Jump to content
Sign in to follow this  
ruudis2

20231612, 20047054 Ziepniekkalns

Recommended Posts

Rūdi, jaukumiņ! Esi nu tik labs un sakārto savas tēmas. Linki pāris dienu laikā būs miruši.

Par sludinājuma ievietošanas procesu nezinu, bet foto redzamais organisms ir reāls un tiešām atrodas kkur Ziepītī. Kļūdas dēļ esmu apmeklējis labu laiku atpakaļ un joprojām noskurinos attiecīgajās lapās redzot viņas sludinājumus. Tur braukt vienkārši nevajag. 

Par sludinājuma ievietošanas procesu nezinu, bet foto redzamais organisms ir reāls un tiešām atrodas kkur Ziepītī. Kļūdas dēļ esmu apmeklējis labu laiku atpakaļ un joprojām noskurinos attiecīgajās lapās redzot viņas sludinājumus. Tur braukt vienkārši nevajag. 

Brīnums! Vai tiešām viņa ir reāla? Man tikai atbildēja "брось номер"

Diemžēl ir reāla. Man telefoniski komunikācija bija ok, viss kā parasti - ko, cik, kur un kad. Bet ceļā sākās sms uzbrukums - "ты будешь", "ты уже едешь", еще долго?", "я тебя жду" utt. Nevis viena vai divas īsziņas, bet tā ka daudz. Aizdomas jau bija, ka vajadzēja griezties apkārt, bet biju nobriedis darbībai, samaksas cipars arī nebija ar daudzām nullēm, un tā nu gribulis un ziņkāre ņēma virsroku. Vēlreiz diemžēl. Curiosity killed the cat.