Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
296741** NE profesionāle
Ierakstīts
On 2020.02.20. at 22:43, adrians23 said:

Kam patīk apaļīgās pie šīs var braukt uzņemšana patiešām laba sieviete pati izglītota un gudra. Var pasēdēt parunāties nekur nesteidzoties var arī ieskriet uz ātro. Bet labāk pavadīt pie viņas kādas 3h. Var drāzt visās pozās, anālais gan nē. Minets tāds pašvaks, ja stumsi pārāk dziļi kodīs loceklī. Sevi sauc par neprofesionāli domāju tāpēc, lai neliktu viņai darīt to kas nepatīk. Taču viņai ir vēlme drāzties ar 2 džekiem. Ja kāds ir ar mieru tādai lietai. Esmu gatavs pievienoties. 

dafai, sametamies! Ir personīga interese šo pamēģināt!

Te gan nevar aizmest ziņojumu, atmet man uz gymjunkie inboxelvē

Link to post
296741** NE profesionāle
Ierakstīts
pirms 30 minūtēm, besamemucho said:

Viņas niks ir Pufigadudina, sludinās izteikti reti, aptuveni reizi mēnesī, nekā pat attāli līdzīga ar to nojāto konveijeri, kas šeit mēģina kaut ko kritizēt.

Tad skaidrs. Tur tik bik izplūdusi, pēdējos gados tā pamatīgi... var arī sakoļīt bez maksas. Bet tā jau gaumes lieta. ā un tur ir 43, ne 40

Link to post
296741** NE profesionāle
Ierakstīts
pirms 15 stundām, StopThis said:

Šī neprofesionāle arī 4sexx sutkām sēž :D Drīzāk jau tas vārds "neprofesionāle" izklausās, ka viņa ir ļoti nemākulīga, lai nekādu iniciatīvu gultā no viņas puses negaida vīrietis.... Ja atnāks un kaut kas nepatiks, tad teiks "Es taču esmu neprofesionāle" :D

ha, ja?! Ar kādu niku?

Link to post
296741** NE profesionāle
Ierakstīts

Kādi komentāri, jaunpienācēja, tiešām NE profesionāle? Varbūt jāņem kamēr par tādu nav kļuvusi?

http://www.gribu.lv/view.gribu?site=gribu&bn=gribu_eskortpakalpojumi&key=1574434433

 

Mīksta un formīga dūdiņa vēlas tikties ar visās
izpausmēs foršu vīrieti. Varat būt arī divi draugi,kas
mīl mīkstas aprises. Neesmu noskaņota
kaulēties.Ja reiz ļauties tādam neprātam,tad par
motivējošu atlīdzību.
Ja esi foršs vīrietis(kurš NEmeklē profesionāli),tad
drīksti man piezvanīt uz 2 9 6 7 4 1 2 1
Neesmu ieinteresēta čatot

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.