Jump to content

znxjbm

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About znxjbm

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/27/1991

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

3,885 profile views
 1. Arī biju uz FKK Sunshine. Augstāk tīri labi aprakstīts. Ko varu piebilst: Parunājos ar Igauņu veci, kurš tur gadiem dzīvo, teica, ka viņam šis šķietot labākais no visiem. Paša pieredze: pavilkos uz silikona 30 gadīgu beibi. Meitene Rumāniete, bet super jauka. Parunājoties ar viņu jau oma uzlabojās. Tik dikti vaļīga likās, bet nu kontekstā ar visu man uz to bija pofig. Cena bija 60 eiras + ieejas maksa (50). Atmaksājas, ja ņem vairākas. Jā, tāda atmosfēra, kurā tu vnk pieej pie meitenes, kuru gribi un ved uz istabiņu ir forša. Protams, ir bārs, džakuzi, tāda riktīga vīriešu atpūtas vieta.
 2. Pēc kara visi gudri. Es savu viedokli pateicu, man te vairs nav ko piebilst.
 3. Tas notiek tā - tu sākumā nelien un neosti, bet kad uz beigām jau pagriezies sunīša pozā vēlies apvemt viņai muguru.
 4. Meiteni attiecībām jā, to tu nemeklēsi sludinājumos. Eskorta meiteni ir jau grūti. Viņas arī gribās mainīt. Jāiet cauri daudziem konveijeriem. Lai atrastu 1 no nekā, jāzvanās kādiem padsmit numuriem, tie jāpārbauda te un arī tad sarunā cilvēks var būt jauks, bet tu aizej un redzi totālu pritonu. Kopā ar visu ceļu paiet stundas nekur. Nedomāju, ka man ir tik augstas prasības, viss ko es gribu ir normālu, tīru meiteni, kura spēj tajā visā ielikt nedaudz savas uzmanības.
 5. Biju pie viņas, viena no visbriesmīgākajām pie kādas esmu bijis. Nopietni, tur ir pizģets. Drāžas bez apstājas, totāls konveijers. Seksa laikā skatās televizoru, tā notrulināta, ka nejūt absolūti neko. Neko labi nedara, viss mehāniski. Dušā var apgāzties, pati nemazgājusies, peža smird. Tas ir dirsā. Pati kkur pārlietota Vācijā, cik sapratu, tagad tās ir vnk briesmas. Es par velti atpakaļ tur neietu.
 6. Stundu un vēl neiedeva?? Tak būtu nolamājies vismaz kārtīgi, lai dzird pēc iespējas vairāk un ambāļiem pateicis, ka te sūds vien ir.
 7. Amsterdamā biju. Maukas ir pilnīgi konveijeri, pa 50 EUR, tu viņu misionāru pozā varēsi izvālēt līdz beigsi un viss. Standartā sūkā tikai tik tālu, līdz paliek ciets un tad aidā. Principā izšauj spiedienu un viss. Katra papildus darbība maksā $$. Nosūkāšanu līdz beigām gan vēl dabūju, bet parasti uz to nepavelkos. Tāpat kopējo laiku viņas cik tur rēķina - 20min? Ja aiziesi sameties un nepaspēsi meitene ar bēdīgu sejiņu tevi pavadīs līdz durvīm un ausī čukstēs summu par kādu vari nopirkt vēl minūtes. Ja pavelcies uz skatlogu un iespēju tūlīt viņā caur prezi beigt ir ok, bet tādam izvirtušam tēvainim tur būs ātri vien garlaicīgi. Vienīgais pozitīvais, ka var kaulēties, diži daudz nesanāks, bet man pa 40 aizgāja - pati piedāvāja. Labāki varianti esot citas pilsētas, tur tas pats serviss ~35 eiras un zāle ar lētāka.
×
×
 • Create New...