reaali psiha ...  Viņa visu laiku tā jocīgi smaida un nesakarīgi runā.

Bet viņa ir tiešām ļoti jocīga. Kaut kas tur nav līdz galam, grūti komunicēt 🤔
- ...bet stipri šaubos, ka visi reizē nolēma apmelot godīgu seksa darbinieci. 
 Un vēl kaut kādus draudus, ka mani atradīs.

Varbūt tiešām ir vērts kādai iestādei nodot informāciju par šo meiteni pirms kādu nākotnes klientu ar nazi nodur... vairs nevaru atrast kurš tur par to rakstīja. Visam Megijas Eposam vienā sēdienā šobrīd ir grūti iziet cauri.


P.S. 'Desmit' - es ceru, ka ja tev paveiksies un šī tevi nenodurs, ka tu vismaz padalīsies ar savu pieredzi šajā forumā...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.