Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Stephanie (20) - 20461494
Ierakstīts

Šīm darbonëm no tā kantora parasti viss slikti un priekš pakalpojuma pārāk dārgi. Izskats pēc pieredzes +/- atbilst, bet tas ko sola sarakstē un kas uz vietas radikāli atšķiras. Vienreiz biju ( ne šīs)  bija solīts GFE, french , dazadas pozas utt. Lieki teikt , ka milzu vilšanās un apsolijos nekad uz šo importu neiet un neiesaku nevienam. 

Link to post
Mila (26) 25981800
Ierakstīts
4 hours ago, juicycock said:

Čaļi es vienu citu testēšu šovakar. Ar nīderlandes nummuru. Sarakstē baigi sakarīga, redzēs kā purinās palagus!

Dod ziņu kā, šo apskatīju sapratu ka nav lidz galam mans un aizgāju prom. Ir vecāka un ne tik forša kā bildēs,  lai gan reti ir otrādi  Par 100 - 120 stundā būtu palicis. Bet sapratu ka nebūs aršana

Link to post
Kira (20) 27167601
Ierakstīts

Kad gribēju satikt jau biju mēğinājis apmeklēt vienu Ukraiņu daiļavu. Foto nu vai nu no mağiskiem leņķiem, bet visticamāk fake. Marijas ielā. Kā atvēru durvis sapratu, ka varbūt meitene jauna, bet galīgi nav manā gaumē un nekam līdzīga kā bildēs. Tad rakstīju Kiras jaunkundzei, bet piekodināju, lai atsūta aktuālās bildes, atsūtīja ,bet ne tās kas sludinājumā. "Nē paldies" no manis. Bet žēl ka tā māna klientus. Noteikti operātori. Pašas meitenes vismaz manis satiktā Eng vispār nemācēja, kas, man ir mega mīnuss.

Screenshot_20230812-161708_DuckDuckGo.jpg

Link to post
Vika (21) 25231114
Ierakstīts

Izskats atbilst. Bet process, var just ka šis darbs darbs  apstākļu spiests . meičuks no Ukrainas.  

Skaista, pieklājīga. Bet minets bija super īss bez īpašas atdeves 3/10

Sex nedaudz labāk, bet viss par dziļu ko taisa 5/10. 

Attieksme draudziga 7/10

Apartamenti labi 9/10

Izskats. Labs, labs augums, ja patik petite. Skaista meitene 8/10. Bet nemāk radīt ilūziju. 

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.