Jump to content

blablabla

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

blablabla last won the day on September 3

blablabla had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About blablabla

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2,124 profile views
 1. Tad kādēļ Tu pati sev to nodari? Ja tiešām tik ļoti riebjas, dari ko citu.
 2. S Aleksa, beidz! Par attieksmi nevajag, vienmēr esmu pieklājīgs un pozitīvs, parasti to saņemu arī pretī. Ja psijoloğiski nepatīk savs darbs, dari ko citu, bet nevajag te makaronus karināt. Ja gribi oponēt, dari to atklāti, nevis zem kaut kāda Hitlera profila!
 3. Nu veči. Ar to stacijas galu..... nobraucu garām, cilvēciski palika žēl un devu pa pedāli. Dāmai izskatās pāri 55, smagas alko pēdas sejā. Pēc gaitas izskatās, ka kaut kas sāp. Nu tiešām nē.
 4. Drausmas. Biju pirms nedēļas. Resna, seja nošļukusi, darbojas bez nekādas intereses. Glaudīšana un finālā nemazgātu pakaļu sejā bāž. Es ilgi domāju, vai ko vispār teikt. Vissūdīgākā pieredze līdz šim. Nav vērta pat trīs sarkanos.
 5. Dāma kā jau aprakstīts. Tikai smagi nesa pēc zivīm. Nosita visu vēlmi. Citādi būtu ok, bet jāsakopjas
 6. Vārds: Divas slaidas Vecums: 27 Tālrunis: 28926538 E-Pasts: Tax***@inbox.lv Vieta: Rīga, Centrs Sludinājums Divas slaidas, koptas meitene uzaicinu ciemos uz erotisko masazu ar saldu turpinajumu. Viena blondinite un tumshmate. Bildite 100% mes un svaiga sodienas bildite. Privati Capam kā vienmēr taisnība.
 7. Sieviete runā praktiski tikai krievu valodā, balss zema un laikam nodzerta. Lana tā nav.
 8. Vārds: Настя Vecums: 34 Tālrunis: 28187234 Sludinājums: Приприглашаю в гости на приятное время препровождения... Центр Atrodoties uz Baznīcas ielas. Prasa XX par stundu. Meklētājs klusē. Kāds var ko pakomentēt? Pēc balss likāks krietni vairāk par 34.
 9. Tad jau intuīcija nepievīla. Citādi būtu kā porzingodam
 10. Visi stāv rindiņā un grūsta viens otru."Eu, aizej Tu! Es? Nah es, es nē, lai Janka iet!" Laikam jāgaida, kad porzingodam pāries trauma no transvestīta izciršanas
×
×
 • Create New...