Jump to content

Recommended Posts

Smukais zolitudes dupsitis (25323259) ir daudz labaka neka pieredzejusi mauka ap 45g,esmu meginajis visadas pardaugava,bet dupsitis pagaitam ir labakais ko esmu drazis,pirmaja reizite vina bija mazliet kautriga vai baidijas bet tagad esmu vinas patstavigais klients un attieksme ari ir mainijusies,gulta vina ir samaitata,varu drazt vinas uz vella parausanu un laizit vaveri tas vinai patik!

visnotaļ drosmīgs gājiens, prostītūtai vāveri laizīt..! :D

• Like 1

Gribēju šī daiļā izpūtēja īpašnieci apciemot, bet telefons sauc un ieslēdzas balss pastkaste jau otro dienu? Varbūt darba nespējas periods iekritis šajās dienās? :S

ja neesat bijuši pie meitenes body2body tad esat ieguvuši sev liekas 50 naudiņas.

Dzīvoklis ciešams, tīrs un sakārtots.

Duša protams vannā, viss pasākums notiek uz matracīša kurš atrodas uz grīdas. Atklāti sakot neaizmuku tikai tapēc ka sagaidīja īsā kleitiņā un pirmajā brīdī šķita labs augums, bet jo tālāk es tiku jo trakāk viss palika...protams duša, matracis un tad pavisam reāli sāka glaudīt muguru (par masāžu nu nekādi to nevarēja nosaukt), pēc piecu minūšu glaudīšanas sāka berzēties ar saviem mazajiem, bet ļoti nošļukušajiem pupeļiem gar manu muguru, pasākums galīgi neuzvilka. Viss ķermenis, pēcpuse, kājas vienās strijās un ļumīgs, ah un vēders pamatīgi nokarājies pēc bērna. Pēcāk protams minets un vājšs skess, gribēju tikai lai tas viss ātrāk beidzas un fiksi tinos prom. A nauda vperjod, bet to paprasa tikai tad kad pliks no dušas iznāc ārā. Ar aktiermākslu viņai arī galīgi sūdīgi, pārāk nereāli nodarbojas ar tēlošanmākslu.

dzīvoklis 5

masāža 1

minets 3

sekss 3

Vai iesaku, noteikti neiesaku un pats arī pilnīgi noteikti vairs neiešu...

• Like 1

Paldies, normal25, es jau gandriz biju aizbraucis. Apciemojamo sarakstā tāpat vēl šis tas ir, šo tad var izsvītrot. Tenk Jū!! :D

magone kāds aizskāra tavas jūtas?:D Patiešām pasākums sūdīgs, bet ko gan pa tādu naudu var dabūt...aizbraucu tikai tapēc ka pajuka citi plāni...

ZB, atkal viena princēze uzradusies! Cilvēks apraksta, kā bija, a te uzreizi dižā psīchiatre sāk diagnozes uzstādīt, kurš normāls, kurš nē :)

Zolitude bija vel viena meitene , 9 stava , viņa piedavaj relaksejošo massažu, bet body2body viņa nepiedavaja, sexu ari ne prasiju, standarta massaža ar HJ beigas.... ar melniem matiem. 

uz 50 vinja ne tjanet,bet uz kadiem 20 eiro.biju aizbraucis kopa ar draugu pie vinjas,nu ta...videji..sex vispar nekads,minetu nemak taisit

ZB, atkal viena princēze uzradusies! Cilvēks apraksta, kā bija, a te uzreizi dižā psīchiatre sāk diagnozes uzstādīt, kurš normāls, kurš nē :)

Saku tik kā ir:). Nekā personīga:)

стремная серая мышь! если берешь деньги ,то и выгляди соответственно!оставил ей 10 евро за то, что ждала . не остался  уехал

• Like 1

стремная серая мышь! если берешь деньги ,то и выгляди соответственно!оставил ей 10 евро за то, что ждала . не остался  уехал

Tu to nosapņoji????:)) Vai arī rupji sakot konkrēti dirs:)

Zolitude bija vel viena meitene , 9 stava , viņa piedavaj relaksejošo massažu, bet body2body viņa nepiedavaja, sexu ari ne prasiju, standarta massaža ar HJ beigas.... ar melniem matiem. 

Lera? par 40 eur?

