Jump to content
klaus

Krista(36),29956992

Recommended Posts

Vai vinjai ir kads sludinaajums peedeejaa laikaa? Atradu par sho daamu tikai sheit.

Domaaju apciemot.

Извиняюсь за свой русский. Я из Эстонии.

Дама супер. Просит 40 евро.

Фото ее. Выглядит очень хорошо.

Но сразу говорю,ей не менее 50 лет!

Для тех,кто ценит таких дам, самое то. :)

Фигура женственная,ни каких целюлитов,

и жира. На часы смотрит не особо.

Телефон,тот что указан в начале темы.

Пойду ли еще?

Да,пойду.

Она гораздо лучше,чем современные малолетние дуры,

ничего не умеющие,но набивающие себе цену.

Сам процесс ей нравится.

.....ну а остальное....сходите сами,узнаете. :)

Извиняюсь за свой русский. Я из Эстонии.

Дама супер. Просит 40 евро.

Фото ее. Выглядит очень хорошо.

Но сразу говорю,ей не менее 50 лет!

Для тех,кто ценит таких дам, самое то. :)

Фигура женственная,ни каких целюлитов,

и жира. На часы смотрит не особо.

Телефон,тот что указан в начале темы.

Пойду ли еще?

Да,пойду.

Она гораздо лучше,чем современные малолетние дуры,

ничего не умеющие,но набивающие себе цену.

Сам процесс ей нравится.

.....ну а остальное....сходите сами,узнаете. :)

50let - net!! Max 40

Ir iespeja pec attieksmes sarunat 2 šavienus?

pa 40naudinjaam tikai 1shaviens un viss, talak jaruna. Man parasti pieticis ar vienu reizi. Pie tam eju veelu vakaros, tad tik pec shaviena gribas majas un gulet, jo no rita atkal agri uz darbu.

Guest Elviss

Pabiju pirms kāda mēneša. Tīri ok milf variants, tik nepievērsiet uzmanību zobiem. Un pļāpīga. Tad it kā nebija problēmu sazvanīt, bet cik saprotu, viņa mēdz izbraukt no Rīgas ik pa laikam, tā kā jāmēģina citu reizi.

Sveiki izvirtuļi :D

Biju palasījis jūsu komentārus par šo darboni un tā, kā viena cita trubu necēla, tad zvanīju šai.

Numurs 29956992. Sazvanīju uzreiz bez problēmām. Sarunājām tikšanos pēc 10min Elijas ielā.

Durvis atvēra diezgan pievilcīga dāma. Nu tā kārtīgi jāieskatās acīs, lai saprastu, ka tiešām varētu būt

ap 50 gadiem. Apspīlēta kleita, augums seksīgs. Pārējais viss standartā. Duša, dvielis..

Izejot no dušas šī jau apakšveļā. Vispār esmu novērojis, ka dāmām gados ir mazāk kompleksi nekā sīkajām,

pie tam ja esi jaunāks par viņu, tad vēl jo vairāk. Apkalpos kā nākas. :)

Viss process gultā. Masāža - nu tāda.. it kā ir, bet nu.. ir protams arī sliktākas bijušas.

Mūzika skan no radio Skonto+. Meladze un visi pārējie paspēja padziedāt.

Es domāju, ka kādas 20min pagāja, tad saka, ka varētu griezties rinķī.

Apgriezos, palaizīja olas, uzvilka gumiju un sāka sūkāt kā traka :D

Tad saka - Mainamies? Nu.. es it kā labāk masāžu izbaudu, bet te laikam akcents tika likts uz

to otro. Iebāzu no aizmugures, pāris reizes paļurkāju un domāju, joptvai.

Es it kā rūdīts esmu, bet blje nevar vairs noturēt. HVZ kas viņai pa zelta pežu, vai arī man bija sakāpis

līmenis, bet izšāvos ātri. Pupi viņai lieli, stingri starp citu.

Nu tad arī viss. Kundze nopriecājās, ka mani "paņēmusi", izteica komplimentus, ka veselā miesā

vesels gars, tad duša, 40 eur uz galda un prom.

Kopumā diezgan zajbijs, vienīgi viss kopā bija kādas 40 minūtes. Pats protams vainīgs, bet vispār

es biju diezgan skrienošs, tā, ka bij Ok.

Dzīvoklis tīrs, kluss. Mašīnai stajanka uz ielas par maksu.

