Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Paslēpa Moderator, 2021. gada 31. augusts - Iemesls nav norādīts
12 minutes ago, Lada Deina said:

Es vispār cits cilvēks, nekā tā meitene par ko iet runa. 

Ko tad tik aktivi aizstavi vinu? 🤣 un vispar pirmo reizi ejot pie kadas ciemos, neviens nevar zinat, kas tur isti bus un kadi tarakani galva dzivo, ja ir neatbilstiba bildem, norunatajiem, publicetajiem pakalpojumiem, attieksmei utt, jebkuram ir tiesibas jebkura bridi no ta visa atteikties 🤷‍♂️ nav taa ka jus te esat princeses, kas zelta tornii sez, kaa diemzel dazam labam individem patik domat! 

Un nevajag te nevienu ar apsardzi biedet, tas ir vienkarsi smiekligi 🤣 tur 5as minutes visiem bus viss skaidrs, kas tur notiek, un ja cilveks negribes iet ar labu prom, atstajot savu naudu, un izsauks mentus, tad tici man neviena apsardzes firma negribes but tur pa vidu iemaisita kaut kada prostitucijas skandalina 😉🤣

Link to post
Paslēpa Moderator, 2021. gada 31. augusts - Iemesls nav norādīts
2 hours ago, Desmit said:

Tagad viņa ir Emma bet lidz apciemojumam netiku. Zvanīju neatbild, rakstīju un atsūtīja cenas 100/150 un adresi. Ja ko  pasu tad nav atbildes tikai copu/paste 100/150 un cikos būsi. 

Nu ja nav komunikācijas un neatbild uz zvaniem tad es nebraucu.

Jāmēģina no cita nr., jo gribas meiteni ar tādu augumu. Kaut gan uzskatu, ka cipars neadekvāts.

Blin veciit ir citas meitenes ar tadu augumu 🤦‍♂️ un pec sejas arii glitakas, tev tiesam izlasot visu kas te ir rakstits to gribas? 🤦‍♂️

Tad mani vispar neizbrina jau vairs jautajums - kapec pie mums jebkura darbone var atlauties uzlikt pilnigi jebkadu cenu, neskatoties uz vinas atdevi, prasmem un izskatu? Da vot tapec, ka acimredzot atradisies tapat kas naks, kaut vai tur bus pilnigs pizgets 🤣 Vsjo gadu gadiem apspriestais jautajums saja foruma par cenam ir atrisinats! 👆🤣🤣🤣 Beidzot klient xxx kaa vinu tur sauca, vares naktiis mierigi gulet! 🤣

Link to post
Paslēpa Moderator, 2021. gada 26. augusts - Iemesls nav norādīts
7 hours ago, Pikachu2020 said:

Tā kā pagājis jau laiks un trauma apārstēta, papildināšu šīs meitenes dainu skapi ar savu teiku…

Savādības sākās uzreiz pēc ienākšanas dzīvoklī. Meitene stāv koridorī ar ieliektu galvu, skatās uz mani un ilgstoši smaida… Nu mazliet tā savādi tas bija. Bet nu labi. Paņēma naudiņu (neatceros, cik toreiz bija par 1/2h… varbūt astoņi nulle).

Pats dzīvoklis (kaut kur Mežciemā bloku mājā) nolaists un tiešām smirdīgs. Tāda savāda smaka. Viņa vēlāk teicās, ka esot vārījusi kaulus… Tagad domāju, vai nav kādu apmeklētāju sagriezusi un uzvārījusi.

Nu tad, protams, fonā ir tas … debilais suns, kurš, spriežot pēc agresijas, nav īsti mierā, ka pie viņas saimnieces kaut kādi kadri nāk viņu vālēt.

Duša nav paredzēta. Biju mazgājies. OK.

