Jump to content
klaus

Krista(36),29956992

Recommended Posts

Estj li kakaja informacija po nej?kto bil...?

post-7279-0-64330000-1394536165.txt

post-7279-0-88131300-1394536171.txt

не кто не бил, но ты можешь  стать первым :D 

P.s Krista uzmanies :D 

Ir būts vairākas reizes! Patika neskatoties , ka tiešām gadi nav 36!!!! (~ 40-45)

Vecums tiek kompensēts ar aktīvu darbošanos, lietu pieprot un pati uzvelkās, augums un figūra manā gaumē , celulīta nav , pati slaida , dupsis sievišķīgs un iekārojams.

Šķiet , ka orālais viņai vairāk patīk nekā klasika.Katrā gadījumā varu ieteikt.

P.S. Pēdējo reizi gan viņa pieņēma Vecrīgā mazā 1.ist . dzīvoklī.

Varu apstiprināt iepriekšējos komentārus. Esmu bijis pāris reizes un ir iesakāmo sarakstā. Pieņem Vecrīgā, tajā mazajā dzīvoklī, bet viss tīrs un mājīgs.

Arī esmu bijis, neko daudz jaunu nepateikšu. Skatoties pēc sejas, vecums varētu būt ap 45. Augums ļoti labs, daža laba 20-gadīga varētu apskaust. Krūtis nelielas, bet turas labi. Viņai ir raksturīga tāda mīļa attieksme, kas kādam patiks, bet man nepatika. Paglāstīs, papaijās, mīļus vārdus pateiks, kādu komplimentu. Tas tieši mani atgrūda, ja meklējat kādu nerātnāku, rupjāku, agresīvāku meiteni, šī nebūs tā. Ja gribas mierīgi parunāt-padrāzties-parunāt, tad šitā būs laba.

Izturība varētu būt lielāka. Protams, nečīkstēja, kā daža laba cita, bet jutu, ka nav tā tempa dāmai.

Vieta Elijas ielā normāla. No ārpuses baisi, iekšpagalms, tumsa. Dzīvoklis labs, vannasistaba tīra, kārtīga.

Es personīgi vairs neiešu, bet slaidu mature cienītājiem ieteikšu.

Tie kuri ir bijuši, vai uz glastiem atsauciga, patīk ka viņu pamasē, paķircina???

Un vai sagaida kada erotiska, seksiga veļa, vai arī ikdienas halāta???:D

Nokāpjot atverot durvis sagaidīja piespīlētā īsā kleitiņā, apakšā seksīga melna apakšveļa. Ejot aiz viņas uz dzīvokli bija patīkami pavērot kā dupsis kustas. No maniem glāstiem neizvairījās.

Nu ko uzrakstisu pirmo atsauksmi.Esmu te jauninais,tapec es te vairak ievacu info un tad attiecigaja mirkli eju.Tad nu paris dienas  atpakal biju aizgajis,atrodas ka jau dazi mineja Elijas iela!Sagaidija mani leja pie izejas seksiga kleitina:)

Dzivoklits mazins un tirs...cik nu Taja svecu gaisma vareja saskatit.Uznemsana ir laipna,pec dabas tada mieriga sieviete es teiktu.Patik loti daudz runat,procesa gan neko neruna bet kad viss ir gala tad gan runa viena laidaa :).Dusa pirms un pec,teju kafiju nepiedavaja...nu pec ta jau ari negaju!Ka jau te mineja,sievietei labak nesmaidit-to sapratu uzreiz ka vina saka runat.Visam procesam man nebija kur piesieties,jo merkis nebija gan sekss,bet gan BJ.Minets nebija nekads wow,bet nu... .Divaini gan ka piedavajas to visu bez preza darit,kam es galigi nepiekritu.Augums Tiesam ir oki,tas vinai liels pluss.Jautajums vai es iesu vel...mmm domaju ka jaa,bet tad panemsu pilnu komplektu!Ak,jaa...36 gadi gan vinai nav,domaju driz bus 50!

Pie kam 40 eināri ir jebkruā gadījumā, vai tikai BJ, vai masāža+BJ+klasika. Uz laiku gan neskatās. Es pirmajā reizē uz pilno komplektu ejot, pabiju tur 1,5h.

Ir iespeja ar vinju sarunat KUNILINGUSU? pec fotkam un atsauksmem spriezot baigi gribas pameginat:) vai nav verts?

Vecīt - lohs esi?

https://api.soundcloud.com/tracks/171889943/download?client_id=b45b1aa10f1ac2941910a7f0d10f8e28&oauth_token=1-16343-9465469-2a9e8cca85db18ae

p.s.  Speciāli priekš no calis.lv ieklīdušajām lasītājām atzīmēšu, ka neiet runa par kaut kādu necieņu pret šādu arodu piekopjošu sievieti, bet par to, ka šis pasākums ir viens no potenciāli bīstamākajiem saķert "buķeti", kur nu vēl ja iet runa par "aroda māsu"

Vecīt - lohs esi?

https://api.soundcloud.com/tracks/171889943/download?client_id=b45b1aa10f1ac2941910a7f0d10f8e28&oauth_token=1-16343-9465469-2a9e8cca85db18ae

p.s.  Speciāli priekš no calis.lv ieklīdušajām lasītājām atzīmēšu, ka neiet runa par kaut kādu necieņu pret šādu arodu piekopjošu sievieti, bet par to, ka šis pasākums ir viens no potenciāli bīstamākajiem saķert "buķeti", kur nu vēl ja iet runa par "aroda māsu"

Absolutas mulkigas. 16 gadu laika nekad un neko neesmu sakeris. Arzemes oralo ar gumiju vispar reti kura taisa... ;)

Absolutas mulkigas. 16 gadu laika nekad un neko neesmu sakeris. Arzemes oralo ar gumiju vispar reti kura taisa... ;)

Moška affffigena imunitāte :)

Vai arī ļoti laba intuīcija un māka saprast, vai beibe tīra.

telpas piesmēķētas vai nē?

Es kad gāju, tad nebija, pati arī neoda pēc smēķiem.

Šodien arī pabiju. Pirmā šī aroda sieviete, tāpēc biju nedaudz uztraucies.

Sazvanījos, pateica, ka var braukt. Pēc 2 stundām biju klāt. Sazvanījos vēlreiz, iedeva sīkākas norādes. Sagaidīja īsā kleitiņā. Seja glīta, par zobiem gan to nevarētu teikt, ķermenis tvirts. Apartamenti tīri, eiroremonts (duša/tualete arī). Piedāvāja tēju, kafiju - neatteicos. Pabazarējām par dzīvi, arodu.

Sāka ar jauku masāžu, nav pro, bet derēs. Draugu ietērpa ar muti, minets. Parādīju, kā pašam vairāk patīk, tā arī darbojāmies. Beigas gribēju uz sejas, bet neļāva. Teica, ka karsts temperaments.