Vakar biju... Lielas pieredzes šajā lietā man nav, četras reizes pie divām meitenēm... Kaut gan man patīk jaunākas meitenes, bet palasot šeit komentārus, sapratu ka bieži pieredze ar tām nebijusi tā labākā... nu un maksāt 100-150 eiro arī negribējās... Sazvanīju no pirmās reizes, teica ka būs brīva pēc pāris stundām. Piebraucu norunātajā laika, piezvanīju vēl reiz un saņēmu sīkāk informāciju par adresi. Pieņem Ēlijas ielā, vārti uz iekšpagalmu bija aizslēgti ar piekarinamo slēdzi. Viņa pati nokāpa lejā un ielaida mani, aizslēdzot vārtus... tas nedaudz uztrauc, ka pats ārā netiksi... bet vismaz visādi narkomāni un bomži tur tikt iekšā nevarēja. Dzīvoklis otrajā stāvā, maziņš bet Ok. Dviels sauss un vannas istabā nekas neliecināja ka šeit kāds ir tikko kā bijis. Sākām ar masāžu... normāli, nav profesionālā līmenī, bet patīkami.. turpinājumā orālā daļa ar9 gumiju... Sākumā domāju palikt tikai uz BJ,bet tad sagribējās arī parējo... nācās sevi " turēt rokās lai nebeigtu uzreiz... jo darīja to viņa ļoti labi. Man par laimi viņa drīz piedāvāja klasisko turpinājumu. Sākumā arī negribēju uzreiz beigt, bet vēlāk kļuva daudz "slidenāks" un īsti pabeigt nespēju,tādēļ atgriezamies pie orālā...

Vienu brīdi domāju ka beigt nespēšu, pat padevos, teikdams-"viss"... Bet viņa nepadevās  un noveda to visu līdz galam. Līdz šim domāju ka ar gumiju līdz "finišam" nekad netikšu, bet minets viņas izpildījumā ir kolosāls...

No zvana pie vārtiem līdz izgāju no vārtiem ārā pagāja precīzi viena stunda. Pati sieviete diezgan pievilcīga, cik viņai patiesībā ir gadi, to gan ir grūti pateikt... Viņas attieksme ir tāda draudzīgi-profesionāla...

Man patika... šaubos ka pa 40 eiro var arast labāku variantu, kaut gan kā es rakstīju sākumā, pieredze šajā jomā man ir ļoti maza.

Cik noprotu, tad šī dāma ir no ierastajām, senajām darbonēm, bet joprojām piedāvā labu pakalpojumu par saprātīgu summu? 

Zobus neskatījos - neinteresē. Gala beigās, kāda starpība?

Savulaik cietumniekiem sita ārā priekšējos zobus, lai krānu nenokož, kad mutē dod.

Pupi šitai bija Ok. Lieli vai mazi, tas laikam atkarībā ar ko salīdzina.

Ja ar Džoliju, tad lieli, ja ar Vanesu, tad bikji mazāki.

Jebkurā gadījumā patīkami paņurcīt.

Biju pie sis. Piekritu ar ieprieksajiem rakstiem. Pienem Elijas iela maza dzivokli. Dzivoklis pilnigi normals, normala dusa un viss parejais. Ka jau biji rakstits sieviete smuka, ap 40+, ar skaistu kermeni. Krutis naturals, domaju ka 2-3 izmers, bet nezinu ka vinaj saglabajas tik skaistas. Citiem mature diemzel ja nav sikikons, biezi vien krutis ir svaks. Dibens ari ir superigs. Kerminis vinaj vispar ka trisdesmitgadigai. Oralais patika. Caurums diezgan saurs un beidzu samera atri. Ieprieks bija massaze (protams nekada, jo vina nav masiere). Viss ir super, attieksme ari. Maksaja 40 eur. Iesu noteikti vel. Vienigais minus - zobi. Isti nevaru pateikt kas vinaj tur ar viniem, bet kad runa, var saprast ka kaut kas nav kartiba.

Ir gadījies būt... Vaiants labs. Figūra OK ja ņem vērā deklarēto/faktisko vecumu. Uztaisījā divus piegājienus. Protams, ka šeit jāiet pēc relaksācija un nolaist tvaiku, nevis masāžu meklēt. kopumā 8/10. 

post-44349-0-82843400-1510991344_thumb.jpg

post-44349-0-04285100-1510991345_thumb.jpg

post-44349-0-22494300-1510991345_thumb.jpg