Ieveda istabā, kur tāds garš, pašaurs dīvāns. Teicās, ka gulta baigi čīkstot. Kaut kur aizgāja. Man tā smaka (vārīto kaulu vai kā) dikti nepatīk, es atvēru aizskaru un arī logu, paskatījos ārā. Viņa ieskrēja istabā un bija baigi paranoiski sašutusi, ka tik brīvi šēptējos.  Nu labi, atvainojos, lai arī tā smarža mani šķebina.

Viņa ienāk istabā izģērbusies. Par to šaubu nav – visi kam patīk slaidas, smalkas – ideāls ķermenis.

Satuvināmies un sākam glāstu prelūdiju… Uzvelkam virsū… un tad sākās tie jautājumi, teksti un rēkšana… Kāpēc Tev patīk tā, vai Tu esi gejs, latviešu meitenēm patīk īsti veči, kas paņem un viss, un pa virsu vēl tā smiešanās…

Smaka, suns, saprotu, ka tā meitene ir putniņiem… man nokrīt…

Saku iedod citu kondomu, sāksim vēlreiz… atbildē, NĒ, kondomi ir ļoti DĀRGI…

Vienlaicīgi viņa kāpj virsū mēģina caur to gumiju mīkstu sevī ievadīt, bet nu manā gadījumā ir skaidrs, ka šeit īpaši nav ko vairs meklēt, jo kaut kā es nevaru tādos apstākļos maukt. BET vispār viņa kaut cik centās, bet nebija variantu ar to tekstu un smiešanās pavadījumu.

Es biju, protams, iepīcis, bet nu saku, ka varētu nomazgāties un slāt mājās. No hard feelings. Negribīgi aizveda mani uz nolaistu vannas istabu un iedeva… kabatas lakatiņa izmēra dvieli. Ne es kaut ko pie izlietnes tur ņemos, viņa sāk teikt, lai griežu ūdeni nost. DĀRGI.

Un tad es pateicu: TIK DAUDZ PELNI, NESAPROTU, KĀPĒC JĀDZĪVO TĀDĀ NABADZĪBĀ?

Tad sākas aurošana, pieslēdzās suns, domāju, kā lai uzvelku apavus, jo izskatījās, ka tūlīt man iesitīs.

Uz atvadām kāpņu telpā kliedza: TU PIDERAS ESI? TU PIDERAS ESI? Un vēl kaut kādus draudus, ka mani atradīs.

Rezumē. Ja tas viss netraucē, interesants variants, bet pārcenots. Ja patīk, var arī precēt. Taupīga un vāra kaulus, un daudz smaida.

Jebal 🤣🤣 man citu vardu nav ko pateikt ! 

Kaa jau ieprieks esmu teicis, ja ir jaunums saja topica - obligati ienaku izlasit, nosmejos kartigi vizualizejot to visu ainu 👍🤣

Link to post
Paslēpa Moderator, 2021. gada 26. augusts - Iemesls nav norādīts

Ble katru reizi kad shitaja topika paradas kads jaunums, es vienmer atveru izlasit, tiri lai panirgtu 🤣 bet vot es nesaprotu kaa joprojam var uzrasties interesenti iet pie shitaa ar dzeguzi galvaa slimaa radijuma, pec 4 lapam ar nevienu pozitivu atsauksmi? 🙈🤣  blin nu kaa? 🤦‍♂️ 

 

Link to post
Amelia 266333**
Ierakstīts
1 hour ago, fisko1us said:

Заманчиво описано, заинтересовался и захотелось встретиться. К сожалению выглядит так, что доступ к телу не для всех. Звонил с двух номеров весь день, трубку не поднимает.  Но в WhatsApp обоим моим номерам ответила одинаковым текстом, что новых клиентов не берёт, встречается только с постоянными клиентами или с гостями из-за рубежа. Продолжить общение не была заинтересована.

