Jump to content

Recommended Posts

Kaa var noverteet kaa meitenes cena 40, bet 50 par daudz... Ja laba, tad ari 100 eur nav zhel, ja slikta, tad garaam.

Kaa var noverteet kaa meitenes cena 40, bet 50 par daudz... Ja laba, tad ari 100 eur nav zhel, ja slikta, tad garaam.

Ir meitenes par 20, 30, 40, 50 un vairak.

Pec savas pieredzes

Katrai cenai ir atskiriba, pa 20 var aiziet uz 15 minusu konvejeru (oralais+vaginalais+pat analais) - tas tiem kas negrib beigt kulaka.

Pa 30, var sexot lidz stundai ar kadu nesmuku ar nekadu atteiksmi.

Pa 40 - var dabut normalu atputu, ar sakarigu meicu, bet tomer kaut ka pietrukst.

Pa 50 - bus kopta laba sieviete kas paliks tev atmina.

Pa 70 (tie pasi kas par 50, tikai nem dargak)

Pa 100-150-200 par stundu var izveleties gandriz modeli, ar labu atteiksmi (bet sex bus tads pats ka par 50 - neko jaunu jau neizdomasiet) seit jamaksa tikai par izskatu, varbut uzvedibu.

Ps. Ja tev nav zel 100, par to kas reali maksa 50, tad nez ko teikt..

• Like 2

Lasot normal25 garo monologu, par piedzīvoto ar meiteni, vienā brīdī radās iespaids, ka lasu izvarošanas upura atmiņas. Tiešām sevi tā vērts spīdzināt par 50 naudiņām...:)? Velk uz mazohistiskām nosliecēm, kuras pašas priekš sevis vēl nav īsti apzinātas un atzītas :) Nekā personīga - peace!

Tavuprāt man viņu vajadzēja nogrūst nosts, atņemt naudu, ieiet dušā un braukt prom? Ja reiz uz priekšu biju maksājis tad vismaz salūtu gribēju saņemt...

Parasti jau ir taa ja nepatik tad neeji un nedari to:):):)

Kad pirmo reiz biju pie magones uz body2body biju apmierinats bet vareja but labak,bet jo biezak eju jo vairak patik,esam ka labakie draugi jau vina sagaida mini svarcinos un ar izaicinoshu skatienu!ar masazu ir ta ka bez to citreiz iztiekam jo vina zina ka eju vinas drazt,sukat vinai patik un liekas to vina dara no sirds,sex ar vinas satriecos jo milejamies visas pozas,aktiva meitene,augums satriecosh dupsis tvirts trenets,vienigais petene palietota,bet tas ir saprotams ar to maukam jarekinas ja dien diena bars iet pari,pec sexa parunajamies padzeram kafiju un kad laiks iet uz beigam vina atkarto no sakuma labs minets un kartigs sex:)izvelkama gultina!prieks patstavigas milakas esmu apmierinats 50 euro ok ka patstavigam klientam vina vienmer man atvel laiku!

tas ir patikami!

ha ha ha nu gan teeema panesas:):):) uz kinci kad eji ari sakuma tu samaksa noperc bileti un tikai tad tu vari skatities filmu,tas ir visur ja runa iet par atputu tas pats ari pie maukam vispirms naudu un tad atputa! klauni jus:):):)

par 50 erikiem pie magones nodrazties ir ok ka mauka vina ir perfekta to vina prot vislabak,jaa caurums vinai ir palietots tur es piekritu, tas body2body ir tikai prieksspele sexam ta es to sapratu,man ari sakuma likas bus baiga masaza:):) ja vina dotu ari sokolades cauruma tad butu gatavs maksat pat 70 erikus

Jau tajums Magonei 150 euro uz nakti esi ar mieru,panemtu tevi no piektdienas uz sestdienu!

