Jump to content
Sign in to follow this  
zeltuls

Xxsaraxx 26466790

Recommended Posts

A ko Tu gribi lai mainās- matu krāsa, vagīnas lūpu novietojums, krūšu lielums, sūkāšanas ātrums, sfinktera muskuļa stiprums ar kādu tas satver tavu krānu?

pilniigi garaaam,manaa variantaa bija taa - bez maz vai bikses pati noraava nost, nepaspeeju ne laagaa iebilst, kad manas vajakas vietas galvinhja tika rupjaa veidaa apslauciita ar mitru salveti, es no saaapeeem gandriiz vinhai uzshaaavu - nu peec shaadas attieksmes  - kas tur vispaar var normaaals buut - attieksme ir nu kaa jau no laukiem iebraukushai - pilniigs aarpraaats, kaut gan izskats nav pats sliktaaakais, un ar visu sho kopaaa - neiesaku .

Viss pa vecam, konvejers. 

Kad tu pie viņas jau citi stav rinda aiz durvim.

Maksa 15 eur un draz.

TIK TRAKI JAU NAV,LATVIESHIEM NAV JAU TAS NAUDAS LAI STAVETU RINDA! 

Ja ej uz 10 minūšu vizīti, tad neko labu nevar gaidīt.

IR CILVEKI KAM NAV LAIKA TAPEC NAK UZ ATRO,BET IZVELE IR JUSU CIK LAIKA VELATIES TERET UZ SEVIS! :)

pilniigi garaaam,manaa variantaa bija taa - bez maz vai bikses pati noraava nost, nepaspeeju ne laagaa iebilst, kad manas vajakas vietas galvinhja tika rupjaa veidaa apslauciita ar mitru salveti, es no saaapeeem gandriiz vinhai uzshaaavu - nu peec shaadas attieksmes  - kas tur vispaar var normaaals buut - attieksme ir nu kaa jau no laukiem iebraukushai - pilniigs aarpraaats, kaut gan izskats nav pats sliktaaakais, un ar visu sho kopaaa - neiesaku .

TU MAN PIESKARTOS AR DOMU JAU VIEN KA GRIBI SIST JAU TU KAILS PA IELU MAN SKRIETU HAHAHA 

ES SLAUKU TIKAI TAPEC LAI IR TIRIBA, VISSU DIENU CHURAJIS NESEDESHU TADAM VIRSU! :) 

ES MAIGI NOSLAUKU, VAJAG RUNAT JA KAUTKAS NEPATIK VAI NJEM SAVU NAUDU ATPAKALJ UN VARI MEKLET CITAS!

DUSHA ARI IR MAN IR JAUZBAZH TIRIBA JA PATS NEVELIES IET DUSHA!  :) 

TU MAN PIESKARTOS AR DOMU JAU VIEN KA GRIBI SIST JAU TU KAILS PA IELU MAN SKRIETU HAHAHA 

ES SLAUKU TIKAI TAPEC LAI IR TIRIBA, VISSU DIENU CHURAJIS NESEDESHU TADAM VIRSU! :)

ES MAIGI NOSLAUKU, VAJAG RUNAT JA KAUTKAS NEPATIK VAI NJEM SAVU NAUDU ATPAKALJ UN VARI MEKLET CITAS!

DUSHA ARI IR MAN IR JAUZBAZH TIRIBA JA PATS NEVELIES IET DUSHA!   :)

JA ESMU MEITENE NO LAUKIEM 15GADUS ATPAKALJ!

TIRIBAI JABUT- IR VASARA UN RIEKSTI SASVIST XXX :D

• Like 1

VISS IR SPEKA X

Izskatās, ka bizness buksē, ja pašai vairākas reizes jāceļ tēma forumā! Vai tiešām veči sākuši nākt pie prāta, lai nemaksātu 130 EUR/h šamai kosmonautei? 

kigas................

tu esi galvaa jaaats???????????

ko tu visu laXuiku  blato???????????

nekad nav bijis sekss???????

tad turpini savu rupuciiti purnaaat kamer izaaresties,,,,,,,,,,, 

ATBILDI NEGAIDU...

TAVI GUDRIE KOMENTAARI IR ZB,,,,,, (NE KONKRĒTI PA ŠO TĒMU)