Nu vina arii agrak tikas tikai ar arzemniekiem, vai pazistamiem vietejiem, kad kovids nogrieza arzemju klientus saka tikties ari ar parastajiem vietejiem, laikam pa so laiku paspeja uzaudzet pietiekamu vietejo klientu loku, ka jauni nav vajadzigi 🤷‍♂️

Par anoreksiju ko citi kolegi raksta nevaresu piekrist, jo vinai tomer visur uz kermena ir redzami attistiti muskuli, ja cilveks neko need, badojas, vemj, sadu formu uzturet nav iespejams 👆

Link to post
Amelia 266333**
Ierakstīts

Nu kaa jau es ieprieks mineju, ja tev patik sada tipa meitenes, tads augums, tad drosi vien busi staraa, bet ja nee, tad attiecigi nav ko iet. Visadi citadi, es uzskatu, ka meitene savu naudinu atstrada loti labi.  👍 

Link to post
Amelia 266333**
Ierakstīts
24 minutes ago, Linardsaab said:

Pastāstat kautko vairāk par viņu?

Pakalpojums klasisks?

Ir extras? 

Kāda ir attieksme? Ir katra penija vērta?

Izskats jau tomēr gaumes lieta... :)

Ir ekstras, bet par to sikak labak pasai meitenei prasit, attieksme laba(vismaz mana gadijuma bija), to jau piemineju, ka var pateikt vai katra penija verta? 🤦‍♂️ tu tacu pats raksti ka gaumes lieta, nu bet logiski, kaa tad var sniegt tadu atbildi? 🤷‍♂️

Link to post
Amelia 266333**
Ierakstīts

Ir daudzas reizes apspriesta, bet moderators dzes, jo nez kapec seit tagad ir tada politika, ka ja meitene nevelas, lai par vinu ir topiks, tad vins tiek dzests, kas zinama veida ir preturna ar visu saita butibu un jegu 🤷‍♂️😄 bet labi, tema vispar ne par to, nu ja tev patik bikini fitness meitenes, bet tada forma kada vinas iet uz skatuves, tobish pilniba sausas, izzavetas, ada pielipusi pie muskuliem un ne viena lieka kilograma, tad tev pie vinas, ja nee tad labak neej, jo tiesi tas tur sagaidis 👆 citadak - attieksme laba, parunat ari var ja grib, riklee arii mak nemt 👌🤷‍♂️

Link to post

Da shitaa pilnigakaa dura, kaut kada maza histerike pahodu, kurai hz kas galvaa notiek 🤦‍♂️

Karo4 pirms 2 nedelam no rita rakstu vinai, ka interese tiksanas, ko un kaa var sarunat. Sii pec laika atbild, ka neesot Lv itkaa, nu ja nav, ta nav, viss kartiba. Pec tam uz pusdienslaiku skatos, ka vinai jauni sludinajumi, uzrakstu, ko tad tev jauni sludinajumi liekas, ja neesi LV? Uz ko vina atbild (un seit es neparspileju, es pats no si teksta biski ahujel 🤣- kada tev starpiba, ja pimpis stav, ej pisies ar citam, butu labak savu dzivi dzivojis, nevis 24/7 sedejis kaut kada slimu mauku saita! 

Es vispar sokaa, bet nu zin kaa mosh sajauca kam raksta vai kaa, uzprasu vel - ko es tadu pateicu, lai izpelnitos sadu atbildi un attieksmi? Uz ko sanemu atbildi - ej nahuj, piderass 🤣🤣

Nu te mans mers bija pilns, un es par cik uz mutes neesmu kritis pateicu visu ko domaju par meitenes intelektu, komunikacijas prasmem utt, piemetinot, ka lai ari kas vinu butu abizojis, izgazt savu zulti par pirmo kas pagadas cela ir nepienemami jebkura dzives situacija, pec kaa uzreiz tiku noblokets un viss. 

Ta kaa nu, nemot vera vel citu lietotaju teikto, pahodu pilns rublis tur nav, vai jums to vajag vertejiet pasi....🤷‍♂️

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.