Klau Magone, Tu pat nenojaut kurš no taviem klientiem es esmu, manuprāt mana attieksme pret tevi bija ļoti laba. Es cienu cilvēkus un kaut vai tapēc vien ka esmu aizgājis pie tevis es neizteiktu nekādasreplikas vai piezīmes. Par to ko es esmu pelnījis...laikam jau visu ko nopelnījis un dienā kad devos pie tevis es tikai vēlreiz pārliecinājos ka par 50 naudiņām neko jēdzīgu dabūt nevar. Vēl pieredze rāda ka tās meitenes kuras naudu ņem uz priekšu nekad neko labu nepiedāvā jo neviens vīrietis neatteiksies meitenei samaksāt prasīto summu ja būs dabūjis tieši tās sajūtas un emocijas pēc kurām ir nācis...tātad pati zini ka pasākums hrenovijs...

Diemžēl, nevienam uz pieres nav raks'tīts, ir arī ļoti zolīdi cilvēki,kas pēc visa pasākuma pēkšņi aizmirst makus utt... Cik zinu, visas ņem naudu uz priekšu:)) :D :D

Kā jau teicu-katram dzīvē tiek pēc nopelniem:)

Cik zinu, visas ņem naudu uz priekšu:))

Slikti zini. Man, piemēram, "nauda uz priekšu" ir pietiekams mīnuss meitenei, lai otrreiz vairs neietu. Un pie kā iet - netrūkst :)

Slikti zini. Man, piemēram, "nauda uz priekšu" ir pietiekams mīnuss meitenei, lai otrreiz vairs neietu. Un pie kā iet - netrūkst :)

Pietiekami zinu, :) .

Magone es nedomāju ka tev būtu vēl jāsprēgā ja klietns ir vīlies un neapmierināts (tāpat jau pietiekami bailīgi ver vaļā durvis). Katram tiek dzīvē pēc nopelniem un tev dzīvē tiek visprestižākā profesija...

Normal25, Tu labāk nedomā citu vietā:)

Un neizdari pāragri secinājumus:)) Man dzīvē vispār viss ir brīnišķīgi:)

ja neesat bijuši pie meitenes body2body tad esat ieguvuši sev liekas 50 naudiņas.

Dzīvoklis ciešams, tīrs un sakārtots.

Duša protams vannā, viss pasākums notiek uz matracīša kurš atrodas uz grīdas. Atklāti sakot neaizmuku tikai tapēc ka sagaidīja īsā kleitiņā un pirmajā brīdī šķita labs augums, bet jo tālāk es tiku jo trakāk viss palika...protams duša, matracis un tad pavisam reāli sāka glaudīt muguru (par masāžu nu nekādi to nevarēja nosaukt), pēc piecu minūšu glaudīšanas sāka berzēties ar saviem mazajiem, bet ļoti nošļukušajiem pupeļiem gar manu muguru, pasākums galīgi neuzvilka. Viss ķermenis, pēcpuse, kājas vienās strijās un ļumīgs, ah un vēders pamatīgi nokarājies pēc bērna. Pēcāk protams minets un vājšs skess, gribēju tikai lai tas viss ātrāk beidzas un fiksi tinos prom. A nauda vperjod, bet to paprasa tikai tad kad pliks no dušas iznāc ārā. Ar aktiermākslu viņai arī galīgi sūdīgi, pārāk nereāli nodarbojas ar tēlošanmākslu.

dzīvoklis 5

masāža 1

minets 3

sekss 3

Vai iesaku, noteikti neiesaku un pats arī pilnīgi noteikti vairs neiešu...

Biju Body2Body 25323259.

Ko lai teikt..

Cena 50Eur. No vienas puses zel izteretu naudu, no otras - vienu reizi aiziet var. Bet kopuma:

Masaza - 6/10 (par masazu nevar nosaukt, bet kermenu kontakts man patika, bija interesanti)

Dzivoklis - 7/10 (parasta 9.staviene Rusas iela)

Minets - 5/10 (minets bija, bet man kautka - neka :) vispar pedeja laika netceros kad man isti patika minets(ak net, atceros, viena taisija dzilo, par adekvatu naudu) )

Sex - 8/10 (nu nezinu, vot tas man patika, un paliek atmina, it ipasi no aizmugures, dupsitis labs. Protams jaatzime, ka sexa laika vina pati aktiva nebija.)

Vispar meitene gara, tieva (vieigais minus - loti noslurkusie pupeli un pie tam 1.izmera - pariesam nekad nessmu tadus redzejis - karajas ka kada lieka ada :( ). Pati procesu baudija no pasa sakuma lidz beigam.

Tada atteiksme man loti patika, un neskatoties uz manam atzimem, aizietu vel del attieksmes un manam sajutam, kas bija sexa laika. Cena butu adekvata 40EUR.