Jump to content
l2012

[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]

Recommended Posts

Eu bet es pieprasu, lai Vangažu 12 izņem no blacklista, mana favorīte nav pelnījusi tur atrasties, vēl jo vairāk pēc jaunā noformējuma kur ir par katru adresi kāds citāts iznāk ka es nolieku ne tikai Mandons 25 mītošās šausmas, bet arī savu sirdsdāmu Ritu Vangažu 12!!!!

Admin please help me!!!

P.S. tūlīt mani nosauks par Ritas suķiku!

Admin ja Tu manas LŪGŠANAS paklausīsi lūdzu atceries ka tabulā ir 2 ieraksti citēju: "Madonas 25 + Vangažu 12" un "Vangažu 12 + Madonas 25"

Dziļā pateicībā Ritas bruņinieks Gators fon Piselīgais!!!

Edited by gators

Eu bet es pieprasu, lai Vangažu 12 izņem no blacklista, mana favorīte nav pelnījusi tur atrasties, vēl jo vairāk pēc jaunā noformējuma kur ir par katru adresi kāds citāts iznāk ka es nolieku ne tikai Mandons 25 mītošās šausmas, bet arī savu sirdsdāmu Ritu Vangažu 12!!!!

Admin please help me!!!

P.S. tūlīt mani nosauks par Ritas suķiku!

Admin ja Tu manas LŪGŠANAS paklausīsi lūdzu atceries ka tabulā ir 2 ieraksti citēju: "Madonas 25 + Vangažu 12" un "Vangažu 12 + Madonas 25"

Vai Izņemt Vangažu 12 No Blacklista?

http://www.xtra.lv/topic/2730-vai-iznemt-vangazu-12-no-blacklista/

Garor - ko Tu streso ? Ja viņa ir Tava favorīte pie kuras gribas iet vēl un vēl, tad priecājies - mazāk citu klientu būs, vieglāk pie viņas tikt :D

Suķika gadījumā jau protams viss izskatās citādāk :lol: ..

Ja nav noslēpums - kas notikās G. Dambī 15? Lai tauta zin. Savādāk ar ziņojumu ka uzmetiens tā ka bišķi par īsu.

Ja nav noslēpums - kas notikās G. Dambī 15? Lai tauta zin. Savādāk ar ziņojumu ka uzmetiens tā ka bišķi par īsu.

Šodien nācās pabūt pie meitenes ar niku: Aleksandra. mob. 27102689

Riktīgs uzmetiens - adrese G.Dambis 15/1 - 23 dzīv.

Durvis atvēra pilnīgi cita meitene un paspēja pateikt ka esot vēl viena meitene, kura arī nu nemaz nebija līdzīga bildēs redzamajam.... :( Jau tā nācās gaidīt 15 min pēc sarunātā laika.

Pateicu - labdien un visu labu.....

ko jus te cikstat nabagi.to tur jus apkrapa to tur kaut kas nepatik.jums vispar nav iespejams izdabat.labak kadu labu vardu butu pateikusi.viens uzraksta kaut kadu huinu un visi parejie sak ka tada bara vekstet.nepatik latviesu meitenes seidiet majas pie sievam un nebus jazelojas.izlepusi esat.vot kas jums ir par problemu.gribat normalu atieksmi nakat pasi ar normalu atieksmi.a to nakat smirdigi ka bail dzivokli laist ieksa.ja mes saksim rakstit par katru un pie tam vel telefona numuru klat.paskatitos kada jums butu reakcija.normals virietis nenaks majas un nerakstis.acis protams neviens neko nepasaka. :lol::D:lol::D:lol::D

Evitai dziļa sāpe par klientiem ..

Ko lai saka, meitenes pašas parasti ar savu darba stiilu - laiku, vietu, bildem attiecīgi piesaista normālus precētus veču, vai urļikus, kuriem galvenais izšaut pofigu kur, derētu arī durvju šķirba, bet nez kāpēc grib meitenes :D Tā kā padomā, varbūt kaut kas nav kārtībā ar Tavu darba stilu, ja klienti nepareizi ..

ja padalītos ar to kas Tu esi, kā reklamējies, es pilnīgi bezmaksas varētu paust savu "eksperta viedokli" par šo :D

p.s. bet man prieks ka te parādījušās arī meitenes, nevis tikai tēviņi apspriež purčika razvodus :D

• Like 1

man nav nekadas sapes.besi kad acis neviens neko nesaka.ja nepatik kaut kas tad parasti saka acis nevis aiz muguras noliek

• Like 1

Evita - bet nu tāda ir vīrieša daba, mēģini pieņemt, ja reiz šajā profesijā strādā (cik saprotu..)

Par drīzāk no šādiem forumiem var mēgināt saprat vīrieša dabu un vēlmes un būs gan pašai labāk, gan klientiem ..

Bet nu protams katram knāriņam na vērts izdabāt, tāpat kā ņemt nopietni katru komentāru no šādiem .. Ko lai saka - lasi postus par sevi (ja te tādi ir) un oponē .. manuprāt daudziem būtu ļoti interesanti dzirdēt situācijas izklāstu no abām pusēm, nevis "piepušķotu" un no vienas ..