Lasot normal25 garo monologu, par piedzīvoto ar meiteni, vienā brīdī radās iespaids, ka lasu izvarošanas upura atmiņas. Tiešām sevi tā vērts spīdzināt par 50 naudiņām... :)? Velk uz mazohistiskām nosliecēm, kuras pašas priekš sevis vēl nav īsti apzinātas un atzītas :) Nekā personīga - peace!

:D labs

bet maukas jau nevar izvarot vinam tas patik:)

ka var dabut kontaktus tai maukai kas pisas labi bet maset nemak:)

ja pa 50 erikiem tad jau vinu var drazt ka patik

tapec jau ir masazas saloni kur izmase

un ir maukas kuras var drazt uz nebedu!

cik palasu atsauksmes ta zolitudes mauka ir labi drazama,padalaties kads ar info kur varu vinas atrast <_<

Jūs esat vienkārši neandertāliešu bars, ja cilvēks uzraksta savu viedokli tad viņš obligāti par kaut ko ir jāaprej. Šādi panāksiet to, ka vairs neviens nerakstīs normālas atsauksmes un varēsiet tērēt savu laiku un naudu, lai dotos pie tādām šļurām kā ši no zoļika.

• Like 1

To panākt būtībā nav iespējams, jo jau sen te neviens neraksta normālas atsauksmes  :D

Pirmais iemesls - uzrakstīt te labu atsauksmi par foršu meiteni un adekvātu ciparu = atdot viņu izsalkušu vilku baram saplosīšanai un pašam par viņu aizmirst...

+ vēl kaudze citu iemeslu :)

Bet tajā pašā laikā uzrakstot atsauksmi par kādu, par kuru informācija viņai neglaimo, manuprāt ir ļoti liels devums šī portāla apmeklētājiem. Tev protams taisnība, arī es jau sen neesmu šeit manījis nevienu labu atsauksmi.

Diemžēl, nevienam uz pieres nav raks'tīts, ir arī ļoti zolīdi cilvēki,kas pēc visa pasākuma pēkšņi aizmirst makus utt... Cik zinu, visas ņem naudu uz priekšu:)) :D :D

Kā jau teicu-katram dzīvē tiek pēc nopelniem:)

Lielākā daļa neņem gan. Un jāpekrīt, ka 90% gadījumu patiešām kvalitāte arī laba. Tās, kuras ņem uz priekšu - 90% gadījumos kvalitāte pasākumam sūdīga.

• Like 1

Kāds var parekomendēt variantus par 40, 50? )

Ir meitenes par 20, 30, 40, 50 un vairak.

Pec savas pieredzes

Katrai cenai ir atskiriba, pa 20 var aiziet uz 15 minusu konvejeru (oralais+vaginalais+pat analais) - tas tiem kas negrib beigt kulaka.

Pa 30, var sexot lidz stundai ar kadu nesmuku ar nekadu atteiksmi.

Pa 40 - var dabut normalu atputu, ar sakarigu meicu, bet tomer kaut ka pietrukst.

Pa 50 - bus kopta laba sieviete kas paliks tev atmina.

Pa 70 (tie pasi kas par 50, tikai nem dargak)

Pa 100-150-200 par stundu var izveleties gandriz modeli, ar labu atteiksmi (bet sex bus tads pats ka par 50 - neko jaunu jau neizdomasiet) seit jamaksa tikai par izskatu, varbut uzvedibu.

Ps. Ja tev nav zel 100, par to kas reali maksa 50, tad nez ko teikt..

Sveiki,

ir kāds bijis pēdējā laikā pie Beibes 25323259 jeb body2body?

Pirms kāda brītiņa zvanīju, pacēla, tāda nerunīga bija, tad nometa un vairs necēla. Nevarēju saprast nav tur viņas vairs, pārtraukusi strādāt vai baigi tramīga...?!

Sludinājumi arī sen nav likti. Ir doma aiziet, paprovēt foršo dupsi, bet iepriekš gribē uzzināt vai kāds ir bijis pēdējā laikā.

