Jump to content
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)
Zallais

Dzoli 28277530

Recommended Posts

Ja shis zakis Jus atpazis, Jums cauri ir... izstastis visam draudzenem un tad jau ierausiet pec pilnas programmas majas... velarvien ir doma vinai muli sadauzit...

Tev neienāca prātā tas, ka pats izcēlies ar kaut kādu herņu? Respektīvi - biji pelnījis ne vien tādu attieksmi..

Atceroties pāris subjektus, kas pie manis ir bijuši iegriezušies, es noteikti izdarītu līdzīgi, tikai vēl skarbākā un pazemojošākā formā! 

Ja Tu būtu bijis jauks, mīļš un pūkains, tad, visticamāk, šādu situāciju nepiedzīvotu  :rolleyes:

laba tēma te panesās... skatamies turpinājumu:D

Anna, šis neliekas pārāk labs mārketinga gājiens no Tavas puses tomēr tik jūtīgā(jutīgā ) biznesā , bet varbūt , ja "jūra līdz ceļiem" un klienti gāž kantori apkārt , šādi var paust savu neatkarīgo viedokli ...tomēr , lai veicas....

Ne vienk IQ ir tik zems, ka mute ciet neturas, un vienk ja citu nav par ko runat taa aiziet apspriedisim kas pie manis bijushi kas nav... ne par velti smadzenes kroku maz, ja reiz sada profesija... un es vienmer esmu pieklajigs un pirkstus neloku, jo tam pie sadam damam ir pretejs effekts.

Ne vienk IQ ir tik zems, ka mute ciet neturas, un vienk ja citu nav par ko runat taa aiziet apspriedisim kas pie manis bijushi kas nav... ne par velti smadzenes kroku maz, ja reiz sada profesija... un es vienmer esmu pieklajigs un pirkstus neloku, jo tam pie sadam damam ir pretejs effekts.

Tev neienāca prātā tas, ka pats izcēlies ar kaut kādu herņu? Respektīvi - biji pelnījis ne vien tādu attieksmi..

Atceroties pāris subjektus, kas pie manis ir bijuši iegriezušies, es noteikti izdarītu līdzīgi, tikai vēl skarbākā un pazemojošākā formā! 

Ja Tu būtu bijis jauks, mīļš un pūkains, tad, visticamāk, šādu situāciju nepiedzīvotu  :rolleyes:

Anna!

Ar šo komentāru patiešām pārsteidz!

Viss šis bizness, pakalpojums, nodarbošanās, ..., primāri balstās uz KONFIDENCIALITĀTI un SAVSTARPĒJU UZTICĪBU.

Nav šaubu, ka pa laikam gadās visādi pretīgi klienti.

Tomēr, tas nenozīmē, ka savu nepatiku, aizvainojumu, ... var risināt publiskojot klienta identitāti.

Ir citi risinājumus, bet par tiem noteikti pati varēsi labāk pastāstīt.

Galu galā, neadekvātu klientu ir vienkārši jāsūta prom, kaut vai bez naudas. Visu naudu nenopelnīsi.

Tieši tāpēc man patīk šis /nosacīti/ slēgtais forums, jo admins ļoti akurāti seko līdzi meiteņu identitātes aizsardzībai.

Zinu vairākus gadījumus, kad posti ir dzēsti tikai dēļ netiešas norādes uz informācju, kas ļautu meiteni atpazīt.

Turklāt, dzēsti pat tādos gadījumos, kad pati meitene ir rīkojusies neadekvāti.

Pieņemu, ka arī šajā gadījumā #juicydick , #Lexus, u.c., īpaši nepiepūlotis varētu nosakidrot Dzoli vārdu un citus datus

Daži noteikti pat ļoti labi tos zin.

BET tas nenozīmē, ka dēļ šādas Dzoli izdarīšanās tie būtu šeit jāpublicē vai jāizplata pa visu pasauli, piem. sudzibas.lv  :D

Tā ir pamatu ābece šai biznesā,

Rezumējot, patiesi bēdīgākais šai visā ir tas, ka nākas izdarīt vienu secinājumu:

Pie Dzoli un Annas labāk nedoties, lai cik lieliksu mašāžu un sajūtas būtu iespējams baudīt.

Kā teica Pūks: "Ar bitēm nekad neko nevar zināt", un šoreiz ir skaidrs, ka Anna arī ir pieskaitāma pie "bitēm".

Atruna par "pāris subjektu herņu" īsti neko nedod, jo nav jau skaidrs, kas kurai kādā mirklī liksies "herņa".

:)

Runājot par video ierakstiem... ienāca diezgan doša informācija par to, ka salonā indigo un barbaris ir ļoti daudz slēptās kameras visās malās. Esmu pats bijis tur un laikam tieši šī iemesla dēļ tā bija pēdējā reize.

Jā, bet diemžēl šī prakse ir visā pasaulē. Pat Amsterdamas sarkano lukturu ielas buduāros ir atklāti katrā istabiņā. Bija dīvaini čikāties, kad kāds Tevi ieraksta un iespējams vēro...

Kaut kāds jums te diezgan offtopics aizgājis.

Biju pirms kāda mēneša, masāža patika, padārga, bet toties standartā viņa ir kaila, bez visādām mistiskajām papildus opcijām, kas masāžas laikā uzmet cenu debesīs :)

Un viņa zin, kad viņai ir arī citas seksīgas ķermeņa daļas, izņemot rokas. Daudzām masierēm diemžēl rokas ir vienīgā ķermeņa daļa...