• Like 3

man nav nekadas sapes.besi kad acis neviens neko nesaka.ja nepatik kaut kas tad parasti saka acis nevis aiz muguras noliek

šoreiz tas ir akmens manas labās audzināsanas lauciņā, es arī meitenēm nesaku acīs: "sorry es nācu pie lellītes a Tu esi resna cūka divreiz resnāka par bildē redzamo"

Cepiens viss ir par to ka daudzas meitenes liek feik bildes, esmu par to pārliecinājies vairākas reizes īpaši madonas 25,

es divreiz tur aplauzos un tikai pēc tam sāku rūpīgi pētīt ko es varu par konkrēto meiču atrast netā un tā uzdūros šim forumam!!!

Vai Tu EVITIŅ vēlies, lai es ieraugot sievieti kas ir krietni resnāka par mani nav uzkrāsojusies un ir izspūrusi pasaku visu ko es tajā brīdī domāju????

Tici man tur ir tādi vārdi ko pat Tu neesi dzirdējusi! Es domāju ka šādi vārdi varētu būt neliela psihotrauma jebkurai sievietei un es neesmu tāds cūka, lai stāvot koridorī viņu gānītu!

To ka meitenes mēdz uzmest es arī esmu piedzīvojis, es to uztveru kā manu objektīvo šī biznesa klientu risku!

Ja es esmu šai meičai nezināms klients un kāds ierodās 5 min pirms manis, ļoti iespējams ka viņa mani piekāsīs - that is the life, ja tas notiek 10 - 20 % gadījumu nav problēmu, bet protams ši meitene ir pelnījusi nonākt blacklistā!

Kas attiecas uz meitenēm kuras liek savas bildes un klientu nepiekāš es uzskatu ka viņas nav pelnījušas būt šajā sarakstā, tieši tāpēc es šī topika moderatoram ļoti uzstājīgi lūdzu Vangažu 12 izņemt no blacklista, un nevajag ņirgt ka es esmu suķiks!!!!

Pie tam moderators ir pielicis komentu, kas par problēmu konkrētajai adresei, tā ka Tu Saulīt uzcepies nevietā!

Kas attiecas uz smirdīgiem āžiem, kas pie meitenes iet nemazgājušies lieciet, tos klientu blacklistā, jo es piekrītu ka nevienai sievietei nav jāaiztiek smirdīga vafele, bet Tu te sameti visu vienā katlā un sāki braukt virsū ne pa ģelu!

Un normāla džeku solidaritāte nosaka to ka mēs viens otru brīdinam par razvodiem!

Edited by gators
  • Like 3

nu ja protams.labak atnakt majas,ievelties kresla un sakt aiz muguras nolikt.ja ok.es saprotu.ja ieliek super puper bildi bet atbraucot ir galigi garam tad ja.bet ja ieliek daudz maz lidzigu bildi tad man liekas ir bis savadak.visiem ir savas privatas dzives un es neuzskatu ka butu bilde jaliek ar visu seju.ta ka te dazi labi grib.un ar tavu vangazu12 ir ta tev vina loti patik kadam ne.un tad viens iejiet sak te rakstit.aizej tu un tev patik.bet melnaja saraksta vina jau ir.izdabat nav iespejams visiem.tapat ka viens te uzrakstija varnu 4 garam.kas garam?garam aizbrauca vai kas.vispar nekadas konkretikas.galvenais kaut ko tik uzrakstit.un visu viena katla es nesametu.

un ja saruna konkretu laiku tad vajag ierasties konkreta laika.ja kave tad vajag atzvanit un pateikt ka kave.nevis atvilkties ar 20 minusu kavesanos un pec tam brinitiies kapec neviens necel augsa.meitenes strada.laiks ir nauda ;) nevis gaida vienu vienigo visu dienu,un zile bus vins vai ne.

evita nezinu ko tu te sacepies, bet nu par katru adresi bleklistā izlasa parasti visu, kas slikts, vai labs ir gaidāms, un ir tā, ka biezi vien aizbrauc cerot uz vienu un sevis norunātjaa laikā, bet sagaida pavisam cita, tas ir jautajums par time management, un vispār normālu klientu izstūrēšanu pa laikiem, nevis cenšanos nopelnīt visu pasaules naudu ar 10 klientiem dienā.

a partik tu piedava no svaiga gaisa??un perties ar vienu klientu diena?tas ir darbs nevis tusins varbut ka tu esi iedomajies!

a varbut es vienkarsi atpusos.nepadomaji par to.man nav visu laiku jaruka ar melnu muti.izskatas ka tev nav otras pusites ja tu te seidi :P

un vardu pareizi raksti

ko jus te pasi stresojiet.nestresojiet iedzeriet glazi silta piena un uzgrauziet kadu cepumu.nervu sunas neatjaunojas ;):D

© Evita

Vai tomēr ar baltu ? :D :D :D

Labāk ar baltu savādāk arī tiks blacklistā!

un ja saruna konkretu laiku tad vajag ierasties konkreta laika.ja kave tad vajag atzvanit un pateikt ka kave.nevis atvilkties ar 20 minusu kavesanos un pec tam brinitiies kapec neviens necel augsa.meitenes strada.laiks ir nauda ;) nevis gaida vienu vienigo visu dienu,un zile bus vins vai ne.

šitas mani arī konkrēti tracina. 20min. tas vēl ir maz, man ir bijis- atbrauc ar 2 stundu nokavēšanos un brīnās, kāpēc nevaru viņu tagad paņemt, jo esam taču sarunājuši.Ir arī tādi, kuri speciāli zvana, sarunā konkrētu laiku un tad vispār neatbrauc.Vēl var saprast, ja tā gadās vienreiz, bet šitie nebraucēji zvana diezgan regulāri, man jau pierakstīti daži nummuri.