Paldies jau iepriekš!

ja būtu svaigas atsauksmes,arī būtu pateicīgs par info,pats zoljukā dzīvoju,nebūtu tāli jāiet.

post-29864-0-25700600-1439685165_thumb.jpg

Laba mauka zolitude 25323259body2body

Par stundu prasa 50erikus likas dargi bet zolitude bija vieniga mauka ko draugs ieteica

esmu pat loti apmierinats jo meitene tiesam ir ta kas bilde sexigs liels dupsis ar palietotu caurumu lupinas nokarajusas,patik tas ka vina neprasa samaksu  par reiziti bet gan par stundu kautvai 10 reizes var drazt vinu tapec caurums ir valigs:)post-29864-0-25700600-1439685165_thumb.jpg

• Like 2

attachicon.gif11111111.jpg

Laba mauka zolitude 25323259body2body

Par stundu prasa 50erikus likas dargi bet zolitude bija vieniga mauka ko draugs ieteica

esmu pat loti apmierinats jo meitene tiesam ir ta kas bilde sexigs liels dupsis ar palietotu caurumu lupinas nokarajusas,patik tas ka vina neprasa samaksu  par reiziti bet gan par stundu kautvai 10 reizes var drazt vinu tapec caurums ir valigs:)attachicon.gif11111111.jpg

50 likās dārgi?! ja tur dzīvē būtu tas, kas uz bildes bez visa sliktā, kas minēts šajā postā:

http://www.xtra.lv/topic/36065-beyb-eleganta-brunete/?hl=25323259

tad tas būtu lēti. Pa 50 naudām tagad labus variantus grūti atrast.

ha ha ha nu izlasiju to stastinu kautkas lidzigs bet man bija ok man patika:)Tjipa gaju uz body2body kautko tur pabraukaja ar krushu galiem un saka sukat,izskatijas ka vina bija pat izsalkusi pec daikta sukaja un zlembaja ilgi tad pati uzlida virsu ,pec tam kad bijam iekarsusi pargajam suniti vina pagrieza savu dupsi,menkas vinai nebija:):):)bet pabrinijos pa lielo peteni izlurkats:):):)pec seksa bija palikusas vel 30min  es teicu ka samaksaju pa stundu,vina panema jaunu prezi un mes turpinajam bija ok

ja meklejat vnk caurumu ko padrazt tad shita ir ok

25323259  - uz šo numuru atbild sieviete, kura pārdod nekustamo īpašumu Kurzemē un tas esot vienīgais viņas ievietotais sludinājums.Tātad numurs aizgājis publiskā apritē un nu atrodas pie citas personas.

Sveiki, pāris mēnešus jauns sludinājums, esot uz Zentenes un Anniņmuižas bulvāra krustojuma:

724342.jpg

Vārds:

Otdix

Vecums:

34

Tālrunis:

25364584

E-Pasts:

man***@inbox.lv

Vieta:

Rīga, Imanta

Sludinājumsmassaz s prodolzeniem, massaz prostati, igrushki, klasiceskij oraljnij s massazem XX.XX kontakt.9-20.00

Imantā no vietējām sen nekas nav lietojams - esošais kontingents noveco, a jaunās maiņas nav :) Redzot vecumu 34, iekšējā sajūta saka, ka koeficients 1.5 vismaz būtu jāpielieto.

No dāmām, kas vietas maina, Alana (20) 27160604 tagad mīt Imantā, OK variants. Tad vēl no Vecrīgas uz Imantu ir pārvākusies Jana (19) 25473268, neesmu pats pie viņas bijis. Abas šeit forumā ir apspriestas.

Jā, starp citu, pašu šobrīd interesētu "tuvā" pārdaugava, tipa, Gaismas Pils rajons. Kādreiz uz Valguma ielas bija kaut kādi varianti, bet pēdējā laika nav manītas aktivitātes...