Jump to content

Morena

Members
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Morena last won the day on February 7 2018

Morena had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

About Morena

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete

Recent Profile Visitors

9,804 profile views
 1. resna, pumpaina, netīra, nekopta sieviete arī var prasīt naudu par seksu, laikam večiem Latvijā ar dzimumdzīvi pavisam švaki ja pat tādai ir pieprasijums
 2. pat manikīra nav varu iedomāties kādi tur klienti
 3. Laikam strādājot sakrāja naudiņu operācijai, un krāniņš tika pārveidots vaginā, vagina tāda gadījumā var būt kā īsta.Tik protams menstruāla cikla nav un iekšējo reproduktīvo orgānu.Tik dīvaini, ka bomžu kopmītnē pieņēm.Parasti tādam personam ir tiekme pēc visa lux.
 4. izskatās pēc Končitas Wurst, tas ir pēc vīrieša
 5. Porzingodam der jebkāda
 6. Если есть на свете рай,это точно Болдерай!!! Болдерай страна чудес, раз залез и там исчез
 7. aj nē, tāda vecumā es labāk audzēšu tomātus, gurķus un puķītes savas vasarnīcas mazdārziņā
 8. Re kā....resnam, neglītam tantem 50+, mājā ar apdirstām palodzēm, vīrieši gatavi maksāt 50 eur, ja jau ir piedāvājums tātad... .Laikam pavisam švaķi ar seksiņu LV vai arī klienti tai tantei dikti atbilstoši... .
 9. Porzingod drāž visu kas kustas un nekustas ))) te ir riktīga atkarība no maukam))) vīriešu nimfomānija nav svarīgs ne izskats ne vecums
 10. Atvainojiet par piezīmi, bet Zaza spriežot pēc visa esot izmēģinājis visas Rīgas prostitūtas, gan vietējas gan iebraucējas. Laikam jādod zelta xtras ordeni kā labākam mauku ekspertam )))
 11. PSRS laikos tāda tante tusētu Tvaiku ielā
 12. Te nav jābūt detektīvam lai saprastu, ka bbw un maksimalistspilnigs ir viena un tā pati persona. Meitenīt, tu vismaz rakstīšanas stilu maini un vēl kas, ir histēriski vīrieši, bet tā kā histēriskas sievietes tie neraksta.Smieklīgi lasīt, kā tu mēģini attēlot čali, bet ne no reālas dzīves bet gan no pasakam un filmam ja jau strādā par prostitūti tad vajadzētu saprast kko no vīriešiem un to psiholoģijas. Var jau tevi saprast, klientu nav daudz (resnulītes ne visiem vīriešiem patīk, tās ir na ļubiteļa, bet to nav daudz).
 13. Es šito skaistuli mambā esmu redzējusi, parastajās bildēs vēl drausmīgāka, 39.gadi rakstīts
×
×
 • Create New...