Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Viky Hairy (40)
Ierakstīts

es tikos pirms kadiem 4 -5 gadiem, tici man, neka laba tur nav + par tadu cenu noteikti ir daudz labakie varianti.

uz foto ir vina, bet fotografijas uznemtas labi ja pirms kaidem 10-15 gadiem.

process ari nekads, koroce galigi garam.

Link to post
SindijaReal (33) (Laima) 28011905
Ierakstīts
3 часа назад, muziks сказал:

kads sogad ir bijis? vai kaut kas mainijies uz labo pusi?

uz labo nekas nav mainijies, tikai cena.

bet par tadu cenu iet tolka nav, es janvari biju- ir daudz labakie varianti par tadu naudu.
es atstaju beigu beigas kkadus 170, tas ir absurds, nemt naudu par otru šavienu 😄 koroč appisiens

Link to post
Britney (28)
Ierakstīts

Hello baby, I'm Britney, a blonde who loves anal sex, horny and willing to have a good time with you. We will have a lot of fun. Come meet me, I'm new in the city.

Дайте отзыв пожалуйста.

IMG_6598.png

Link to post
Alisa (26)
Ierakstīts

Young, sweet nymphomaniac.I am a local girl from Latvia. I love men with a good penis. All photos are mine and confirmed.I am not a professional and not an assembly line worker, every meeting for me is conscious and individual.To book a meeting with me write me 3 hours in advance

 

Дайте отзыв пожалуйста.

IMG_6597.png

Link to post
Lolly Gartner
Ierakstīts

Sveiks! Saprotu, ka iespeja ir maza, bet var but kadam bija pieredze ar Lolly Gartner un var padalities ar kkadu aktualu kontaktu? Zinu, ka kadu laiku atpakal (nezinu ka tagad) stradaja par feju Vacija (pie tam cenas bija diezgan demokratiskas). Sodien meginaju atrast kkadu aktualu informaciju- bet bezjedzigi. Ja kads var padalities ar informaciju , bušu pateicigs, paldies.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.