Jump to content

znxjbm

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About znxjbm

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/27/1991

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Location
  Riga
 1. Stundu un vēl neiedeva?? Tak būtu nolamājies vismaz kārtīgi, lai dzird pēc iespējas vairāk un ambāļiem pateicis, ka te sūds vien ir.
 2. Hvz, par tiem video, mani fočēja, kad man ņēma mutē. Laikam dikti smuki izskatījās, pēc leņķa tur tāpat nevarēja neko tur pateikt, tāpēc neiebildu. Biju 2x Uz Čaka/Matīsa stūra. Rezumē vienkārši briesmīgs. Pirmo reizi bija sūdīgi, bet teica, ka varot būt daudz labāk. Nolēmu aiziet otru reizi un paskatīties, pēc otrās vairs nekad tur neiešu. Tā lūk paeksperimentēju, ar mani viss ir kārtībā 7:1 attiecība vīriešu:sieviešu nav ok, tāpat kā mazais cilvēku skaits, neviens īsti nezin ko darīt, utt. Varbūt atkal nepaveicās, bet ziniet - man jau ir pajāt. Jābrauc kkur uz Vāciju, laikam.
 3. Paskaties kkādu portālu gribu.lv/puh.lv, kur meklē attiecības un citu fufeli. Meitenes šad tad negrib to darīt tik atklāti un atstāj tur tikai epastus. Paskaties ar kritisku aci un raksti savu piedāvājumu kur redzi komerciju. Visas pārējās bez telefona zvana tevi nopietni neuztvers. Un jā, noteikti neraksti kā tas krūts fans :D
 4. Varu tikai piekrist Katy_Katy, kā tu taisies drāzties, ja nevari pat pazvanīt?
 5. Vispār visi uzmestie varēja sabazarēt strelku un ātri šo apturēt jau pašā sākumā, bet nu labi.
 6. Amsterdamā biju. Maukas ir pilnīgi konveijeri, pa 50 EUR, tu viņu misionāru pozā varēsi izvālēt līdz beigsi un viss. Standartā sūkā tikai tik tālu, līdz paliek ciets un tad aidā. Principā izšauj spiedienu un viss. Katra papildus darbība maksā $$. Nosūkāšanu līdz beigām gan vēl dabūju, bet parasti uz to nepavelkos. Tāpat kopējo laiku viņas cik tur rēķina - 20min? Ja aiziesi sameties un nepaspēsi meitene ar bēdīgu sejiņu tevi pavadīs līdz durvīm un ausī čukstēs summu par kādu vari nopirkt vēl minūtes. Ja pavelcies uz skatlogu un iespēju tūlīt viņā caur prezi beigt ir ok, bet tādam izvirtušam tēvainim tur būs ātri vien garlaicīgi. Vienīgais pozitīvais, ka var kaulēties, diži daudz nesanāks, bet man pa 40 aizgāja - pati piedāvāja. Labāki varianti esot citas pilsētas, tur tas pats serviss ~35 eiras un zāle ar lētāka.
 7. Man šķiet, ka galvenā odziņa šeit ir, ka bez vārda runas ņem mutē un visus iebildumus ignorē
 8. Es pievienojos apsveikumam! Un novēlu vispār vairāk seksa, mazāk masāžas utt.
 9. Vīriesu dušas želeja nav nemaz tik muļķīgi, sievietes tak ir ostītājas, droši vien uztraucās, ka sieva uzodīs sievišķīgu smaku un neceps kotletes.
 10. Purkšķī :D Varbūt nedeva jo tieši tādā pašā tekstā arī prasīja?
 11. Šausmas Ok, ja maks atļauj gribas jau pārbaudīt kas tad tur tāds ir, bet nu..
 12. Esmu bijis tur 1 reizi, korpulenta pupainaa piedavaja man tikai masazhu. Laipni pateicu, ka mani tas neinterese, drusku pozitivi, ka naudu atdeva bez mazakajiem iebildumiem un meitenes bija puslidz laipnas.
 13. Man šķiet, ka nav tik traģiska tēma, protams gadās un ir nepatīkami, bet otru pusi var saprast. Es parasti cenšos meitenei minēt, ka zinu tādu sistēmu un paskaidrot, ka vienmēr turu savu vārdu, ja arī kas mainās - pazvanu un pabrīdinu, tikai cilvēcīgi. roberto82, kādam tāda sms var izjaukt ģimeni, nederēs
 14. Speciāli turi ko? Tipa turies, lai nebeigtu ātri? Ja tas tiešām ir tas, tad vienkārši pisec, neiešu pie viņas nekad
×
×
 • Create New...