Kaut kāds jums te diezgan offtopics aizgājis.

kam offtopic, kam nē. :)

Ir tādi, kam vienalga, ka meitene pēc tam pa pilsētu stāsta par klientu. Ir kam tomēr ne.

Nāk prātā padomju spiegu stāsts.

Atbraucis kādas Āfrikas valstiņas/cilts vadonis.

Šim piespelē dinestiem uzticamus zaķus, kas veci smuki savaldzina un izpilda orģiju pēc pilnas programmas.

Process paklusām tiek sabildēts.

Tad nu nākamajā dienā ierodas vīriņi plašķos un rāda bildes sakot:

- Tu labāk sadarbojies, citādi šīs bildes palaidīsim tautā.

Uz to brašais Āfrikas pārstāvis:

- Puiši Jūs varat vēl šīs bildes sataisīt. Es reāli varēšu pacelties savā zemē, ja varēšu parādīt cik baltās esmu paņēmis priekšā.

:)

Attiecīgi, ja Dzoli un Anna uzskata, ka klientu apspriešanu ar draugiem un paziņām ir OK, tad tas tomēr neder katram klientam. 

Lielai daļai klientu pat nepatiks citu klientu bordeļa gaitenī satikt, kā dēļ tādus iestādījumus neapmeklē.

Tā teikt - meitenes specifika, ar ko jārēķinās, neskatoties uz to, ka Dzoli ir pārcēlusies no komunālajām telpām uz individuālu praksi.

p.s. paldies par pozitīvo pieredzi, bet, diemžēl, tas vairs nav arguments apmeklēšanai, tikai piedod papildus škrobi par to, ka "ideālu meiteņu nav". :) 

Sveiki!

Moj otziv!

Bil nedelju ili dve nazad!

Sozvonilsja s pervogo raza, cherez 30 minut podehal!

Vstrechala v korotkom platje! Poboltali, razdelsja v dush!

Kvartira i dush, vsjo ok! Horoshij remont, vsjo rabotaet! :-)

Devushka prijatnaja v obshenii, ne naprjagaet razgovorami!

Vishel iz dusha i k delu.... Massazh ponravilsja, davno ne videl horoshego massazha

vsem telom a ne tolko rukami! Massirovala obnazhennoj, vsjo chto delala bilo korrektno i vozbuzhdajushe!

Devushka svojo delo znaet, ranjshe rabotala v salone!

Na vremja ne smotrela! Rabotaet privatno, mozhet vipisatj kvitanciju na uslugi esli neobhodimo!

Mne ochenj ponravilasj, tak kak poslenee vremja popadajutsja halturshici ili ne umejushie massirovatj svoim telom, a ne tolko grudju! :-)

S radostju otdal 50 Enotov, i sovsem ne zhaleju!

Pojdu escho! :-)

Rabotaet privatno, mozhet vipisatj kvitanciju na uslugi esli neobhodimo!

Čota man šitais teksts lika domāt, ka raksta viņa pati, pasakot ka dod pat čekus. Tādu hui^u vēl nebiju dzirdējis.... Tīrā pašreklāma.

Не, сам был где то месяц назад все понравилось. Сначала конечно массаж был так себе - поглаживания, но вот эротическая часть отлично и финал не руками как обычно. Массирует голая всем телом, можно трогать и ласкать, а если ей что то не нравится (хотя ничего грубого и не делал, но мало ли) то просто примет такую позу, что дальше продолжать не сможешь, а не просто по рукам и нельзя :). Так что 50 € не жалко, пойду еще

Nu tad par Džoli. Tur viss kārtībā. Attieksme normāla, dzīvoklis tīrs, meitene glīta, atbilst foto, masaža, muzička fonā u.t.t. ok.

Viena no nedaudzajām, kura pieprot un meistarīgi pielieto kaut ko vairāk par tupu pipeles raustīšanu. Patrinās gan ar krūtīm, gan bulkām. Neko vairāk pat neprasījās, kaut gan domāju, ka sarunāt būtu grūti (padalās, ja kam izdevies). Pulkstenī neskatījos, tik un tā, ja vilktu garumā izšaušanos, sēkla izsprāgtu pa ausīm, kā jau teicu Džoli savu amatu pieprot.

Prieks nav no lētajiem, 50 eur, bet te nu katrs izvēlas pēc savām spējām.

Ja jāliek vērtējums, tad 8/10. Nedaudz traucē uzkrītošs "profesionālisms". 

Laba,loti simpātiska meitene . Attieksme laba,mazliet par daudz profesionāla, bet nju tas kā kuram. Masē kaila. Augums labs. Beigu daļa tiešām erotiska.

Priekš manis 50 anyway par daudz ,tāpēc sarunāju beigu daļu pa 20eiro ...20 min.Manuprāt Adekvāti.

kādam kuram gribas full droši vien 35...50 arī neliksies zemē nomests.

Bet nju man intereseja tikai atslābināties :))

Pievienošos pozitīvajām atsauksmēm. Masāža protams ir redzēta un sajusta labāka, bet erotisms, sajūtas un estētiskais baudījums pie viņas ir līmenī.

BET manuprāt abus vienlaicīgi tīri tehniski realizēt ir pagrūti (resp vai nu radi erotikas sajūtu uzreiz vai pārslēdzies pusceļā uz finālu :)

Patreiz izskatās ka iešu vēl un ar prieku. PaldiesTev Džoli :)

Pašreklāma? - ņihrena - manas domas :)

Izveidot kontu vai iežurnalēties. lai komentētu

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Reģistrējies mūsu forumā! Tas ir viegli!.

Register a new account

Ienākt

Jau ir lietotāja konts? Ienākt šeit.

Iežurnalēties

• Create New...