Jump to content

Recommended Posts

Varu padalīties ar vienu dāmīti. Vecums ~40-42 gadi. Rudiem matiem, miesasbūve - labas formas, nav kārna, nav arī ar lieko svaru. Viss stingrs. Esmu bijis 2x. Vienreiz minets mašīnā (~gads atpakaļ). Darīja aizrautīgi, arī dziļo. Ļāva sevi aiztikt un pastimulēt. Patika. Toreiz 10Ls. Otro reizi biju pirms 2 mēnešiem. Bija vieta Imantā, īrēja istabu moteļa tipa iestādē. Izskats nedaudz gājis uz leju, bet tāpat bija ok. Laikam sācies pārejas vecums, kad sāk vizuāli novecot. Smēķēšana, dzeršana dara savu? Minets atkal ok, gultā pašam jādarbojas ar viņu. Neesmu baigais speciālists, bet nu man patika. Atstāju 25-30e, neatceros. Pacienāja ar kafiju, paņēmu šokolādi, papļāpājām. Duša arī bija. Saka, ka nav pastāvīga darbone un tikai ar zināmiem klientiem, bet kad galīgi uz sēkļa, tad ieliek sludinājumu ik pa laikam intim.lv. Ja kādam interesē, labprāt iemainītu kontaktus pret citu Pārdaugavas sievieti, kas pati nemētājas apkārt pa portāliem. 

Par foto - neliek sludinājumos.

Ko Tu ar to gribēji teikt? Ar maukām Pārdaugavā totāla pakaļa?

nee vnk ši mauka ari ir no pardaugavas prasa 50euro,gribeju dzirdet atsauksmes vai ir verts vinu pameginat!

Vel viens vinas sludinajums ar citu bildi

Eleganta brunete Tevi palutinās un sasildīs ar māžiņu Body2body un ,iespējams ne tikai:), kas ļaus Tev sasniegt augstāko baudas virsotni:) Ja esi pēc 30 un zini,ko nozime baudīt-esi gaidīts:) Privāti! foto mans! 2 ..5.. 3 ...2 nnnn 3.... .259 zvani!pārdaugava!

Si meitene 25323259 ir no zolitudes,2reizes esmu bijis bet pa 45euro nevis pa 50:):):)Dzive vina ir tada ka bildes liels apals dupsis ar palietotu caurumu,meitene mak to lietu darit,vareja krutis but lielakas,un vina neprasa samaksu par reizi bet par stundu,taka pietika stunda lai vinu izmocitu un padzertu kafiju ir ok.

prieksspele vinai ir kad tu nogulies gulta un vina tev taisa body2body ,iesmere ar ellinu un plika berzejas gar tevi,tad seko minets kas vinai padodas labi un parak ar to aizraujas un tad kad ir nozelets talak aiziet labakais dupsis tava riciba,stunda divas reizites man sanaca,vienigais trukums looti cikst vinai gulta ta ir izjata tapat ka vinas caurums:):)Nez cik diena vinai pariet pari!

Ko tu vari perties Marexxx,vienreiz pamegini tad zinasi!

Esmu viens no vinas klientiem,ilgi mekleju labu mauķeli pardaugava,pagaidam esmu pat looti apmierinats

jauna simpatiska meitene,vina dara to ko prot vislabak un kas pašai patik,laiks atri paskrien pie vinas,ja busi sakarigs tad var visu sarunat ar vinas,vienmer sagaida miņukos bez biksitem un jau mitra.

50 euro tas ir to verts!

Es jau neperos tikai velos atrast patstavigu labu mauku pardaugava!Bilde vina labi izskatas zel ka seju neredz,ceru ka seja vinai tikpat sexiga ka dupsis...

Zināšanai- maukas dod par velti, bet prostitūtas, par kurām ir šis forums,-par naudu!

Vispār jau - maukas ir tās, kuras dod visiem citiem izņemot tevi  .... Taa tāds tautas sakāmvārds  :)

Sveiki biedri!!! Domāju aiziet pie šitas smukulite ar smuko dupsite!!! Uz body2body! Vai viņa tiešām tāda perfekta?

Zolitude bija vel viena massažiste , 9 stava, sexu nezinu vai vareja dabut, bet massažu ar kulačkovu taisija perfecti , sludinajasj bet vairs kadu laiku sludinajuma vairs nau. 

Es saprotu ka šitā smukulite ar dupsite atrodas Zolitūdes 9. Stāva! ?

Vienkārši es te par viņu atrodu labas atsauksme!

kad biju vasara pie vinas vina vel dzivoja 9.stava,tagad vina ir parcelusies turpat netalu,ir verts atgriezties,tik simpatisku meiteni ka vina vel neesmu nekur redzejis,parasti visas maukas ir nolaistas un nekoptas,vinai vis ir savas vietas smuka kopta,pat vavere vinai kaut palietota bet vienmer izskuta un kardinosa.Loti komunikabla meitene jauki parunat,laiks gulta pie vinas paskrien nemanot atri

kad biju vasara pie vinas vina vel dzivoja 9.stava,tagad vina ir parcelusies turpat netalu,ir verts atgriezties,tik simpatisku meiteni ka vina vel neesmu nekur redzejis,parasti visas maukas ir nolaistas un nekoptas,vinai vis ir savas vietas smuka kopta,pat vavere vinai kaut palietota bet vienmer izskuta un kardinosa.Loti komunikabla meitene jauki parunat,laiks gulta pie vinas paskrien nemanot atri

kārtējais nabags kurš neko jēdzīgi dzīvē nav redzējis, da nekā tur nav... sažuvusi kraņa ar nošļukušiem pupiem

Hmm! Sori bet es jūs nesaprotu! Es par viņu atrodu smukas atsauksme! Ate tādi непонятки;)))?

Labi Roberto , Tev ir smuks varianr ar body2bodi?

Roberto sakuma aizbrauc pie vinas un izmegini vinu tad zinasi par ko iet runa,savadak man liekas mes runajam par divam dazadam meitenem

Es piekritu ar art888 es domāju ka mēs runājiem mar vienu, bet Roberto par citu!;)

Var būt kāds vel var pievinot savas pēdējās īsas atsauksme par smuko dupsite (25323259)?

Biju pagājušo ned pie viņas ! Man patik...dzīvokli vienīgi pavēsi bija..bet parējais tip top..nākam reiz jāprasa varbūt var sokolādes acī ielikt :) 

Gribetos vienigi lai vāvere būtu labak(gludāk) izskūta, bet noteikti iesu vel ! kaut kas bija vina tads....

Smukais zolitudes dupsitis (25323259) ir daudz labaka neka pieredzejusi mauka ap 45g,esmu meginajis visadas pardaugava,bet dupsitis pagaitam ir labakais ko esmu drazis,pirmaja reizite vina bija mazliet kautriga vai baidijas bet tagad esmu vinas patstavigais klients un attieksme ari ir mainijusies,gulta vina ir samaitata,varu drazt vinas uz vella parausanu un laizit vaveri tas vinai patik!

Biju pagājušo ned pie viņas ! Man patik...dzīvokli vienīgi pavēsi bija..bet parējais tip top..nākam reiz jāprasa varbūt var sokolādes acī ielikt :)

Gribetos vienigi lai vāvere būtu labak(gludāk) izskūta, bet noteikti iesu vel ! kaut kas bija vina tads....

visas reizes cik esmu bijis pie vinas vavere vinai ir perfekti gluda izskuta