Jump to content
PTZ

Karolina 20415723 (Alisite 28831475, Elina 24874362, Saulyte 26170954)

Recommended Posts

Gribu.lv sludinās:

Kaisliga tumsmatite gaida tavus kaisligos pieskarienus... Velos tevi 
tiesi tagad!! zvani un brauc ciemos 20--41--57--23

4sex.lv atrodama kā seksigaisvederins.

Augums it kā izskatās daudzsološi, bet nesanāk sazvanīt, kāds jau ir paspējis izpētīt?

post-6816-0-84103000-1407062507_thumb.jpg

Viena no Matīsa ielas maukām. Ir jau apspriesta, tikai nevaru tagad atrast topiku.

Labi vien ir, ka nesanāk sazvanīt. Man diemžēl pagājušā nedēļā izdevās.

Sazvanīju, sarunājām, ka pēc 30 min būšu. OK. Esmu klāt, zvanu, saku 'esmu klāt, kur jāiet?', šī atbild "kurš no visiem tu esi?"

WTF?? Prasu "Tātad tu ar vairākiem vienā laikā saunāji? Kāda starpība kurš es esmu, vienkārši saki kur man iet". Hui. Nometa trubu un vairāk neceļ

Viena no Matīsa ielas maukām. Ir jau apspriesta, tikai nevaru tagad atrast topiku.

Labi vien ir, ka nesanāk sazvanīt. Man diemžēl pagājušā nedēļā izdevās.

Sazvanīju, sarunājām, ka pēc 30 min būšu. OK. Esmu klāt, zvanu, saku 'esmu klāt, kur jāiet?', šī atbild "kurš no visiem tu esi?"

WTF?? Prasu "Tātad tu ar vairākiem vienā laikā saunāji? Kāda starpība kurš es esmu, vienkārši saki kur man iet". Hui. Nometa trubu un vairāk neceļ

a varēja visus aicināt un stundas tarifu uz galviņām izdalīt visiem būtu labi :D tāpat viens jau nonstopā nedrāž kamēr viens atpūšas nākamais var ņemt priekšā :D

Par shitaadu joku vajadzeetu to mauku noslaaaniit, lai ir cienha pret to , kuram buus jaanosuuukaaa.

:D haha nu gadas ari ta kad kads neatbrauc un tadel saruna vairakus vienlaicigi 

Nu ok, sarunāji vairākus- bet klientam tas nav jāzin. Ja ir atbraucis un esi brīva, tad laid iekšā, nevis prasi kas tu tāds?

Jap, es ar štukoju, ka bilde uzsit kaut kādas asociācijas, bet nevaru attcerēties kas, ko, kur :)

Edited by Iemetējs

Man tada sajuta, ka par šito meiteni bija runa un topik. Neatceros viņu iepriekšejo vardu. Viņa ka 18 gadiga reklamejas un vards bija...?!

Nesen viņa Baldone stradaja, ta man liekas. Pec bildem izskatas ka viņa atpakaļ atgriežas uz Matisa ielu.

Cik atceresos par viņu bija ļoti slikatas atsauksmes.

Biju pie viņas,tas bij vājprāts,visa netīra,smird pēc sapuvušas siļķes,kājstarpe kā ar sūdiem netīra,un piedevām uz rokām kaut kāds kašķis(liekas,ka tās rokas pat pūst),vienu vārdu sakot netīra,smirdīga cūka,kas nezin kas ir higiēna,nožēloju ka pie viņas aizbraucu,neiesaku pie viņas braukt,ja nevēlaties aplipt ar kadu herņu,viņa tagad atrodas Artilerijas ielā...p.s. uzvedība kā divgadīgam bērnam,seja neglīta,mati kā bomzei...

Biju pie viņas,tas bij vājprāts,visa netīra,smird pēc sapuvušas siļķes,kājstarpe kā ar sūdiem netīra,un piedevām uz rokām kaut kāds kašķis(liekas,ka tās rokas pat pūst),vienu vārdu sakot netīra,smirdīga cūka,kas nezin kas ir higiēna,nožēloju ka pie vinas aizbraucu,neiesaku pie vinas braukt,ja nevelaties aplipt ar kadu herņu,viņa tagad atrodas Artilerijas ielā...p.s. uzvedība kā divgadīgam bērnam,seja neglīta,mati kā bomzei...

tu biji tas kas gribu.lv noreklamēja viņu :D :D :D pareizi tā vajag :) moš meitenei naudas vietā vajdzējas tualetes papīra rulli atstāt lai ir ar ko pakaļu apslaucīt.

tu biji tas kas gribu.lv noreklamēja viņu :D :D :D pareizi tā vajag :) moš meitenei naudas vietā vajdzējas tualetes papīra rulli atstāt lai ir ar ko pakaļu apslaucīt.

. Viņai vel nebij kauna paprasīt 60euro,vien par to ka ieraudziju pliku cūku...

nedevu naudu netirelei,pagriezos un aizgaju...

Iepriekšējais vārds Margota, topiks ar aprakstiem veiksmīgi pazudis.  <_<  acīmredzami ar savām skaistajām acīm un brīvprātīgās darbu būs izpelnījusies šādu godību.

blhjad, no kaadiem paakhjiem tad tu aizbrauci uz UK ????....un nu jau neeeesi no LV, vot shitas man jebath kaaa iespaarda - a ieksh anglhj meeel ko jau maaak  ?, vai ariii changalhj dialekts maisa ko iegaumeeet ? :D

Lai viņa nemūld,cik atceros viņa teica,ka esot no Jaungūlbenes,meitene ar  palīgskolas sešu klašu izglītību...tapēc jau neprot ne rakstīt ne sevi kopt...