Jump to content
l2012

[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]

Recommended Posts

Elku iela 2

Tur biju divas reizes, un divas reizes ir fake. Strada tikai kundzes virs 35-40 gadiem. Bet sludinajuma liek 23 - 25 gadi. Ja jums saka ka jabrauc uz Elku ielu 2, točna bus fake un veca kundze. :wacko:

Elku iela 2

Tur biju divas reizes, un divas reizes ir fake. Strada tikai kundzes virs 35-40 gadiem. Bet sludinajuma liek 23 - 25 gadi. Ja jums saka ka jabrauc uz Elku ielu 2, točna bus fake un veca kundze. :wacko:

he he he , es vienreiz sazvanīju, bet navigators nevarēja atrast tādu ielu, nošpļāvos un braucu citur:)

piekriitu par briiviibas 334 dalbajobens bordelis kur vai nu aibrauks un neviens neceļ klausuli vai tur ir pilniigi krokši kas reklameejas ar fake bildeem

Ganibu dambis 17,

aizbraucu, piezvaniju kaa likts, teica, ka jaiet no pagalma puses un jazvana kad esmu pie durvim. Pec pus minutes (kad biju pie durvim) zvanu - vairs necel klausuli. Meginaju vairakas reizes, bet pec 5 minutem notinos...

Guest Melns

Cēsu 41 biju, tur acīmredzot meičas mainās... Jo man trāpijās tīri ok meiča, līdzīga tai kura intimmeitene bildēs... Teica ka nesen tikai šajā vietā esot un tikai uz kādu laiciņu, pati ir no Madonas raj... Kaislīga :))

Ganibu dambis 17,

aizbraucu, piezvaniju kaa likts, teica, ka jaiet no pagalma puses un jazvana kad esmu pie durvim. Pec pus minutes (kad biju pie durvim) zvanu - vairs necel klausuli. Meginaju vairakas reizes, bet pec 5 minutem notinos...

haha es uz to pasu pirms menesa iekritu. kristine no intimmeitene.lv

Par Ganību dambis 17....tai meitenei tas ir pierasts, viņa tā apskata no sava loga klientu un ja nepatīk, vairs neceļ trubu!

Keldiša iela 15

neiesaku tur braukt. Galīgais pritons.

Es uzrāvos uz Keldiša 8...sagaidīja suņuks un noplucis kaķis! Neiesaku...

• Like 1

Par Ganību dambis 17....tai meitenei tas ir pierasts, viņa tā apskata no sava loga klientu un ja nepatīk, vairs neceļ trubu!

nu tikai taas vecas un resnas nem visus pec kartas, galigi vienalga kas, kaa, kur....citadak jau nevar neko nopelnit, domaju ka sai meicai ir liela piekrisana tapec ari skiro, kuru nemt un kuru ne....tatad acimredzot pati ari nav nekads neglitais pilens

• Like 1

Guest dindo

Vangažu 12 Rita...

Pag pag, vai ir tik slikti, saki kas, jo taisos pie šamās laist!!!!

• Like 2

Guest dindo

Ka

Vārnu iela 4 garaam

Kas vispār tur pieņem, nu saņemamies, rakstam tak pilnāku info!!!!

• Like 1

nu tikai taas vecas un resnas nem visus pec kartas, galigi vienalga kas, kaa, kur....citadak jau nevar neko nopelnit, domaju ka sai meicai ir liela piekrisana tapec ari skiro, kuru nemt un kuru ne....tatad acimredzot pati ari nav nekads neglitais pilens

Nākošais, kurš tiks pie viņas, var pajautāt, kāpēc tāda šķirošana...kaut kas jau ir!

Madonas 25 trešais korpuss 1 stāvs pa labi!

Tur ir tikai strašilas!

Točna neiesaku!

Biju aizgājis 2 reizes abas laidos neatskatoties!

Nummurus nesaku jo turienes "bārbijas/strašilas" slēpjas zem daudziem nummuriem,

Sveta 22486471 Tallinas 68.

Nariku pritons

Kādā ziņā? Vai bordelis? Vai šamā durstās? Uz bildes jau izskatās tā neko.

P.S. Es, godīgi sakot, zemapziņā izvairos no "Bermudas kvadrāta" - Tallinas, Asara, Pērnavas, Čaka ielām, lai neuzrautos uz kādu "dūraini"

Edited by Dazman

Keldiša iela 15

neiesaku tur braukt. Galīgais pritons.

iegriezos tur apmēram pirms gada, pusotra.

toreiz strādāja divas latviešu kundzes, vārda burtiskā nozīmē,...domāju, ka pa abām kopā bija tā ap 100 gadiem.

Ok,..varbūt kļūdos par gadu skaitli, taču mani toreiz nošokēja auguma parametri, ar kuriem dāmas stādijās priekšā, bet dzīvē ieraudziju pavisam citu ainu.

teicu - pieklājīgo paldies, par veltīto laiku un atvadijos, neko nepasācis.

iespējams, ka tagad tur cita publika apgrozās

Edited by rigsxx
  • Like 1

Šodien nācās pabūt pie meitenes ar niku: Aleksandra. mob. 27102689

Riktīgs uzmetiens - adrese G.Dambis 15/1

Durvis atvēra pilnīgi cita meitene un paspēja pateikt ka esot vēl viena meitene, kura arī nu nemaz nebija līdzīga bildēs redzamajam.... :( Jau tā nācās gaidīt 15 min pēc sarunātā laika.

Pateicu - labdien un visu labu.....

Edited by Harley
  • Like 1

Par šiem hardcore apčakariem, kā piemēram Aleksandra. mob. 27102689, manurpāt būtu noderīgi pat uztaisīt par katru jaunu tēmu, lai Google noindeksē telefona numuru un ātri var saprast kas par lietu. Personīgi es visus numurus pārbaudu Google, jo sludinājumiem ticēt...

Kur ir diskusijas autors?

Vai admin iedod kādam citam tiesības rediģēt. Vai pats to izdari.

Saliec visu sarkastītot atkal pirmajā postā vienā sarakstā.

Kad ir saraksts tad vieglāk, nav jālasa pāri.

Es starpcitu šad tad, kad gōogle neko neizmet tomēr ieskatos arī šajā sarakstā :)

Edited by meiteni