Jump to content

Ebrejs

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Ebrejs last won the day on July 4 2018

Ebrejs had the most liked content!

Community Reputation

52 Excellent

1 Follower

About Ebrejs

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4,513 profile views
 1. 26043394. Silikons ssvas geparda trusenes nemaz nevelk nost.
 2. Jā. Viss ir labi, tikai tā sajūta beigās, ka nesanāk uz seksu pierunāt. Meiča tik runātīga un attieksme tāda, ka liekas, ka būs, bet nav. Lai gan, ja ieliktu darbu, kas zin.
 3. Ilmājas 12, Kurzemes tauriñi. Lielā ar silikonu, mazā bez. Mazā vēl kaut cik konveijers, lielā kā tirgū augłu stends, ienāc, liec uz reiz iekšā, pazūdi. Ejot pa kāpnēm vari salutēt nākamajam kolēgim, kas soło augšā.
 4. Zane košmars, sanāca jūdam būt Kurzemes pusē un tā bija vienīgā, kas bija apkārtnē. Tāda ne īsti kopta, arī galvā jokaina, sajūta, ka drāz palīgskolnieci. Nesen redzēju vēl, ka mīnē bez gumijas. Toreiz paliku, jo nebija nekādu citu variantu. Jebal i plakal.
 5. Likās, teicās pieklājīgs puika. Bet, še Tev, beigās apvaino nesimpātiskas sievietes.
 6. Kleperi. A pa čatiñu samaksāji, vai būtu maksājis?
 7. Nevajag bojāt porzingod noskaņu. Meiča gan jau razvodila muļķus uzdodoties par transiku. Kā saka, ņēma specifisku un šauru biznesa nišu.
 8. Konveiermeitene tiešām tik slikta attieksme, vai viss no paša atkarīgs?
 9. Jā, ko lai saka. Tagad saprotu tekstu, ko slāvu neitenes ir teikušas, ka šeit diezgan garlaicīgi. Krievijā cits līmens, temperaments. Vienīgi tie FSB. )
 10. 130 EUR stundā, pie ieguldītā darba par mājaslapām, apraksta, angļu valodas. Jā. Parādās arī kas labs. Vai var iedot kāds atsauksmi?
 11. Kolega minēja Roxy, tas tiesa, meitene visu atbalstoša. Vēl Meitene91, domāju, ka ir runājama. Uzjautā Liepājas sadałā juristam oar Izklaides Lēdija, tā arī it kā esot interesants personāžs, lai gsn Jūdam nav bijis tas gods. Par pārējām Jūdam nav info, ja neskaits vēl Afrodīte, bet tax nav Jūds gaumē. Jautājums ir par brutāla seksa robežām, katrai noteikti tās ir savādākas.
 12. Kad par Diānu, tā briesmīgā, kas sevi par simpātisku sauc?
 13. Vienreiz biju bangbusā, minets sakarīgs, bet pa cik ārā bija ziema, tad bangbusā, lai arī bija silti, tomėr nekomfortabli. Otreiz zvanīju un fonā skanēja spēłu aparātu skaña. Tad sapratu, ka neatbalstīšu azartspēłu atkarību.
×
×
 • Create New...